Osvita.ua Вопросы Среднее образование Оплата труда учителя
Вопросы
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Olenka
Чи може заступник директора з навчально-виховної роботи бути класним керівником? 

Чи дозволено заступнику директора з навчально-виховної роботи бути класним керівником? Адже, Положення про керівника це не заперечує. Як здійснюється оплата в такому випадку?

Oksi
Скажіть, будь ласка, як здійснюється оплата праці працівників НВК " ЗШ І ступеня - гімназія" ? Чи мають вони право на надбавку? 

Скажіть, будь ласка, як здійснюється оплата праці працівників НВК " ЗШ І ступеня - гімназія" ? Чи мають вони право на надбавку?

Oksi
Оплата праці 

Скажіть, будь ласка, як здійснюється оплата праці працівників НВК " ЗШ І ступеня - гімназія" ? Чи мають вони право на надбавку?

Antonina Shevchenko
Чи оплачується завідування кабінетом методисту? 

Працюю методистом ПТНЗ, завідувач кабінетом інформатики, де є 16 ПК.

Ирина Ганаба
Чи можуть у вагітної зняти години? 

Доброго дня! Я працюю вчителем англійської мови молодших класів. Підкажіть будь-ласка, чи можуть мені дати навантаження менше 18 годин або ж зняти години під час навчального року у зв'язку з вагітністю? Як закон регулює це питання? Про вагітність адміністрація школи до відома ще не поставлена.

Бухгалтер
заступн+класне руководство 

сколько часов нагрузки может быть у заст з виховн роботи на 0,5 ставки и может ли у него быть класное руководство

Бухгалтер
уволился директор 

с 01.08.2017 уволился директор как начислять ему зарплату за август, только по зарплате на нагрузку старую, конечно без ставки директора, получается очень мало и правильно ли будет так

Наталія
Як оплачується робота у вихідні дні? 

У цьому навчальному році районний етап олімпіад і конкурсів з української мови та літератури проводився по суботах. На вимогу вчителів оплатити ці дні додатково ніхто не реагує, хоча в Трудовому кодексі зазначено, що без згоди працівника залучати до роботи у вихідні дні заборонено, а якщо і залучають, то з подвійною оплатою. Куди звертатися у таких випадках?

Алекс
Сценарій спортивного свята. 

Підкажіть, будь ласка,хто повинен складати сценарій /не програму/спортивного свята у школі. У якій Постанові щи Наказі це прописано?

Світлана Савляк
Оплата відпускних та декретної відпустки 

Скажіть, будь ласка, чи мені оплатять відпускні та оздоровчі, якщо я йду в декретну відпустку у травні

Игорь Соломонов
Чи маю право на класне керівництво і навантаження 18 год 

Працюю заступником директора з виховної роботи 0,5 ставки та вчителем початкових класів

Mari
Нарахування відпускних адміністраціїї ВНЗ 

Працюю зав.відділенням у ВНЗ . Маю ще педнавантаження 360 год. на рік. Потім було встановлено додатковим наказом педнавантаження ще 240 год. Скажіть, будь ласка, нарахування відпусткних по педпраці повинно бути за 600 годин чи ні?. Які нормативні документи щодо виплат відпустки станом на 2017 повинна використовувати бухгалтерія коледжу ? Чи може заввідділенням мати педнавантаження 480 годин на рік?

Микола Скоковський
Нарахування відпускних та оздоровчих за неповний рік 

Мене приймають на роботу в школу з 1.09. З 11.06 я йду у відпустку. Допоможіть порахувати, в якому обсязі мені повинні виплатити відпускні та оздоровчі. Дякую!

Микола Скоковський
Нарахування відпускних та оздоровчих за неповний рік 

Мене приймають на роботу в школу з 1.09. З 11.06 я йду у відпустку. Допоможіть порахувати, в якому обсязі мені повинні виплатити відпускні та оздоровчі. Дякую!

учитель
призначення класних керівників 

Стиуація , що склалася у школі потребує пояснень. Педагог-організатор має ставку+16.5 годин викладацьких+класне керівництво у 5 класі. Як таке може бути? Коли ж при такому навантаженні виконувати свої прямі адміністраційні обов'яки? Це, по-перше. По-друге, практикується у нас і класне керівнцтво і у соціального педагога, а токож у шкільного психолога.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!