Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Василь Стецюк
Оплата праці водія шкільного автобуса 

Як буде нараховуватись заробітна плата водію шкільного автобуса у 2017 році

Наташа ВиктороваКовальчук
оклад педагога 2 категорії 

який новий оклад у вихователя 2 категорії у 2017 році ?

Іллі
Чи здійснюється тарифікація педагогічного працівника на перше півріччя і на друге. 

Чи зможе змінитися тарифікація педагога початкової школи , на початок другого семестру , якщо на кінець першого півріччя клас був укомплектований 12 учнів

-А н а т о л і й -
Чи може вчитель заміняти сам себе? 

На Дніпропетровщині (Магдалинівський р-н) дійшли до абсурду.. Максимальне навантаження 27 годин. Все решту оплачується по заміні.. Вчитель Іванов І.І. заміняє СЕБЕ і робить у журналі відповідний запис... Всі ці вказівки ідуть від головного бухгалтера вже на протязі кількох років. Буду вдячний за пораду чи відповідь...

Екатерина Корниенко Голованева
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці (10%)? 

Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо я вирішила вийти з профсоюзу, чи мають право зняти з мене надбавку за престижність праці?

Наталия Оксенюк
Чи оплачується класне керівництво завучу школи ( 0,5 ставки ) 

Працюю вчителем початкових класів. З вересня місяця маю ще і пів ставки завуча. Та за класне керівництво мені не платять. Поясніть чому? Чи можливо все ж таки мають оплачувати?

Лариса
Доплата за престижність та за звання педагогічним працівникам середніх навчальних закладів 

Чи зберігається 10 відсоткова надбавка вчителям за звання і чи вважаються вчителі іноземної мови , тими хто використовує іноземну мову у навчальному процесі і кому додатково повинні оплачувати претижність

Володимир Мініч
Оплата праці вчителя з 1 січня 2017 р. 

З хитро написаної постанови КМУ не зовсім зрозуміло за якими розрядами будуть отримувати зарплату вчителі з 1 січня. То хто отримає з підвищеними тарифними розрядами з 1 січня, а хто з 1 вересня? Мені, як вчителю звичайної сільської школи, піднімуть тарифний розряд з 1 січня, чи ні?

andryuha
Оплата праці учителя предмета "Захист Вітчизни" 

Я, вчитель предмета "Захист Вітчизни", підполковник запасу,Колодій Андрій Тарасович, пед. стаж 34р.(11р.у школі) . Намагаюся розібратись у методиці оплати роботи вчителя предмета «Захист Вітчизни». Мені здається, що оплату нам (у Шепетівці,Хмельницької обл.) здійснюють невірно. Пояснюю. Оплата праці працівникам освіти здійснюється відповідно до наказу № 102 МО від 15.04.93 р. Стосовно оплати учителя предмета ЗВ є ст.93, але розрахунки за цією статтею не роблять. Мене цікавить: чому нам оплачують роботу не по ставці 12 год.(ст.93), а на загальних умовах, тобто 18 год, як усім вчителям. Бухгалтер каже, що такої статті (ст.93) вже немає, що вона скасована, а яким законодавчим актом не знає . Також пояснюють, що військовій керівник (военрук-рос.)ДПЮ (ст.93), не є учителем предмета ЗВ і що ДПЮ і «Захист Вітчизни» – різні речі(така собі гра слів). Дякую.

КОЛЯ
Розподіл годин на індивідуальне навчання 

У на в 9 класі є учень на індивідуальному навчанні. Години розподілені так 0,75 укр. мова , 0.25 правознавство. І так на інші предмети . Чи правомірно таек розділення. Минулого року розподіл був таким, наприклад історія України 1,5 год. на індивідуальне -1г од. На трудове, фізкультуру не давали.

Mihail Gostiuc
Як враховується стаж при роботі на півставки 

Як враховується стаж при роботі на півставки

Людмила Гусак
Чи підвищеться заробітна плата вчителя загальноосвітніх дисциплін ПТНЗ у січні 2017 р? 

Я би хотіла дізнатися, коли підвищеться зарплата і наскільки для викладачів загальноосвітніх дисциплін ПТНЗ

Леся Витрикуш
Оплата додатковоі відпустки вчителю суміснику 

Чи оплачується вчителю суміснику додаткова відпустка на період сесіі

Леся Витрикуш
Оплата праці вчителю -суміснику 

Чи оплачується відпустка і оздоровчі вчителю суміснику, а також чи оплачуються зимові канікули. Моє основне місце роботи в лікарні, а в школі працюю за сумісництвом вчитель біологіі(маю пед.освіту теж)

Ivanov7532
Роз'яснення постанови КМУ від 14 грудня 2016 р. № 974 

Підвищення посадових окладів педагогічних працівників навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, здійснюється з 1 січня 2017 року. Підвищення посадових окладів педагогічних працівників усіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, здійснюється з 1 вересня 2017 року. Органи місцевого самоврядування можуть приймати власне рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, до 1 вересня 2017 року. Виходить так, що підвищення заробітньої плати буде лише у шкільних викладачів, а викладачі коледжів, ПТНЗ лише у ВЕРЕСНІ. Дякуємо Прем'єр-міністр України В.ГРОЙСМАН

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!