Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Лариса
оплата праці вчителя 1 класу НУШ 

Чи правда, що вчителі, які викладатимуть в 1 класі НУШ, матимуть надбавку 25% до зарплати?

Natasha
Чи може заступник директора ЗНЗ бути класним керівником? 

Чи можез аступник директора ЗНЗ бути класним керівником? Яка нормативна база це регламентує?

Miccael
Чи входять часи гуртків у загальне навантаження вчителя? 

Яке максимальне навантаження може мати вчитель і чи впливають години гуртка на повне навантажання?

алена
чи правомірно відділ освіти відмовляється оплачувати заміну уроків. я викладала по заміні уроки вчителя який був на курсах, тепер нам відмовляють в оплаті заміщених уроків 

я викладала по заміні уроки вчителя який був на курсах, тепер нам відмовляють в оплаті заміщених уроків

Teacher
Навантаження 

Чи може вчитель у школі маючи 27 годин навантаження , мати ще й 0.5 ставки инженера-електроніка???

Ромашка
Чи можу я розраховувати на підвищення окладу згідно першої категорії? 

Доброго дня! Маю вищу освіту, спеціальність вчитель української мови та літератури. Працюю вчителем початкових класів. Напередодні атестації пройшла курси підвищення кваліфікації як вчитель початкових класів і як вчитель української мови. Атестована, як вчитель укр. мови та літератури на І категорію. Чи поширюється категорія на моє навантаження вчителя початкових класів? Чи можу я розраховувати на підвищення окладу?

Вікторія Юзипчук
оплата відпускних 

Я працюю на посаді асистент вчителя з 1 вересня 2017 року,30 травня 2018 року мене звільнюють (так як мені пояснили,що в мене немає ставки і по закону мені потрібно звільнитись,а в серпні писати заяву про прийняття на роботу).Чи виплачуються в такому випадку відпускні якщо я влаштована по цивільному договору?І взагалі чи виплачується якась компенсація,так як я проробила рік і мені по закону повинні надати відпустку?

Сергій Пивоваров
Чи оплачуються урок, якщо в класі відсутні більше 50% учнів 

Я в школі працюю відносно недавно 4,5 років. Проблема в тому, що мої колеги говорять, що раніше коли в класі були відсутні 50% учнів за урок не виплачувалися кошти. І на днях така ситуація відбулася в моєму класі(я класний керівник). Відсутні по різних причинах, більшість з яких поїхало виступати на змаганнях за школу. І відбулася в нас дискусія на цю тему. Допоможіть. В інтернеті не можу знайти ні підтвердження, ні заперечення цього.

Teacher
Кількість навантаження 

Чи може вчитель у школі маючи 27 годин навантаження , мати ще й 0.5 ставки инженера-електроніка???

Світлана
не пройдені курси 

Вчитель початкових класів (в цьому році має 2 клас) проходив курси підвищення кваліфікації у жовтні 2013 р. На заплановані курси у травні 2018 р відмовляється їхати, написавши заяву на ім'я директора школи з проханням перенести курсову перепідготовку, бо за станом здоров'я не може зараз відвідати. Чергова атестація у 2018-2019 навчальному році (закінчується у березні 2019 ). Чи має право вчитель надалі працювати , якщо до жовтня 2018 р не пройде курсову перепідготовку? Чи відповідає він займаний посаді у такому випадку? Або вчитель працює, але оплата здійснюється по категорії "Спеціаліст", поки не будуть пройдені курси? На який документ посилатися при вирішенні цього питання?

Вчитель
Оплата за друк даних на бланках додатків до свідоцтв і атестатів 

Чи має право вчитель отримати додаткову оплату від школи за роботу по внесенні та друку даних на бланках додатків до свідоцтв і атестатів? Дуже дякую за відповідь

Світлана Марковська-Царенко
Хто поверне компенсацію? 

Я молодший спеціаліст за дипломом. Вчитель початкових класів.Педагогічний стаж 13 років і 8 місяців. Вищої освіти не маю, закінчувала педагогічний коледж.Працюю за спеціальністю.У 2011 році рішенням атестаційної комісії мені надали 9 тарифний розряд. При атестації у 2018 році, я його підтвердила(за рішенням комісії). А з 1 січня 2017 року педагоги пререйшли на 2 розряди. Чому мені вище 10 розряду не ставлять. І то після того,як отримала зарплатню після атестації набагато нижчу, ніж до атестації. Як виявилося бухгалтерія нараховувала по 10 розряду, а адміністрація подала мене,як 9 розряд.

Тетяна
Як виплачуються відпускні вчителю-суміснику: тільки від основного навчального закладу чи від обох закладів? 

Як виплачуються відпускні вчителю-суміснику: тільки від основного навчального закладу чи від обох закладів?

liuba
Зміна річного навантаження 

Чи можна вносити зміни в річне навантаження викладача, який перебував у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами терміном 126 днів, яка закінчилась до завершення навчального семестру, а потім використав 30 днів щорічної відпустки, проте не скористався відпусткою по догляду за дитиною до 3 років і приступив до роботи з 2 семестру? Заклад працює по річному навантаженню і 1 семестр не протарифікували.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!