Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Ирина Сало Толстая
яка оплачується робота вчиталя, який викладає декілька предметі і чи можна змінювати тарифікацію протягом навчального року ? 

Маю дві вищі освіти: вчитель української мови та літератури, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури (стаж 27 років). Останні 12 років викладаю англійську, атестувалася, маю вищу категорію. В 2016 році мене довантажили годинами (7) української мови, в жовтні пройшла курси підвищення кваліфікації ( з української мови). Мені оплачують 19 годин англійської мови за вищою категорією, а 7 годин як спеціалст. Чи правильне нарахування оплати, якщо в Типовому положенні про атестацію 3.25 вказано, що категорія розповсюждується на все навантаження. Звернулась з цим питанням до адміністрації і мені відповіли, що тарифікацію не можна змінювати протягом навчального року. Чи правомірні їх дії?

Марія
Оплата праці 

Доброго вечора. Прошу допомоги. Я вчитель початкових класів вищої категорії. На даний час викладаю інформатику в 2- 10 класах. і здобуваю другу вищу освіту - вчитель інформатики. За якою категорією мені повинна нараховуватись зарплата -як спеціалісту чи вища категорія.

Таня Грабко
Нарахування заробітної плати методиста 

Якою має бути зарплатня методиста методкабінету з 1-го грудня 2016 року узвязку зі збільшення прожиткового мінімуму?

Тамара Самброс
Якою буде оплата вчителя вищої категорії з 1 січня 2017 року? 

Цікавить розмір ставки та можливі доплати - за педзвання, стажові, за престижність праці і так далі

Елена Журавок Коноплева
Доплата вчителю за роботу в інклюзивному класі 

Я працюю вчителем початкових класів в інклюзивному класі (3 учня за рішенням ПМПК) загальноосвітнього навчального закладу І ступеня. Чи маю право на доплату до ставки у розмірі 25%? Яким документом я повинна це підтвердити

Lena Hzilaeva
посадовий оклад вчителя вищої категорії 

скільки отримує в місць вчитель вищої категорії

Анастасия Романова
Скільки учнів у школі повинно бути на 0,5 ставки психолога, а скільки на повну ставку психолога??? 

Скільки учнів у школі повинно бути на 0,5 ставки психолога, а скільки на повну ставку психолога???

А.А
Як зміниться зарплата учителя 9 розряду з 1 грудня та 1 січня 2017 року? 

Маю 9й розряд. як зміниться розмір ставки з 01 грудня 2016 та з 1 січня 2017? Учителю, якщо у нього більше ставки (відповідно і більше 3200 грн) щось підвищать? Чи заробітну платню вчителя і тех.працівників зрівняють?

михайло
ДОброго Дня 

ДОброго дня! Поясніть будь-ласка-? Працюю у середній шк.\гімназія\вчителем музики -вища осв.стаж 15р. Скільки повинен мати вчитель годин гурткової робити? якщо у школі є оркестр нар інструменітів\ 45 уч\ є грамоти . районні-концертні виступи. призові місця! і ще є учнівський -хор \60 уч-\-також є призові місця. районні огляди. грамаоти ! На яких підставах можна добитися чи домогтися своїх гурткових годин?положення. закон. тд і тп Про гурткову роботу---?скільки має мати вчитель годин?-на ансамблеву роботу? робота із солістами?робота з хором? і робота з оркестром нар інструментів! Буду вдячний за вашу відповідь!

Наташа Ситайло
Педнавантаження 

Чи може вчитель мати 29 годин педнавантаження? В основній школі 19 годин, а за сумісництвом 9 год?

Світлана
Скажіть, будь ласка, якщо в лютому місяці я маю йти в декретну відпустку, то мені оплатяться відпускні (хоча б частина), які виплачуються... 

Скажіть, будь ласка, якщо в лютому місяці я маю йти в декретну відпустку, то мені оплатяться відпускні (хоча б частина), які виплачуються перед літніми канікулами?

Наталья
Чи має право інструктор з фізичної культури в ДНЗ ( Центр розвитку дитини ) на десять пенсійних окладів ? 

Чи має право інструктор з фізичної культури в ДНЗ ( Центр розвитку дитини ) на десять пенсійних окладів , мій педагогічний стаж 30 років ?

Оксана Захарків
Чи повинна я отримувати оплату за перевірку зошитів з англ мови. 

Чи повинні мені оплачувати за перевірку зошитів з англ. мови?» В бухгалтерії вважають , що не повинні , оскільки я отримую оплату за перевірку зошитів , як вчитель початкових класів. У мене 2 дипломи : «Вчителя поч. класів» та «вчителя англ мови та зарубіжної літ-ри» . Тому я маю пед. навантаження , як класовод та 2 уроки англ. мови у своєму класі .В класі 22 учні .

Oleksandra
Правильність нарахування зарплати. 

Доброго дня! Допоможіть ,благаю,в наступному: працюю у спеціальних класах для дітей з вадами розумового розвитку. Атестована у 2012 році вчителем вищої категорії з предмету укр.мова і л-ра. З 2015 року донавантажена уроками історії,ОЗ,природознавства,гуртком і т.п.,оскільки є тільки 5 годин укр.мови та літ. За 5 годин отримую оплату по вищій категорії,решту 14 годин тарифікують по 9 розряду,протягом двох років.Крім того,зарплата за жовтень зменшилася на 86 гр.без пояснення. Я розумію,що не маю курсів по цим 14 предметам,але чому оплату тарифікують саме за 9 розрядом,мені так і не пояснили в бухгалтерії. Питання,будь ласка,підскажіть мені,чи правильно бухгалтерія здійснює оплату,і якщо ні,то куди мені звернутись. Про себе:стаж роботи в одній школі 29 років,7 місяців,вища освіта,вищу категорію підтверджувала втретє.Курси підвищення проходила у 2012 році,наступні пройду у грудні 2016 році. Маю інвалідність 3 групи з 2013 року. Дякую,буду чекати на вашу відповідь . З повагою Олександра.

Ірина Довганенко
чи потрібно писати заяву за власний рахунок, якщо працював один день у центрі оцінювання якості освіти 

З 24 по 28 жовтня вчитель проходив чергову курсову перепідготовку на очних курсах. 28 жовтня був запрошений взяти участь у роботі експертної групи КРЦОЯО, оплата роботи здійснюється за договором погодинно. Чи повинен вчитель писати заяву на відпустку за власний рахунок на цей день у навчальному закладі, в якому працює?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!