Osvita.ua Вопросы Среднее образование Публикации на Освіта.ua
Вопросы
Жак Мандро
Образование за рубежом. 

Прочитал статью на Вашем сайте. На сколько актуальна статья "FHWS i-Campus – бесплатное обучение на английском в Германии" датированная 26.02.2015г. на сегодняшний день. Спвсибо. С Уважением.

Katerina Baeva
Чи можу я отримати дозвіл на розміщення матерілу 

Чи можу я отримати дозвіл на розміщення матерілу на своєму блозі з використанням посилання на використаний матеріал? Мною був проведений урок з використанням розробки http://osvita.ua/school/lessons_summary/math/32655/.

Яна
критерии отсылки работ для форума2018 

Я музыкальный руководитель, работаю в детском саду, могу ли я отправить мое открытое занятие-урок по методике Карла Орфа для участия в форуме, или необходимо отсылать только материал необходимый для школ?

Ірина Самонюк
Чи має право директор вчителю 4 класу не дозволити набирати 1клас,а знову вчити дітей 4 класу.Набирати 1-й клас через рік.... 

Чи має право директор вчителю 4 класу не дозволити набирати 1клас,а знову вчити дітей 4 класу.Набирати 1-й клас через рік.

Алла Диалог
Хотим добавить наш курс по подготовке к ЗНО - нет нашего города 

Размещаем наш Центр в разделе "Курсы по подготовке к ЗНО" - в выпадающем списке нет нашего города. Г. Днепр. Как можно добавить город в предлагаемый список?

Tamara Romanjyk
Яким повинно бути розширення файлів відеоматеріалів для публікації 

Хотіла б опублікувати в Освіта.ua відеоматеріали з досвіду роботи, проте випливає повідомлення, що неправильний формат. Скажіть, яким повинен бути розмір та розширення файлу

Tamara Romanjyk
Публікація у журналі "Відкритий урок" відеоматеріалів. 

Як переслати електронним листом відеоматеріали з досвіду роботи вчителя для публікації у журналі? Яким може бути розмір файлу та його формат? Дякую

Oleg
Чому не можу завантажити матеріал на Ваш сайт? 

Пише помилка НТТР!!!

Віктор Погорілий
Реквізити для здійснення передплати каталогу 

Потрібні ваші банківські реквізити для передплати каталогу "Відкритий урок...."через Приват24....дякую.

Катя Катюша
Про сертифікат 

Я отримала підтвердження, що мою роботу розміщено на форумі «Урок». Коли я отримаю друкований сертифікат? Дякую за відповідь.

Vita Gumeniuk
Блог на освіта.ua 

Я є громадським активістом, аспіранткою Докторської школи Києво-Могилянської Академії. Працюю над дослідженням факторів/засобів освітньої політики, що забезпечують ефективне впровадження дитиноцентристського підходу в шкільній освіті. Мене цікавить можливість ділитися роздумами та дослідницькими цікавинками на ресурсі освіта.ua. Буду вдячна за пояснення, як саме це зреалізувати. З повагою та надією на плідну співпрацю.

VITA
публікація статтей 

Як розмістити публікацію на вашому сайті?

Logius
Друкований примірник каталогу 

Доброго дня. Для публікування пропонується зробити передплату на друкований каталог, що я і зробила у листопаді 2017 - обіцяний випуск повинен був випущений у грудні 2017. Сертифікат вчасно отриманий. Дякую. А чи буде висланий друкований каталог?

Наталья
відкриті уроки,презентації 

Чи можно Вам надавати відкриті уроки викладача профтехосвіти

Лидия Рудакова
Не пришёл журнал за декабрь 2017 года 

Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, по какой причине мне так и не пришёл журнал за декабрь-2017 года. Квитанции оплачены. Сертификаты получены. Подписка оформлена. А журнал так и не пришёл. Спасибо! http://osvita.ua/school/lessons_summary/initial/57161/

Olga Ivanova
Які вимоги до публікації на Освіта.ua: обсяг,шрифт, інтервал і т.п. ? 

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: обсяг,шрифт, інтервал і т.п. ?

Viktoria Vyhivska
Рейтинг університетів за показниками Scopus 2017 року 

Доброго дня! В представленій вами таблиці вказано, що Криворізький національний університет має показники: 194-312-12. Згідно профілю Kryvyi Rih National University в Scopus ці показники інші. Де можна переглянути статистику за якою ви надаєте інформацію, а саме кількість цитувань та індекс Гірша? Буду вдячна за відповідь.

Люба Федорчук
передплата каталогу онлайн 

Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи можна передплатити наступний каталог через інтернет чи обов*язково звертатися до відділення УкрПошти? дякую.

Olga Ivanova
Скажіть, будь ласка, чи має вчитель початкових класів публікуватися уперіодичних виданнях, якщо атестується на вищу категорію? І якщо... 

Скажіть, будь ласка, чи має вчитель початкових класів публікуватися уперіодичних виданнях, якщо атестується на вищу категорію? І якщо так, то де можна подивитися інформацію про обсяг і критерії щодо статті для публікації?,

Ірина Миколаївна
Формат подачі заявки на публікацію 

В якому форматі подавати відеофайли в презентації?Який максимальний розмір файлу для подачі заявки,так як презентація без додаткових матеріалів не йде.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!