Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Татьяна
як оплачуються години інформатики 

За дипломом учитель біології та інформатики. Атестована як учитель біології (І категорія). Курси з інформатики не проходила. За якою категорією будуть оплачувати години біології?

Анна Шелест
як відпрацювати навантаження вчителя? 

В 1 класі спец школи-інтернату 5 уроків з 8.3о до 13.30 має працювати вчитель, але вихователю заступник директора ставить зміну на 13.00, а в учнів далі в розкладі є ще корекційні заняття.. Як відпрацьовувати вчителю свої години і вихователю?

Наталія Антонюк
чи має право керівник школи ( директор та його заступники)на 30% доплату? за якими документами ? ДЯКУЮ!! 

чи має право керівник школи ( директор та його заступники)на 30% доплату? за якими документами ? ДЯКУЮ!! Опис запитання:

Галина
Перевірка зошитів 

Треба в журналі виставляти ведення зошитів в початковій школі?

Tanya Koval
Строковий договір 

27 серпня 2018 року прийнято рішення про створення КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради», станом на 21 вересня 2018 року на Охтирської міською радою не прийнято рішення про Порядок на проведення конкурсу педагогічних працівників КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради», чи маю право я, як директор прийняти на умовах строкового договору (на визначений термін з 27.09.2018 по 27.10.2018) практичного психолога, дефектолога, олігофренопедагога.

Tanya Koval
Корекційно-розвиткові заняття 

Чи мають право педагогічні працівники Інклюзивно-ресурсного центру, які працюють з тижневим навантаженням 40 год. проводити корекційно-розвиткові заняття у закладі, для дітей, які є інклюзовані на основі цивільно-правової угоди (до 6 год. на тиждень з укладанням договору та щомісячними актами виконаних робіт). Час проведення даних занять може проводитися в межах робочого часу за основним місцем роботи чи це має бути робота у вільний від основного місця час. Це ж питання стосується і практичних психологів, які працюють у даному закладі на 1 ставку (40-годинне тижневе навантаження).

Toma
календарне планування та оплата за години викладання 

підкажіть, будьте ласкаві, як вчинити вірно не порушуючи чинне законодавство України. на викладення математики відведено 140 годин на рік, 64 до н.р. та 76 після н.г. проте в І семестрі лише 15 тижнів і з них випадає 1 понеділок, а в ІІ семестрі 20 робочих тижнів і також випадають 4 дні на святкові, уроки математики проходять в понеділок, вівторок, середу та п'ятницю. загалом 35*4=140 днів, але 5 годин випадає. як правильно датувати та проводити уроки у такому разі. скільки повинно бути вичитано за І семестр якщо фактично виходить 15*4=60 уроків -1 святковий день ( 15.10.2018.) а за програмою потрібно вичитати 64 та за ІІ де потрібно вичитати 76? допоможіть розібратися і якщо є якісь нормативно-правові акти регулюючі це питання надішліть посилання. чи вплине ситуація на заробітну плату в разі ущільнення резервних годин за дні які припадають на святкові?

Степан
як оплачувати за години вчителю історії І категорії за предмет громадянська освіта? 

Вчитель історії у 2018-2019 н.р. довантажений годинами предмету "Громадянська освіта". Курси з даного предмету ще не пройшов. Має І кв.категорію. Як йому мають оплачувати години громадянської освіти?

Сергій Осипенко
оплата при заміні уроків 

Чи правомірно зводити групи з вивчення української мови при хворобі одного з учителів, мотивуючи тим, що немає коштів на оплату заміни? Дякую.

mintnt urio
тарифний розряд 

Який тарифний розряд встановити вихователю який закінчує в цьому році ( 2018) магістратуру?

Mary Sagan
Одноразова адресна грошова допомога молодим вчителям 

Доброго дня, підкажіть будь-ласка, чи може випускник отримати одноразову адресну грошову допомогу якщо пішов працювати в приватну школу (це загальнооствітній навчальний заклад) чи потрібно працювати вчителем лише в державних закладах освіти??? Дякую saganmarylen@gmail.com

Mila
Щорічна премія педпрацівникам 

Чи має право засновник (районна рада) втручатися у розподіл преміювання, якщо воно здійснюється в межах кошторису і школа веде бухгалтерію самостійно

Людмила Мацюк
нарахування доплати за стаж 

Я працювала в ПТНЗ викладачем спецдисциплін 19 років, останні 6 років на посаді методиста, з вересня 2018 працюю на посаді вихователя дошкільної групи в НВК і ступеня. скажіть чи враховується попередній педстаж для нарахування стажових на посаді виховаеля

Laura Zaera
завідування кабінетом. кого має призначити директор: вчителя вищої категоріїта учителя-методиста чи спеціаліста та 0,5 ставки методиста по роботі з обдарованими дітьми 

Кого за положенням про кабінети має призначити директор завідувачем: вчителя-методиста (вища категорія) чи учителя з категорією "спеціаліст" (закінчила університет в 2018), яка ще має 0,5 ставки методиста по роботі з обдарованими дітьми?

Лариса Романяк
Яким чином здійснюється оплата заміни асистента вчителя, який перебуває на сесії або на лікарняному? 

Асистент учителя в інклюзивному класі перебуває на сесії. Чи можуть заміняти вчителі початкових класів асистента вчителя на умовах погодинної оплати (Дитина зі зниженим зором та дитина з порушенням опорно-рухового апарату)?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!