Вопрос и ответы на него

Чи потрібні плазми у школі?

Ксенія Палійчук
Чи має право школа ,під виглядом благодійних внесків ,вимагати від батьків гроші на плазми, вікна, компютери потреби класу школи і тому подібне?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Цікаво: а ці плазми, вікна та комп"ютери директор чи вчитель забере додому чи вони будуть стояти в учнівських кабінетах і це купується для ваших дітей? Не здавайте гроші. Хай діти сидять біля вікон, які необхідно було замінити ще років 20 назад і з яких тягне так, що можна захворіти; хай вчитель пояснює дітям все на пальцях і немає можливості показати те, що потрібно на великому екрані через комп"ютер. Це ваше право. Це ваш вибір. Саме ви визначаєте як покращити умови навчання власних. Якщо все те, що ви купуєте покращує навчально-виховний процес в закладі, де навчаються ваші діти, то де ж тут корупція?

Ксенія Палійчук
По перше моя дитина закінчує школу і плазма їй зовсім не пригодиться. По друге ми уже обладнали один клас ( під ключ можна сказати) зараз нас перекинули в інший і його знову треба ремонтувати облаштовувати і таке інше...У мене двоє дітей яких я виховую одна. Рануше діти навчалися в цих приміщеннях і нікому не дуло, а зараз вони без калькулятора і порахувати не уміють(є в нашому класі і такі)...В теперішній час війни я думаю недоцільні такі вимагання..Та і раніше, мало хто з батьків міг собі дозволити відносити пів заробітньої плати до школи, а потім у школі не віддають документи бо не розрахувалися...І тут немає корупції??? Можливо і немає, це обкрадання!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо ви вважаєте такі трати недоцільними, то це - ваша позиція, яка має право на існування. Але варто прочитати, що означає поняття "корупція", а вже потім доводити, що благодійництво у вашій школі - це є саме такий випадок. З вашого повідомлення це не випливає.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua