Osvita.ua Вопросы Среднее образование Публикации на Освіта.ua
Вопросы
Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua? *

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Іван Павлюк
Чи можна на вашому сайті надрукувати свою розробку уроку? *

У вас є гарні розробки уроків, які мені подобаються. Я викладач математики. Хотів би поділитися розробкою свого уроку. Як це можна зробити?

Андрій Кравчук
Форум "Урок" 

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, якщо в публікації два автора, то чи отримає сертифікат другий? Чи в сертифікаті буде вказано два автори? Дякую.

Natalya
Розробка 

Дуже прошу надіслати на мою електронну пошту відповідь на питання: "Як можна дізнатися, чи отримана моя розробка?" Дякую.

Олена Міллер
Затвердження розкладу ЗЗСО 

Чи має право Управління Держпродспоживнагляду вимогати від закладів освіти надання розкладів для затвердження. Якщо так, то в яких нормативних документах це зазначено?

Світлана Божа
Класне керівництво 

Працюю вчителем укр.моаи і л-ри 10 років.Категорія-2. викладаю мову в 5 класі. За час роботи маю певні досягнення: призерів олімпіад, конкурсів на обласному рівні, брала участь в конкурсі,,Вчитель року". Директор, з незрозумілих причин, дав класне керівництво вчителю інформатики, у якої педстаж складає 4 роки, з них 2,5 в декретній відпустці, а етестацію не проходила, спеціаліст. Чи правомірні такі дії директора? Дякую!

Світлана Божа
Класне керівництво 

Працюю

Pryvyd
Чи діють курси електриків 

Прочитав текст на сайті про курсм електриків, що ви колись проводили. Чи діють вони ще ?

Олена
Колега двіччі відправляла на вашу електронну адресу роботу для публікації у вересні. Відповіді досі немає. Чи можу відправити зі свого комп'ютера? 

Роботу та квітанцію колега з КЗШ №50 Єрмакова Ірина відправляла двіччі ще у вересні. Досі немає жодної відповіді. Що робити? Зповагою Маркелова Олена

Наталья
Добрий день! Я подала розробку заняття "Розв'язання з електротехніки за допомогою табличного процесора Excel" з практичних занять на ПК на публікацію, яка вийде в грудні 2018 Скажіть, будь-ласка, я можу внести корективи? 

обрий день! Я подала розробку заняття "Розв'язання з електротехніки за допомогою табличного процесора Excel" з практичних занять на ПК на публікацію, яка вийде в грудні 2018 Скажіть, будь-ласка, я можу внести корективи? З великою повагою Мєльнікова Н.О,

Наталія
Де знайти реквізити на публікацію на Освіта.ua 

Хочу прийняти участь у публікації на Освіта.ua

Марина
Друк в журналі. 

Добрий день. Скажіть будь ласка, що потрібно для того, щоб надрукували матеріал у журналі. Це конкурс кухарів - сценарій конкурсу у супроводі з презентацією та зроблений фотозвіт у вигляді презентації про проведення конкурсу. Дякую за відповідь.

Olena Dovzhenko
Підкажіть будь ласка, де можна скачати нуві програми з трудового навчання, а саме 

Експериментальна програма «Трудове навчання Технічна творчість. 5 клас» (автори Дятленко С.М., Гащак В.М., Тарара А.М., Терещук Б.М., Ходзицька І.Ю.) 5 Інтелект України Лист ІІТЗО від 27.01.2015 № 14.1/12-Г-7 Навчальна програма курсу за вибором «Дизайн і технології. 5-9 класи» для загальноосвітніх навчальних закладів 5-9 Інститут педагогіки НАПН України Лист ІІТЗО від 28.02 2014 № 14.1/12-Г-254 Навчальна програма курсу за вибором для загальноосвітніх навчальних закладів «Людина і світ професій. 8-9 класи. (9, 17, 35, 70 год.)» 8-9 Інститут проблем виховання НАПН України Лист ІІТЗО від 23.06.2014 № 14.1/12-Г-950

Татьяна
Електронні підручники 10 клас 

Чому немає електронних підручників з Мистецтва 10 клас?

Ніна Орловська
Пропонуємо студентам роботу вихователем в першу половину дня 

Потрібен вихователь в дитячий садок біля метро Позняки та Політехнічна Наш тел 050 7000 155

Віктор Погорілий
Про каталог 

Шановні! Моє питання залишилось без відповіді від Вас! Гроші я заплатив, а каталогу НЕ ОТРИМАВ! Як то все розуміти? Ви НЕ ВИКОНУЄТЕ СВОЇ зобов'язання....

Віктор Погорілий
Про каталог 

18.03.2018 на форумі "Урок" була додана моя "Розробка уроку "Використання пропорцій "Золотого перетину" з композиції в 4-х – 6-х класах дитячої художньої школи, отримано мною сертифікат та диплом від "Освіта".Та нажаль, з невідомих причин мені НЕ НАДІЙШОВ обіцяний КАТАЛОГ, хоча за умовами "Уроку", мною був передплачений примірник ! На сьогодні, 07.09.2018 я щє НЕ ОТРИМАВ Вашого КАТАЛОГУ. Прошу виконати Вас ВАШІ умови, ТЕРМІНОВО надіслати примірник каталогу «Відкритий урок: розробки, технології, досвід», для моєї черговоі аттестації. З повагою Погорілий В.М.

Nadezhda Harchenko
Скільки днів можна не працювати в школі, щоб був неперервний педагогічний стаж? 

Я звільняюсь 29,08 з однієї школи, а на роботу в іншу приймуть 03,09. Чи ця перерва вплине на мій педстаж? ЧЯи вважатиметься, що він перерваний?

Ирина Тринкаль
Чи вже є наказ про підтвердження звання зразкового худ.кол-ва 

Доброго дня!Напишіть,будь ласка,чи вийшов наказ ПРО ПРИСВОЄННЯ, ПІДТВЕРДЖЕННЯ, ПОЗБАВЛЕННЯ ПОЧЕСНИХ ЗВАНЬ «НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ» І «ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ»?Якщо так,то де його можна знайти,бо на цьому сайті немає.Дякую

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!