Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Марина Древинская
Чи зберігається категорія при переході з ДНЗ до школи? 

Допоможіть розібратися, будь ласка. В школі працювала рік, потім пішла працювати в садок вихователем. За 12 років отримала І категорію. В 2017 перейшла на посаду соціального педагога та 0.5 ставки вихователя ГПД в школу. В РУО мені сказали, що категорія вихователя ДНЗ не відіграє ніякої ролі у тарифікації моєї заробітної плати в школі. Тому встановили спеціаліста. Я вважаю,що це порушення моїх прав. Що я маю робити?

Lyudmyla
Ремонт комп'ютерної техніки у школах 

Доброго дня! За які кошти повинні ремонтуватися комп'ютери у школах? Чи повинен вчитель - завідувач кабінетом інформатики, проводити ремонт вказаної техніки за власні кошти, а саме за кошти, які отримує за завідування кабінетом? Дякую.

Софья Ковалевская
Довантаження 

Работаю учителем на 0.75 ставки. Меня "довантажили" 0.25 ставки библиотекаря, хотя библиотеки, как таковой нет. Только учет , выдача, получение учебников 2 раза в год. Должна ли я отрабатывать рабочее время по ставке библиотекаря?

galina
надбавка бібліотекарю 

Доброго дня!Голова ОТГ не хоче платити надбавку шкільному бібліотекарю "за особливі умови праці" . Що робити? Чи має вона на це право? Оскільки ця надбавка є обов"язковою ( Постанова Каб.мін. №1073 )!

Marina Sheverya
Про посадовий оклад 

Я вчитель вищої категорії зі званням старший вчитель. Який в мене маєбути посадовий оклад у тарифікації (від якого йтимуть всі інші нарахування). Дякую.

12345
Які виплати вчитель повинен отримати при звільненні 

Доброго дня. Я вчитель початкових класів 1 категорії зі стажем роботи на цій посаді 18 років (без років навчання), мала 11 учнів в класі, 20 годин навантаження та 0,25% вихователя ГПД. Звільнилася з роботи 23 лютого. З 14 по 23 лютого перебувала на лікарняному. Допоможіть будь-ласка, розрахувати, скільки я повинна отримати зарплатні за лютий і які компенсації ще мені повинні виплатити? Не знаю, який відсоток нам встановили за престижність (бо раніше ми їх зовсім не отримували), але мені нараховано за престижність 269.5 грн. Мені здається це замало... І ще хотілося б дізнатись, як нараховується оплата за вислугу років, від якої суми? Велике дякую!

Alex
Чи здійснюється оплата за перевірку письмових робіт? 

Чи здійснюється оплата за перевірку письмових робіт викладачу ВНЗ І рівня акредитації з інженерної та комп'ютерної графіки на який змінили креслення?

Kind 1992
Оплата за инклюзивные занятия 

Уже третий месяц нет зарплаты за проведения инклюзивных занятий.Почему задержка и оплатят ли вообще за проведенные часы?

Антонина Чумаченко
Яка оплата праці вчителя за викладацьку діяльність, а також під час вимушених канікул? 

Добрий день! А якщо директор ЦДЮТ займається і викладацькою діяльністю (шість годин у школі) чи повинні робити виплати за години під час вимушених канікул? І скільки потрібно відпрацьовувати годин?

Larisa Tendyuk
Як начисляють зарплату? 

Вчитель початкових класів, 11 розряд, "Старший вчитель", стаж 30 років, навантаження - 19 годин. Як правильно порахувати? Який документ дає конкретний опис нарахування? Дякую.

NIKA
Як правильно і де обліковувати різницю в часі навчальних годин 

Поясніть, будь ласка, як правильно і де обліковувати різницю в часі навчальних годин перших - четвертих класів відповідно до п.5 ст.16 Закону України "Про загальну середню освіту": "5. Тривалість уроків у закладах освіти становить: у перших класах - 35 хвилин, у других - четвертих класах - 40 хвилин, у п’ятих - одинадцятих класах - 45 хвилин. Заклад освіти може обрати інші, крім уроку, форми організації освітнього процесу. Різниця в часі навчальних годин перших - четвертих класів обов’язково обліковується і компенсується проведенням додаткових, індивідуальних занять та консультацій з учнями."

Лариса
Чи може знімати адміністрація години із- за лікарняного? 

Працюю викладачем у ПТНз, за цей навчальний рік була п`ять разів на лікарняному по догляду за дитиною ( 35 календарних днів). Заступник директора мене попередив, що з мене будуть зняти години, які не були замінені. Я прохворіла 105 годин, з низ 30 було замінено колегами, а 75 з мене хочуть зняти. Чи мають право із-за лікарняних зменьшувати навантаження серед навчального року?

Василий Кузык
З якого місяця підвищується зарплата директора НВК(Зош 1ст-ДНЗ) 

Я директор навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа 1 ступеня-дошкільний навчальний заклад),маю 7 навчальних годин в початкових класах. З 1 січня 2018року мені підвищили зарплату за навчальні години 10.1%+10%.,а за керівництво НВК лише 10.1 , як всім бюджетникам по Україні. Повідомили,що чекай 1 вересня ,коли буде піднята зарплата вихователям ДНЗ, хоча я і решта моїх вчителів фінансуються з державної освітньої субвенції. Прошу пояснити чи правомірні дії бухгалтерії відділу освіти.Вчителям НВК підвищення з 1.01.2018року,а їхньому керівнику з 01.01.2018року. Щиро буду вдячний за кваліфіковану відповідь

Тарас Лупий
Престижність праці вчителя 

У Чорнобаївському районі Черкаської області відверто маніпулюють законом про оплату за престижність праці вчителя.Як відомо,якщо вчитель отримував 20 процентів надбавки,то на 5 процентів не мають права "зрізать".Де шукати справедливості у вирішенні цього питання?Гарячі лінії не відповідають.До чого тоді увесь цей фейк з підвищенням оплати праці вчителям?Ми залишились ще і в мінусі!!?

Галина Яремин
заміна вихователя ГПД 

Працюю вчителем початкових класів, спеціаліст вищої категорії, тимчасового заміняю вихователя ГПД, як здійснюється оплата

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!