Osvita.ua Вопросы Среднее образование Публикации на Освіта.ua
Вопросы
Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua? *

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Іван Павлюк
Чи можна на вашому сайті надрукувати свою розробку уроку? *

У вас є гарні розробки уроків, які мені подобаються. Я викладач математики. Хотів би поділитися розробкою свого уроку. Як це можна зробити?

Таїсія Білецька
сертифікат 

Грушко Олена Петрівна Ксенофонтова Галина Анатолівна не отримали сертифікат за публікацію від 17 грудня

Ткаченко Ірина
Публікація роботи з декількома авторами 

Доброго дня. Бажаю опублікувати бінарне заняття авторами якого є психолог та вихователь. Чи зможуть вони отримати кожен по сертифікату? І скільки примірників треба передплатити,якщо робота одна? Журнал передплачує кожен із них, чи лише хтось один?

Таїсія Білецька
отримання сертифікату 

грушко олена петрівна та ксенофонтова галина анатоліївна не отримали сертифікати за сценарій святкового флешмобу "Україна - єдина країна"

Карина Тимофеева
чому останній дзвоник пролунає 31 травня 2017? 

31 травня 2017 року- це день здачі ЗНО з математики,чому останній дзвоник пролунає не для всіх одинадцятикласників?

Maryana Shevtsova
возможность публикации на русском языке моих работ 

1. Авторский проект преобразования общеобразовательных школ. 2. Технология проведения эрудит-шоу в средней школе. 3. Эрудит-шоу для школьников страноведческого содержания (Украина, Россия, США, Великобритания, Германия, Италия, Израиль, Франция, Канада и др.).Вопросы и ответы. 4. Эрудит-шоу по географии за весь курс средней школы.Вопросы и ответы. 5.Эрудит-шоу для школьников и студентов литературоведческого содержания (Григорий Сковорода, Александр Пушкин, Тарас Шевченко,, Николай Гумилёв, Анна Ахматова, Владимир Высоцкий, Иосиф Бродский). Вопросы и ответы. 6. Эрудит-шоу по Библии (персонажи и события Ветхого и Нового завета).Вопросы и ответы. 7.Эрудит-шоу - "Великие книги". 8. Проект "Индиго" Презентация русской и зарубежной классики для семейного чтения. 9. Александр Солженицын "Архипелаг Гулаг". Вопросы и ответы. Есть ещё работы. Но о них - в другой раз. После Вашего ответа.

Воляник Наталія
Не вдається загрузити роботу 

Доброго дня. Я пробувала загрузити розробку свого заняття на сайт через електронну заявку, та, на жаль, її об'єм перевищує допустимий розмір роботи. Яким чином можна подати роботу з мультимедійною презентацією та аудіозаписами до публікації на вашому сайті?

Татьяна Комарчук
вихователь в садочку мае права на підвищення заробітної плати чи ні ? 

вихователі в дошкільних навчальних закладах не викладачі ,чому їм не підняли заробітню плату все на що вони заробили це мінімалка вам не соромно чи памятаете ви приказку що посіеш те й пожнеш

Таїсія Білецька
17.12 сценарій "Святкового флешмобу Україна - єдина країна" надруковано, 

Автори Грушко Олена Петрівна, Ксенофонтова Галина Анатоліївна не отримали "Сертифікат". Умови редакції були дотримані.

Джаміла Керечанин
Для отримання диплома з відзнакою необхідно передплатити 10 примірників каталогу. 

Якщо у грудні я вже передплачувала каталог на 1 місяць, то у березні повинна ще на 9 (березень-листопад) чи на всі 10? Попередня передплата (2016р.) зарахувалася? І, чи отримує тоді автор ще й диплом за 3 публікації включно? Чи буде лише "з відзнакою"?

irunka
Про журнал "Відкритий урок:розробки, технології, досвід" 

Як називаються розділи журналу? (Розробки, технології, досвід?) І які особливості має кожна з рубрик журналу?

IRYNA
Що означає вибір редакції? 

Як розуміти вибір редакції?

Тетяна
Прошу надати роз’яснення за якою формою подавати зміни даних і до якого органу ліцензування – МОН чи обласного? 

Згідно Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. №1187 в розділі «Вимоги щодо провадження освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти» вказано п.37. Ліцензіат забезпечує повідомлення органу ліцензування про зміну даних (у тому числі розширення, звуження освітньої діяльності), зазначених у документах, що додавалися до заяви, двічі на рік до 1 лютого і 1 вересня за попередній період провадження освітньої діяльності». Прошу надати роз’яснення за якою формою подавати зміни даних і до якого органу ліцензування – МОН чи обласного?

Рейган
Нотаріальні стягнення 

Вітаю, повідомте будь-ласка, я отримав на Вашому сайті пояснення з розписом витрат на держ. нотаріуса при прийнятті спадщини (бл.460 грн.), але держ.нотаріус вимагає крім уже сплачених 1600 грн. ще по 1500 грн. за кожну квартиру, що я успадковую (2 квартири, половина одної з них вже мені належить), і по 1200 за земельний пай і дачу (це все я також успадковую).Чи є правомірними ці вимоги нотаріуса, чи це все майно входить у вищевказану оплату 460 грн. (фактично-вже втричі більше сплачену мною)? якщо потрібно ще доплатити, то в якому приблизно розмірі? Дякую. і з наступаючими святами.

Irina
Форум Урок 

Доброго дня? Чи можна зробити підписку даного каталога через Інтернет. Електронна квитанція прийметься? Дякую

Инна Бушуева
про передплату 

Доброго дня! даний сайт є точною копією російського сайту "Infourok", який, доречі, є безплатним....На сайті Освіта.ua подання матеріалів коштує 95.00 грн. за 1 публікацію. Всі матеріали, які викладачи подають вам, викладаються в електронному вигляді, що не потребує вкладання коштів в тираж публікації. За що треба заплатити 95.00 грн. ? Невже за сертифікат? А ідея була б дуже класною - обмінюватися досвідом викладання, методичними розробками та навчальними посібниками....

Olena
Оплата диплома 

Подскажите пожалуйста,как и где правильно оплатить квитанцию за свою работу. Спасибо!

Воляник Наталія
Відносно публікації 

До якого числа можна подавати роботи до друку, щоб отримати журнал за грудень 2016 р?

Школа Ківерці
Діловодство в школі 

Доброго дня! Напишіть, будь-ласка, якою Інструкцією по діловодству потрібно керуватися?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!