Вопрос и ответы на него

Як впливає п.12 Постанови КМУ №65 на оплату замін?

Olesya Turchaninova
Добрий день! Прошу Вас, будь-ласка, надати коментар стосовно п.12 Постанови КМУ №65 Тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників. Чи розповсюджується даний пункт на заміну педагогічних працівників в загальноосвітньому навчальному закладі на період відсутності основних працівників у звязку з профвідпусткою, декретною відпусткою, лікарняним листом

DOCENT
Відповідь на це питання вже надавалася

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!