Вопрос и ответы на него

Прошу надати роз’яснення за якою формою подавати зміни даних і до якого органу ліцензування – МОН чи обласного?

Тетяна
Згідно Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. №1187 в розділі «Вимоги щодо провадження освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти» вказано п.37. Ліцензіат забезпечує повідомлення органу ліцензування про зміну даних (у тому числі розширення, звуження освітньої діяльності), зазначених у документах, що додавалися до заяви, двічі на рік до 1 лютого і 1 вересня за попередній період провадження освітньої діяльності».
Прошу надати роз’яснення за якою формою подавати зміни даних і до якого органу ліцензування – МОН чи обласного?

Ivanov7532
МОН

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua