Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя Коли надається відпустка за власний рахунок?
Вопрос и ответы на него

Коли надається відпустка за власний рахунок?

Леся Ледней
Вчитель бажає брати відпустку за власний рахунок по один день.Наприклад, кожного тижня четвер.Чи має він таке право?

вчитель
Конечно. Но только 15 раз за календарный год согласно ст.84 КЗОТа Украины. Кстати, если хотите сберечь зарплату выбирать следует день с наибольшим количеством уроков, т.к. зарплату снимают среднедневную за количество рабочих дней в месяце (в сентябре один день существенно дешевле, чем в мае). Но патриот школы потеряет в зарпате, но выбирет день с наименьшим количеством уроков.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Попередня відповідь не зовсім правильна. Це питання регулюється спеціальним законом ("Про відпустки"), де у статті 25 визначено вичерпний перелік обставин, коли працівник має право взяти відпустку без збереження зарплати без урахування бажання адміністрації. І є стаття 26 цього ж закону, коли є випадки (що не зазначені у ст.25), коли працівнику надається відпустка без збереження зарплатни до 15 к.д. на рік за згодою сторін, тобто адміністрація може надати таку відпустку, а може і не надати.

viktor
Доповню попередню відповідь.Обов'язково дивіться колективний договір.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!