Вопрос и ответы на него

Щодо роз'яснення деяких питань Положення про індивідуальне навчання

Лариса Леся
У п.3 Положення сказано:Індивідуальна форма навчання в системі загальної середньої освіти є однією із форм організації навчально-виховного процесу для забезпечення права осіб на здобуття повної загальної середньої освіти в загальноосвітніх навчальних закладах. Чи можливе здійснення індивідуального навчання за однотипними індивідуальними навчальними планами (програмами) учнів 1-4-х класів, якщо у такому "класі" 3 учні (4 клас)?Адже,якщо ні, то це суперечить ст.5 Закону України "Про загальну середню освіту" щодо виконання вимог Державного стандарту загальної середньої освіти, підготовки учнів (вихованців) до подальшої освіти і трудової діяльності. (На такого учня держава виділяє лише 5 год. Яким чином забезпечити виконання вимог Державного стандарту початкової загальної освіти, зокрема здійснення підготовки і проведення ДПА?)Дякую

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua