Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Світлана Сліпак
Спеціаліст фізик твердих металів чи може викладати фізику 

Маючи диплом бакалавра як вчителя математики (2006 рік) та диплом спеціаліста фізика твердих металів (КНУ, 2007), чи маю право викладати фізику та математику у середній школі як спеціаліст (11 розряд) та атестуватися на підвищення кваліфікації?

Валентина Шкрябина
Чи має право викладач спецпредметник бух.обліку викладачи інформатику. 

Виклада б/обліку навчається в педуніверситеті за спеціальністю інформатика - друга вища освіта. Чи має право викладати предмет інформатику в ПТЗ? і Якими документами це регламентується на разі відмови адміністпацією закладу.

Tanya Velychko
Оплата праці 

Як обрахувати зарплату вчителя, якщо я зовнішній сумісник, погодинка і 7.5 год.

olga
Чи може заступник з виховної роботи 0,25 ставки бути класним керівником? 

Чи оплачується класне керівництво, якщо людина одночасно займає посаду заступника з виховної роботи 0,25 ставки?

Наталя Сенів
який тарифний розряд повинен мати випускник 2017 року з дипломом " ступінь вищої освіти бакалавр" при прийнятті на роботу у знз 10 чи... 

який тарифний розряд повинен мати випускник 2017 року з дипломом " ступінь вищої освіти бакалавр" при прийнятті на роботу у знз 10 чи 11 . якщо 10 то тоді що випускники пед училища прирівнюються до випускників університетів?

Рина
Оплата за класне керівництво 

Доброго дня! Цікавить, чому економісти Солом'янського РУО відмовляються платити за класне керівництво, де в класах менше 12 осіб? Коли Згідно з п. 36 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 року №102, вчителям, викладачам, старшим викладачам, майстрам виробничого навчання та іншим педагогічним працівникам (крім керівних) загальноосвітніх навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів провадиться додаткова оплата за класне керівництво: - у V-XI-класах - у розмірі 25 % ставки заробітної плати; Варто зазначити, що у класах ( класах - комплектах, групах) шкіл усіх типів і найменувань з кількістю учнів менше 12 осіб, доплату за класне керівництво здійснюють у розмірі 50 % цих розмірів доплат. Чи законно це?

Nika
какой тарифный разряд мне должен быть установлен и какая категория? 

Добрый день. До 2005 года работала учителем начальных классов. Имела "специалиста 1 категории". Потом работала не по специальности. С 2016 год работала воспитателем в детсаду. В этом году принята учителем начальных классов. Педагогический стаж 17 лет. Какой тарифный разряд и какая категория мне должны быть установлены при приеме на работу учителем начальных классов? Могу ли я в этом учебном году аттестоваться на подтверждение ранее полученной категории?

Тамара Смутна
оплата праці методиста РМК 

Поясніть будь-ласка, чи збільшується посадовий оклад методисту райметодкабінету за присвоєне на посаді вчителя звання вчитель -методист. Згідно Інструкції про оплату праці № 102 за методистами зберігається право на отримання підвищених посадових окладів. якщо в періо роботи на посадах учителя ім було присвоєне відповідне звання. Дякуємо

Светлана Онуфрийчук
Як здійснюється оплата праці класних керівників? 

Добрий день! Підкажіть, будь ласка. У ВНЗ І-ІІ р.а. коледжі як має називатись посада керівника групи: класний керівник чи куратор групи? Якими законодавчими документами з даного питання можна керуватися? Дякую.

Олена Нестеренко
Примус підпису Строкового договору на додаткове навантаження 

Працюю практичним психологом на 1 ставку в ЗНЗ. У минулому році мала додаткове навантаження - 10 годин індивідуального навчання (особливі освітні потреби). У цьому році адміністрація єдину мене (в кого більше ніж ставка) хоче перевести на Строковий договір. Що з цим можна зробити?

Даря
Додаткові послуги в інклюзивній освіті 

Скажіть, будь ласка, хто укладає договори на отримання додаткових послуг (психокорекційних, логопеличник) для дітей з особливими освітніми потребами зі спеціалістом: адміністрація навчального закладу чи районний відділ освіти? І чи має право адміністрація школи забов'язувати штатного шкільного психолога надавати ці додаткові послуги на шкоду прямим посадовим обов'язкам (тобто виконувати одну роботу замість іншої)? І чи не змінюються в такому випадку умови оплати праці робітника?

Lyudmila Golovchenko
Навантаження педагога-організатора 

Педагог-організатор має 0,5 ставки. Чи можна надати навантаження 21 годину з предмету?

Lyudmila Golovchenko
навантаження психолога 

Психолог має 0,75 ст. та 13,5 годин із зарубіжної літератури. Також має 2 год корекційних занять з дитиною в інклюзивному класі. Чи будуть оплачені ці 2 год окремо від тих 13,5 год з предмету?

Татьяна Остапенко
асистент вчителя 

асистент вчителя з інклюзивного навчання,на 0,5 ставки це 12.5 годин,це відповідає 12.5 уроків в тиждень?чи мається на увазі 12.5 реальних астрономічних годин?

Svit
Доплата за звання "вчитель-методист", "старший вчитель" 

Вчитель математики має вищу категоії, йому присвоєне звання "старший вчитель". Також він викладає інформатику. Чи враховується при викладанні інформатики розмір підвищення за присвоєне звання, яке було присвоєне як вителю математики?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!