Вопрос и ответы на него

Свідотцтво про базову освіту (9 кл)- з яких предметів оцінки

Лариса Павлова
Оцінки з яких предметів будуть занесені в додаток до свідотцтва про базову освіту в 2019 році? Чи може продовжувати навчання в 10 класі учень, якщо з деяких предметів матиме низькі оцінки?

Володимир Мініч
Всі оцінки від 1 і до 12 задовільні. Ви не просто можете продовжувати навчання, а зобов'язані це зробити, бо загальна середня освіта є обов'язковою.

Лариса Павлова
Чи будуть занесені в додаток до свідоцтва про базову освіту предмети варіативної складової і чи можливо звільнити учня від необхідності їх вивчати? Оцінки з цих предметів погані, в майбутньому це може суттєво знизити бал атестату.

DOCENT
До додатку до атестату не заносяться оцінки з предметів, навчання з яких закінчилося у 9 класі або раніше

Лариса Павлова
В одному з наказів МОН написано: "Учням, які закінчили основну школу (9-й клас), видається свідоцтво про базову середню освіту та додаток до свідоцтва, в якому зазначаються отримані бали за навчальні досягнення". Питання: чи будуть занесені в доданок до свідоцтва ВСІ предмети, які викладались в 9 класі (або викладання предметів завершилося раніше), чи ЛИШЕ предмети інваріантної складової? І, якщо мова зайшла про атестат, то дуже цікаво, які оцінки потрапляють в атестат про загальну середню освіту? Наприклад, образотворче мистецтво, креслення, композиція, живопис -це ж ж варіативні предмети, оцінки з ни мають бути в свідоцтві та в атестаті чи ні? Оцінки з ДПА за 9 клас будуть в атестаті після закінчення 11 класу? Можливо, не всі, а деякі?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua