Вопрос и ответы на него

Як нараховується зарплата вчителю-суміснику?

Світлана Іванівна
Здрастуйте. У мене вища освіта з відзнакою-вчитель поч. класів і вчитель нім. мови в поч. класах. Зараз я працюю по сумісництву в сільській школі на посаді вчителя німецької мови, 2 год на тиждень. У 3 класі та 4 класі по троє дітей. У бухгалтерії сказали, що мені, як зовнішньому суміснику (бо основна моя робота в місті, а ця посумісництву - в селі) не положено платити за перевірку зошитів, ніякі грошові винагороди та канікули не оплачуються. Ще сказали, що я на тарифікованій заміні, хоч в наказі чітко вказано - по сумісництву на час відсутності основного працівника(бо людина у декетній відпустці). Мені було нараховано надбавку за престижність-20%, за вислугу-10%, хоч у мене вже 11років педстажу, знято профвнески, хоч я не писала, що бажаю бути в профспілці, знято податки. Скажіть, будь ласка чи повинні платити за зошити, і в якому розмірі. Що таке тарифікована заміна? І чи рахується до педагогічного стажу два роки, які я була в декретній відпустці. Наперед дякую!!!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Вам оплачують фактично відпрацьовують час, тобто скільки уроків провели, за стільки і отримали. Зошити оплачується (якщо це не індивідуальне навчання). Грошова винагорода та канікули не оплачуються, хоча оплачується щорічна основна відпустка тривалістю 56 к.д. Профспілкові не вираховуються. Якщо ви були у відпустці по догляду за дитиною і при цьому перебували у трудових відносинах з педустановою, то до педстажу цей період зараховується.

Світлана Іванівна
Дуже гарно дякую Вам за відповідь, а хіба дійсно на цій роботі по сумісництву виплачується щорічна основна відпустка тривалістю 56 к.д?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, сумісникам, як іншим вчителям, оплачується 56 днів відпустки. сума буде невелика, адже у вас і місячна зарплатня мала, але оплачується. Тривалість відпустки не залежить від навантаження і виду трудового договору (основний працівник чи сумісник).

Світлана Іванівна
Велике Вам спасибі, дай Вам Бог здоровя.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua