Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Оля Гаврилюк
оплата півтори ставки молодого вчителя 

яка оплата за ставку вчителя англ.мови+ пів ставки вчителя заруб літ.? До цього офіційний стаж півроку

Ірина
Нарахування відпускних 

Підкажіть будь ласка, як врахувати подвійне підвищення з 01.01.2017р. оплату педагогічних працівників при нарахуванні відпускних (індексація відпусток)

Анастасія Сидорук
чи нараховується вчителю англійської мови додаткові кошти за престижність? 

що це взагалі "престиність" і чи можуть вчителі англ мови розраховувати на це ?та в яких нормативних документах розписано все щодо престижності.

Анастасия Вишнякова
Як зарахується стаж? 

Доброго дня! За трудовою працюю на 0,5 ставки вчителя української мови. Але по факту маю навантаження 22 години. При розрахунку пенсії стаж буде врховуватсь повністю чи 50 %

Viki
Чи виплатять мені відпускні і оздоровчі, і чи в повному розмірі? 

Я працюю вчителем на декретному місці. На роботу прийнята за строковим договором з 01 вересня 2016 року на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку основного працівника. 27 травня 2017 року мене відправляють у відпустку, а 06 червня звільняють в зв’язку з виходом на роботу основного працівника. Підкажіть, будь ласка, чи виплатять мені відпускні і оздоровчі, і чи в повному розмірі?

Алла Приходько Миколенко
Чи матиму я відпустку? 

Я працюю в школі з 2015 року. Я написала заяву на роботу. Пропрацювавши перший рік, я отримала відпускні. З початком нового навчального року я працювала далі. У березні я писала нову заяву на роботу на 2016 -2017 навчальний рік. І мене хочуть звільнити 26 травня, тобто по закінченню навчального року. Чи можу я вимагати щорічну основну відпустку та оздоровчий оклад?

Henadiy
Уроки хорового співу 

На якій підставі вчитель хорового співу змушуе дитину відвідувати урок хору при цьому порушуючи закон про гендер , що хлопчики можуть не відвідувати,по причині мутації голосу а дівчатка обов'язково це їм не зашкодить.Вчитель не враховуе бажання дитини,а телефонуе батькам і морально тисне на батьків,або несіть справку від лікаря,або нехай дитина пр ходе на урок і просто сидить,бо в неї є дівчатка і зовсім безголосу вони просто сидять. Бо вчитель не зна яку оцінку ставить,а яку оцінку ставить хлопчикам?Це я пишу про 29 середню шкрлу в м.Суми.А ще ноу-хау придумали окремо для дитини вивчення хорових партій.Коли дитина не приходить дзвонять з погрозами що потрібно обов'язково або ходити посидіти просто або справку від лікаря бо їх перевіряють,а це їхнє нарахування часів.Отак на експлуатації дітей бездарі вчителі крадуть кошти із бюджету малюючи палочки собі і отримуючи кошти ось де вона корпція.Замість того якщо ви творча людина гарно вчите співу започа ковуйте власну справу і заробляйте на бажанні дітей івчіть тому що актуально і будете щасливі.

Viktoriya Zarvanska
Розподіл тижневого навантаження 

Я одинока мама. Дитині 4 роки. При розподілі тижневого навантаження мені дали 17 год та дві години на дому. Пенсіонер отримав теж 17 год, класне керівництво і індивідуальні год. Чи можу я вимагати повного тижневого навантаження? Чи є в мене за законом переваги? Маю вищу категорію, звання ст.вчитель. працюю з 1995 р

Viktoriya Zarvanska
Чи правильно здійснюють оплату за зошити?... 

Чи правильно здійснюють оплату за зошити?

Valentina Tsubenko
Інстуктор-методист з організації фізкультурно-масової роботи за основним місцероботи на 0,5 ст. веде викладацьку роботу ,як вч... 

Інстуктор-методист з організації фізкультурно-масової роботи за основним місцероботи на 0,5 ст. веде викладацьку роботу ,як вчитель початкових класів 24 год/тижд.фіз-ри, як вчитель ст. кл. 12 год фіз-ри, та 6 год/тижд. ОЗВ, Також додатково провадиться доплата ще 0,5 ст. інструктора з методист з організації фізкультурно-масової роботи з відпрацюванням робочого часу з вакантної посади. Питання в правомірності розподілу викладацькх годин та оплати праці 1 ставки інструктора-методиста.

Наталя Лаба
вихід на роботу після декрету. 

Доброго дня. Я виходжу на роботу 7 травня після 3х років декрету. Чи належить мені цього літа відпустка 56 днів, чи треба буде ходити на роботу до школи усе літо? Дякую.

Юлия
Як нараховується зарплата вихователю ДНЗ? 

Як правильно нараховується зарплата вихователю з січня 2017 р? У мене 9 розряд , 5 років стажу, 0, 80 ставки Маю двох дітей, якою повинна бути моя зарплата?

Oila Zastavna
Чи повинні доплачувати за науковий ступень, якщо науковий ступень не відповідає виду діяльності на дані посаді. 

Працюю вчителем дефектологом в центрі реабілітації в лікарні, на базі центру була написана дисертація, проводилося дослідження , отримала кандидата наук з фізичного виховання та спорту. Чи має дана установа право доплачувати 15 % за кандидата?

Krystyna
Чи відноситься психологічна служба у ПТНЗ до загальноосвітнього циклу? 

Доброго дня! Я працюю практичним психологом у професійно-технічному навчальному закладі, і юридично я відношуся до педагогічних працівників (згідно з положенням про психологічну службу від 02.07.2009 № 616), цілком логічно що соц-псих. служба у закладі проф.тех. освіти виконує ті ж функції що і аналогічна служба у ЗНЗ отож логічно було б віднести психологічну службу до загальноосвітнього циклу, але ,на жаль, як бачимо на практиці, про працівників психологічної служби взагалі забули, або уникають коли питання стосується оплати праці. Прошу Вас надати роз'яснення, а також посилання на нормативні документи, що регулюють відносини у частині оплати праці та статусу психологічної служби у професійно-технічному закладі освіти. У ПТНЗ на даний момент склалась така ситуація що у викладачів, що читають предмети загального циклу ( тобто ті що передбачені у програмі загальної середньої освіти) оплата праці здійснюється за принципом +2 тарифікаційних розряди, а у викладачів що читають предмети проф.тех. циклу оплата залишилась без змін ( у законі передбачено підняття з.п. для таких викладачів з вересня 2017року) прошу...

alia
оплата праці після атестації 

Атестація пройшла а зарплата за квітень не збільшилась, бухгалтер повідомила що нарахує у травні. Чи правильно це?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!