Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя Чи правомірне невиконання ст.57 ЗУ "Про освіту"?
Вопрос и ответы на него

Чи правомірне невиконання ст.57 ЗУ "Про освіту"?

Nadiya
чи правомірна не виплата додаткової зарплати викладачам коледжу за 57 ст Закону про Освіту

DOCENT
57 Стаття Закону про освіту, взагалі передбачає середній оклад вчителя (педагогічного працівника) на рівні середньої зарплати по промисловості.
В Україні жорсткість законів пом'якшується не обов'язковістю їх виконання.
"Держава забезпечує педагогічним та науково-педагогічним
працівникам:
встановлення середніх посадових окладів (ставок заробітної плати)
педагогічним працівникам вищих навчальних закладів першого та
другого рівнів акредитації та інших навчальних закладів на рівні
не нижчому від середньої заробітної плати працівників
промисловості."
А тим хто не знає, то зміна Закону, якими ці гарантії були виключені із тексту статті мала діяти лише до 31 грудня 2008 року.
Крім того 22 травня 2008 така зміна втратила силу, як така, що визнана неконституційною. Отже повернулися до попередньої редакції.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!