Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Тамара
Заробітна плата сторожа у школі 

Чи входить оплата за роботу у святкові дні та нічні часи сторожам школи у 3200 грн.? Дякую.

Людмила Белоус
За яким тарифним розрядом мають оплачуватись уроки варіативної складової? 

Працюю вчителем у школі. Маю вищу кваліфікаційну категорію та звання "вчитель-методист". Атестувалась як вчитель історії (спеціальність за дипломом) у 2015 році. З 14 лютого викладаю 5 годин курсів за вибором з інформатики (варіативна складова) у зв'язку з виробничою необхідністю. У бухгалтерії за ці години мені нарахували зарплату по 11 розряду, не враховуючи педагогічне звання, мотивуючи це тим, що я не пройшла курси з інформатики. Я вважаю це порушенням трудового законодавства. Адже для предметів варіативної складової Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930 ), не передбачено вимог щодо обов’язковості підвищення кваліфікації вчителями, які їх проводять. Чи я не права? Роз'ясніть, будь ласка. Дякую.

Світлана Павлуник
Чи можуть мати право за виробничої необхідності директор чи заступник міської школи читати 10 год? 

У нашій школі директор і заступник з вересня цього року читали по 10 год уроків. Попередньо до тарифікації було підготовлене письмове подання на начальника відділу освіти з проханням дозволити читати 10 год, оскільки у 8-х класах, де читала адміністрація, з цього року було введено поглиблене вивчення предмета. Для того, щоб зберегти наступність і маючи дозвіл начальника відділу освіти ( правда, як виявилося, у відділі освіти забулися про це видати наказ), це робилося до грудня включно. Зауважимо, що інші учителі з цього предмета мають більш ніж повне педагогічне навантаження. З січня новий економіст, розібравшись у документах і прочитавши, що адміністрація має право читати у міській школі не більше ніж 9 годин, не зважаючи на подання у вересні, зняв олату без відома директора і заступника за читання надлишкової 1 год. Уроки ж продовжували вестися, як виявилося, безкоштовно протягом січня-лютого. Чи є якась правка до даної вимоги, наприклад, що стосується виробничої необхідності тощо, яка дозволить у цьому навчальному році залишити все без змін до нової тарифікації, чи треба робити зміни в тарифікації...

Ксюшечка Горпинченко
Яку заробітну заробітну плату на сьогоднішній день повинен отримувати вчитель з навантаженням 27,5год? 

Працюю вчителем у сільській школі. У 2013р почала працювати у школі. Маю вищу освіту. Працювала по спеціальності. У 2015р пішла в декрет. З січня цього року вийшла з відпустки по догляду за дитиною на роботу (по переводу) в іншу школу (по місцю проживання). Маю навантаження 18,5год+9год педагога-організатора.

виктория опанасенко
підвищення заробітної плати вчителя 

Добрий день,скажіть будь ласка у якому відсоткому еквіваленті мало бути підвищення заробітної плати вчителям з 1 січня 2017 року,бо нам підвищили лише на 18 відсотків,пояснюючи це тим що воно має відбутися в три етапи,в січні ,в травні та грудні.Дякую за відповідь

Інна Казимирова
Добові 

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, таке питання. Я їзжу зараз на курси, на дорогу в середньому виходить біля 100 грн в день, а їздити майже 3 тиждні. А добові нам сказали що заплатять 30 грн в день, чи є якась можливість просити більших добових, з нового року ж змінились виплати по добовим. Якщо можна, то як ? Дякую

Тетяна Палівода
Оплата за перевірку зошитів з англійської мови 

Я, вчитель англійської мови у початкових класах, отримую 10% за перевірку зошитів. Згіднопункт 37 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України № 102 від 15.04.93 (далі – Інструкція № 102) маю отримувати 15 %. Як мені повернути не отримані гроші?

КОЛЯ
Оплата курсів сумісникам 

Працюю вчителем в школі і по сумісництву - вихователем ( два різні райво) . За основним місцем роботи маю курси. За сумісництвом кажутиь писати за свій рахунок.Чи правомірно це. Якими документами керуватись

Uchitel
Як нараховується доплата за наукову ступінь працівникам шкіл І-ІІІступенів? 

Займаю посаду заступника директора школи (0,5 ставки), маю педагогічне навантаження учителя початкових класів. Нещодавно захистила дисертацію. Поясніть, будь ласка, яким чином нараховується доплата за науковий ступінь у даному випадку. Дякую.

Teacher
Оплата за відпрацьовані години сумісником 

Чи повинні оплатити відпрацьовані години вчителем-сумісником за період карантину? Попередня оплата проводилась з місцевого бюджету. Якщо можливо дайте будь ласка пряме посилання на законодавчий документ.

НАСТЯ
Чому заробітна плату у загальноосвітніх ліцейних класах вища ніж у вчителя загальноосвітньої школи? 

Працюючи у ліцейних класах отримувала на 40% зарплату вищу ніж у загальноосвітньої школі, але ніяк не збагну чому вчитель Художньої культури у ліценому класі получає зарплату на 40% більшу ніж вчитель у загальноосвітньому закладі, коли навчають за програмою стандарт. Та й не лише Художня культура....

Вікторія Шолота
Педагогічне навантаження 

Яка кількість годин в інструктора з фізкультури у школі?

Ирина Герасименко
Чи повинна оплачуватися робота вчителя за підготовку учня до захисту роботи МАН? 

Зазвичай учителів примушують писати такі роботи. Часу йде до півроку. Коштів - до 500 грн (папір, фарби, ксерок, папки, файли, рецензія тощо). До атестації додається 10 балів (всього!) за умови призового місця на міському захисті. Раніше надавали для виконання роботи МАН 1 оплачувану годину на тиждень (і то - не всім). А зараз? Дякую.

А.А
ЯК БУДУТЬ ПЛАТИТИ З СІЧНЯ 2017 вчителям спеціалістам? 

Одне з найобговорюваніших питань зараз: як будуть платити? у мережі багато суперечливої інформації. Як все-таки оплачуватимуть працю вчителя без категорії, з дипломом спеціаліста з січня? За яким розядом? 10 чи 11? Поділіться, будь ласка, документами, які регулюють це питання?

ilona
Про зв'язок оплати з курсовою перепідготовкою 

Я проходила курсову перепідготовку в червні 2012 року, наступні курси проходитиму в жовтні 2017 року, відповідно до плану, складеному у відділі освіти. Як буде нараховуватися моя заробітна плата в період з червня по жовтень: за категорією, яку я маю в результаті останньої атестації, чи за категорією "спеціаліст"?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!