Вопрос и ответы на него

Як боротися з плагіатом?

Таня Мельник
Доброго дня. У грудні 2009 року на сторінці Конкурс "Відкритий урок" Вашого сайту була розміщена методична розробка відкритого уроку, автором якої є я, Мельник Тетяна Миколаївна (розробка розміщена досі на форумі педагогічних ідей. Тема уроку: Повторення та закріплення навчального матеріалу з теорії бухгалтерського обліку. Методична розробка подана у вигляді уроку - бесіди під заголовком "Життя та дивні пригоди бухгалтера на безлюдному острові". Дану розробку організатори конкурсу не оцінили, диплом я не отримала. Зате оцінили викладачі економічних дисциплін, які почали використовувати. Зокрема відзначилася викладач ВПУ № 24 м. Заставна Чернівецької області Скігар Юлія Володимирівна, яка не тільки використала у своїй роботі, але і надрукувала в газеті "Освіта Буковини" за 18.12.2013 року, але вже під своїм іменем. Викладач скористалася моєю роботою дослівно, цинічно, нахабно. Звичайно, я буду відстоювати своє авторське право в суді.
Запитання: Чи допоможете мені відновити справедливість? Як захиститися від таких хитромудрих викладачів?

MykS
Це біда вчителів багатьох. Вони часто гадають, що статті можна писати так само, як компілювати з різних готових шматків конспекти для уроків. Основна причина - відсутність курсу хоча б маленького про дотримання авторського права у педагогічних вишах.Гадаю, більшість вчителів би з вищою категорією і першою та методистів були б позбавлені цих категорій, якщо б їх методичні розробки на категорії аналізували грамотні працівники в управліннях освіти та були теж грамотними. Щодо Вашої ситуації -можете судитися, якщо це варто того. Але газета б мала теж надати публічне вибачення, правда видавці часто у таких випадках роблять вибачення лише автору, а не у своєму виданні, а "Васька слушает да ест"

Таня Мельник
Шановні юристи! Допоможіть відновити справедливість щодо плагіату. Докази зібрані. Відгукніться, якщо хто може допомогти. Щиро дякую!

Юлія Скігар Гула
Доброго дня. Шановна Тетяна Мельник. Я, Скігар Юлія Володимирівна, викладач спецдисциплін ВПУ № 24 м. Заставна, приношу Вам свої вибачення за використання вашої інтелектуальної власності. Я не знала про ваше авторство, тому що використала матеріал для своєї роботи із сайту http://www.ukrreferat.com/, вважаючи, що це окремі реферати без конкретного автора.
В подальшому зобов'язуюся бути обережною з такими речами та перевіряти усі дані на плагіат.

Таня Мельник
Юліє Володимирівно, ви ж не "поганий учень", а викладач з вищою освітою. Я не вірю в те, що Ви не можете відрізнити реферат від методичної розробки уроку, як і в те, що ви не знали про моє авторство. Методична розробка скопійована слово в слово. Ви, навіть, не потрудилися якось переробити її. У мене є докази того, що ви її просто нахабно використали (іншими словами - викрали) і слово в слово надрукували в періодичному виданні, як свою роботу, під своїм іменем. Мені ваші зобовязання ні до чого. А будете ви так робити надалі, чи ні - то питання інше. У будь-якому випадку розбиратися буде суд. Я не приймаю Ваші вибачення тому, що Ви дуже добре знали, що Ви робите.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua