Osvita.ua Вопросы Среднее образование Публикации на Освіта.ua
Вопросы
Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua? *

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Іван Павлюк
Чи можна на вашому сайті надрукувати свою розробку уроку? *

У вас є гарні розробки уроків, які мені подобаються. Я викладач математики. Хотів би поділитися розробкою свого уроку. Як це можна зробити?

Георгий Кандибур
На яких умовах ви можете розмістити у себе на сайті статтю? 

Стаття є уривком (витягом) з книги Г.Р. Кандибура «Школа, яка змінить світ» (місто Дніпро, видавн. «Журфонд»). Зазначена школа має більше 40 суттєвих відмінностей у порівнянні з традиційною класно-урочною школою. НОВА ШКОЛА гарантує кожному своєму вихованцю, що він (вона) буде УСПІШНОЮ і ЩАСЛИВОЮ людиною. Прочитавши цю книгу, ви переконаєтесь, що створити таку школу цілком реально. Моя адреса: treyli@meta.ua

Оксана Сапринцова
можно відіслати свій урок для публікації.Яка вартість публікаціївідіслати свій урок для публікації.Яка вартість публікації? 

Як можно відіслати свій урок для публікації.Яка вартість публікації?

Учитель
Підкажіть назву програми! 

Доброго дня! Будь – ласка, підкажіть хто знає, як називається програма для вчителів, в якій можна зберігати конспекти та різні розробки до уроку! Побачила я її приблизно 2 роки тому, але не звернула належної уваги, на жаль не запам’ятала назву. Зараз розробок уроків вже багато, але зберігати по папкам не зручно. Хто користується такими спеціальними програми, будь – ласка напишіть назву, або посилання де можна її знайти! Дякую!

Елена
как опубликовать 3 урока, 

Здравствуйте. Хотела бы опубликовать планы-конспекты трех уроков. к двум из них есть презентации. То есть должна оформить подписку на 3 журнала. Однако на почте оформляют только 2 журнала_ март и декабрь. Квитанцию на них оплатила. Как быть с третьим материалом?

Валентина Миколаївна
Могу ли я опубликовать урок? 

Хочу опубликовать уроки и получить сертификатюВозможно ли это?

Простий вчитель
Як завести блог? 

Доброго дня. Хочеться поділитись із вчителями власними думками відносно сучасної української освіти. Чи є можливість розпочати власний блог на вашому ресурсі?

Ярослав Баев
Как Вам отослать мр3 файлы к моей работе? 

У меня есть методическая работа по теме: "Використання новітніх технологій у класі спеціального фортепіано". К ней прилагаются музыкальные файлы...Что Вы посоветуете?

Michael Kirillov
Чи можна онлайн зробити передплату каталогу "Відкритий урок"? 

Чи можна онлайн зробити передплату каталогу "Відкритий урок"?

Ирина Пашкова
Хто має право у відділі освіти погоджувати індивідуальне навчання головний спеціаліст чи методист РМК? 

Доброго вечора! Хто має право у відділі освіти погоджувати організацію індивідуального навчання головний спеціаліст чи методист РМК? І де про це можна більш детально прочитати?

Лариса Леся
Щодо роз'яснення деяких питань Положення про індивідуальне навчання 

У п.3 Положення сказано:Індивідуальна форма навчання в системі загальної середньої освіти є однією із форм організації навчально-виховного процесу для забезпечення права осіб на здобуття повної загальної середньої освіти в загальноосвітніх навчальних закладах. Чи можливе здійснення індивідуального навчання за однотипними індивідуальними навчальними планами (програмами) учнів 1-4-х класів, якщо у такому "класі" 3 учні (4 клас)?Адже,якщо ні, то це суперечить ст.5 Закону України "Про загальну середню освіту" щодо виконання вимог Державного стандарту загальної середньої освіти, підготовки учнів (вихованців) до подальшої освіти і трудової діяльності. (На такого учня держава виділяє лише 5 год. Яким чином забезпечити виконання вимог Державного стандарту початкової загальної освіти, зокрема здійснення підготовки і проведення ДПА?)Дякую

Вера Голян
какое количество соавторов должно быть в публикациях для получения звания доцента 

какое количество соавторов должно быть в публикациях на получение звания доцента

Александр Левков
Можно ли после 9 класа уйти в АкадемОтпуск 

Сейчас учусь на втором курсе кооперативного техникума полтавы и моей девушке в связи с беременостью отказывают в академотпуске? как нам поступить?

Инна Шокотко
Мова подання джерел інформації до статті 

1. Якщо джерела інформації, які використовувались під час написання статті, на російській мові, чи треба в списку літератури перекладати їх на українську? 2. Які вимоги (якщо такі є) до кількості джерел? 3. Чи є обмеження щодо кількості друкованих сторінок (14 кегль, інтервал 1,5)? Дякую!

Маряна Ф
Ціна 

Яка вартість курсу крою і шиття?

Школа Ківерці
Ведення діловодства 

Доброго дня! Напишіть, будь-ласка, якою Інструкцією по діловодству потрібно керуватися?

Teacher
Про внутрішньошкільний контроль 

Чи можна керуватись пунктами положення, що на вашому сайті за адресою: http://osvita.ua/school/method/3500/ при виникненні спірних питань з адміністрацією школи по ВШК? Якщо ні, то якими законодавчими актами керуватись стосовно внутрішньошкільного контролю?

Лариса Кочан
публікація 

ваш журнал є в передплаті чи тільки онлайн. Як можна надіслати свої роботи (заняття, статті і т.д.)

Алла Процюк Бигдаш
Зразок акту 

Доброго дня. Потрібен зразок акту ліквідаційної комісії з ліквідації школи.Дякую

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!