Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Inna
Дещо про доплати 

Прошу допомоги, куди звернутись за захистом: доплата за ведення діловодства нараховується бухгалтерією не від посадового окладу вчителя 1 категорії, яка саме у мене, а від ставки якогось діловода, якого в школі навіть немае. Різниця в оплаті - 150 грн. Бухгалтер заявила: "Добивайтесь, вам скажуть спасибі". Хоча за законодавством чітко записано: 10% від посадового окладу. Не знаю, де шукати допомоги! Так від якого окладу обраховувати доплату: вчителя чи діловода?

Елена Семений
Поднятие тарифного разряда 

Добрый день! Педагогу был автоматически поднят тарифный разряд с 11 на 13, образование музыкальное училище (среднее-специальное и высшее не по профилю), через 8 месяцев бухгалтер выявил ошибку при новой тарификации. Как быть в этом случае-правомерно ли с таким образованием был поднят тарифный разряд, если нет, кто должен вернуть деньги за 8 месяцев переплаты, сумма более 10 тыс грв. С уважением, Елена.

Бухгалтер
сумісництво 

социал.педагог работает на 0,5 ст и еще догружен 0,5 ст. педагог- организатор, является ли єто внутр совместительством

Валерій Проектор
Заміна понад 2 місяці 

Якщо 0,5 ставки заступника директора з виховної роботи + 18 годин. навантаження вчителя + 9 годин заміни в звязку з дикретною відпусткою вчителя. Заміна уже впродовж більше 2 міс. Якщо заміщення тривало понад два місяці, то оплата праці педагогічного працівника провадиться з першого дня заміщення за всі години фактичного педагогічного навантаження в порядку, передбаченому п.68 цієї Інструкції 102. Чи правомірно перевести цих 9 год. до тарифікації та оплачувати в повному обсязі з першого дня заміни.

Елена Резниченко
Як здійснити оплату вчителю? 

Як здійснювати оплату та табелювання вчителю, якщо його до навантажують годинами в суботу. В навчальному закладі 5 денний робочий тиждень. Вчитель в суботу працює на курсах для дітей з конкретного предмету? Дякую за відповідь.

mielsen gop
Зарплата тех. працівникам 

Чому зарплата Вчителям видана, а технічним працівникам ні? Це по всій Україні так, чи в нас тільки?

Таня Попова-Чечуга
оплата за стаж 

Вчитель пенсіонер (27 років педстажу, вища категорія, старший вчитель) після трьохрічної перерви повертається на роботу. Чи залишається в нього оплата за стаж, категорію та звання?

Смірнова Ірина
Як вираховується оклад заступника директора ЗНЗ 

Як вираховується оклад заступника директора ЗНЗ від оклада директора? Хто встановлює відсотки? Раніше відсотки залежали від кількості дітей в школі, а як зара визначають чи це 5 %, чи 15%?

Жанна
Стосовно кількості ставок майстрів виробничого навчання 

Просимо надати роз яснення з питання: Скільки ставок майстрів виробничого навчання ( 1 чи 2) необхідно враховувати при складанні штатного роспису у ПТНЗ , якщо в группі з фізичними та розумовими вадами наповнюваність 8-12 осіб?На підставі яких нормативних документів можна провести розрахунки ,щодо визначення кількості майстрів виробничого навчання

Антоніна
Уроки плавання 

За програмою фізичної культури у 2-х класах урок фізичної культури може бути замінено на заняття плаванням. Якщо в школі 5-денна форма навчання, чи можуть ставити заняття плаванням у суботу? Як у такому разі має оплачуватись праця вчителя? Чи має право вчитель відмовитись від таких занять? Якщо батьків не задоволняє день відвідування занять плаванням, чи можуть вони оскаржити цей факт і вимагати перенесення занять на будні дні? Такі заняття проводяться у школах міста Харкова

Yuriy Turovs'kiy
Доплата за ведення шкільного сайту 

Чи має вчитель інформатики отримувати доплату за ведення шкільного сайту?

Галя
Чи оплачується класне керівництво методисту ПТНЗ 

Скажіть будь ласка, чи може методист ПТНЗ мати класне керівництво і читати уроки

Галя
Чи оплачується класне керівництво методисту ПТНЗ 

Скажіть будь ласка, чи може методист ПТНЗ може мати класне керівництво і читати уроки

Mary
Оплата роботи вчителя у групі продовженого дня. 

Скажіть будь ласка як повинна оплачуватися робота вчителя у групі продовженого дня, якщо вчитель працює в школі з 9 години ранку до 19.00 вечора.

Mary
Оплата бібліотекаря. 

Якщо бібліотекар має півтора ставки то до якоі години він повинен щодня працювати у школі?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!