Вопрос и ответы на него

Які зміни в оплаті праці відбулися останнім часом?

Инна Рябошапка
Яким чином проводити нарахування заробітної плати вихователям та помічникам вихователя, які працюють на заміні під час відпустки або лікарняного? Дайте, будь ласка, пояснення до п.12 з додатку до Постанови № 65 від 01.03.14р.!

Вилен (МОДЕРАТОР)
А хіба перестали оплачувати заміни?

Инна Рябошапка
Так, перестали відповідно до Постанови № 65 від 01.03.14р!

Вилен (МОДЕРАТОР)
У Києві оплачують ще, проте варто зробити запит на МОН.

Инна Рябошапка
Підкажіть, будь ласка, як це зробити!!!Річ в тому, що завгосп у нас на лікарняному, як нам бути, адже на заміну не можна брати! Дякую.

Вилен (МОДЕРАТОР)
див. посилання

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!