Вопрос и ответы на него

Як здійснюється погодинна оплата праці?

В.Сєргєєва
Додаткова педагогічна діяльність, що не перевищує 240 годин на рік - є дозволеним законодавством суміщенням посад. Чи правомірно оплачувати роботу вчителя у іншому навчальному закладі не за 1 годину, а за 45 хв? Чи правомірно вчителю, що викладає у двох навчальних закладах оплачувати повну 1 годину за основним місцем роботи та 45 хв по іншому навч. закладі, де працівник суміщує посаду?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Не розумію суті вашого запитання.

В.Сєргєєва
Відповідно до Інструкції про нарахування заробітної плати вчителям, ставки заробітної плати педагогічних працівників встановлюються виходячи із затрат робочого часу в астрономічних годинах (60 хвилин). Короткі перерви, передбачені між уроками, заняттями, лекціями є робочим часом педагогічного працівника. ... проте, наш бухгалтер оплачує лише 45 хв, пояснюючи це роботою по сумісництву. Чи правомірно це?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Такого бути не може, навчальне навантаження вчителя визначається як 1 урок = 1 година, при цьому тривалість уроку може бути 35-40-45 хвилин. Можливо, ваш бухгалтер має на увазі те, що ставка вчителя це 72 години на місяць, а ставка вчителя-сумісника 76,2 години. Ну так це положення тієї ж інструкції.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua