Osvita.ua Вопросы Среднее образование Публикации на Освіта.ua
Вопросы
Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua? *

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Іван Павлюк
Чи можна на вашому сайті надрукувати свою розробку уроку? *

У вас є гарні розробки уроків, які мені подобаються. Я викладач математики. Хотів би поділитися розробкою свого уроку. Як це можна зробити?

Ярослав
як мени роздрукуваты перепустку и де ии знайты 

как мне найти перепустку на сайти?

Володимир
стосовно співпраці 

Вітаємо! 11 травня 2018 року відбулася конференція «Навчальний простір нової української школи: авторський підхід». У конференції відбулися презентації авторського підходу до формування ключових компетентностей через інтеграцію освітніх галузей на тлі ціннісного підходу до навчання та викладання у 1 класі нової української школи. Автори поділились своїм баченням практичної реалізації принципів НУШ. У рамках конференції була презентована модель облаштування класної кімнати як комфортного навчального середовища для учня. Учасники також ознайомились із найсучаснішими, з точки зору методичного та технологічного підходу, засобами навчання в початковій школі. Ключовою реформою Міністерства освіти і науки України є Нова українська школа. Передбачається створення школи, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це маємо зараз, а й уміння застосовувати їх у житті. До реалізації цієї реформи долучилися автори Видавничого дому «Освіта», які є відомими фахівцями та експертами у галузі освіти. Наші гості (окрім авторів): «Сучасний клас початкової школи з використанням електронних ігрових ресурсів для навчання», «Видавництво «Розумники». «Сучасні засоби навчання. Концепція нової української школи. Інтерактивна проекція на підлогу», Вема Кідс. «Надихаємо дітей за допомогою STEM-рішень від LEGO Education», «Інноваційні освітні рішення». Пропонуємо освітити нашу подію і будемо вдячні за співпрацю. Матеріали буде надано (текст + відео)

Наталія Кіндіченко
Як надіслати власні заняття? 

Що потрібно для публікації власних занять?

Галина Сергієнко
виправлення помилок 

Будь ласка, виправте помилки в темі "Історія України: візуальні об'єкти. Художні роботи (образотворче мистецтво): 81.2 - це не К.Білокур, а Т.Яблонська; 82.2 - не Т.Яблонська, а К.Білокур. Дякую. З повагою, Г.Сергієнко

Іра Котельницька
опата праці 

чи має право проводити урок і записувати його при відсутності учнів

Alena
Як опублікуватись? 

Як вислати свої матеріали, наприклад семінару чи заняття для публікації в журналі ДВ, чи в іншому. Дякую.

nata
де у вас є архів дипломів 

Доброго дня, чи можу я забрати свій диплом про завершення Іван. технікуму фізичної культури 1974 - 1977 років?

Женька Обелец
Утеря аттестата о школьном образовании 

Какой на данный момент порядок действий на восстановление или получение дубликата аттестата об окончание 11 класса. Школу закончила в Макеевке(дон.обл) там и поступила в институт.после того как макеевка стала днр я уехала,и теперь этого института нет и моих документов там тоже,что мне делать в таком случае? поехать в макеевку у меня нет возможности

marsi
Чи можна опублікувати дану розробку в журналі "Історія та правознавство", якщо я її автор? 

Я автор даної публікації, хочу опублікувати вказану розробку у паперовому виданні... Чи можна це зробити?!

Ірина
Оплата 

Чи можна розрахунок провести за допомогою карти?

Панов Олег
Реквізити для оплати через Приват 24 

Добрий день! Будь ласка, надішліть реквізити на оплату публікації через систему Приват 24. З повагою.

angela
Чи надрукують мою розробку у квітні? 

Доброго вечора! Для мене дуже важливо знати, опублікують мою розробку?

Жак Мандро
Образование за рубежом. 

Прочитал статью на Вашем сайте. На сколько актуальна статья "FHWS i-Campus – бесплатное обучение на английском в Германии" датированная 26.02.2015г. на сегодняшний день. Спвсибо. С Уважением.

Katerina Baeva
Чи можу я отримати дозвіл на розміщення матерілу 

Чи можу я отримати дозвіл на розміщення матерілу на своєму блозі з використанням посилання на використаний матеріал? Мною був проведений урок з використанням розробки http://osvita.ua/school/lessons_summary/math/32655/.

Яна
критерии отсылки работ для форума2018 

Я музыкальный руководитель, работаю в детском саду, могу ли я отправить мое открытое занятие-урок по методике Карла Орфа для участия в форуме, или необходимо отсылать только материал необходимый для школ?

Ірина Самонюк
Чи має право директор вчителю 4 класу не дозволити набирати 1клас,а знову вчити дітей 4 класу.Набирати 1-й клас через рік.... 

Чи має право директор вчителю 4 класу не дозволити набирати 1клас,а знову вчити дітей 4 класу.Набирати 1-й клас через рік.

Алла Диалог
Хотим добавить наш курс по подготовке к ЗНО - нет нашего города 

Размещаем наш Центр в разделе "Курсы по подготовке к ЗНО" - в выпадающем списке нет нашего города. Г. Днепр. Как можно добавить город в предлагаемый список?

Tamara Romanjyk
Яким повинно бути розширення файлів відеоматеріалів для публікації 

Хотіла б опублікувати в Освіта.ua відеоматеріали з досвіду роботи, проте випливає повідомлення, що неправильний формат. Скажіть, яким повинен бути розмір та розширення файлу

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!