Вопрос и ответы на него

Хто обирає третій предмет ДПА-2019 (9 клас)? Учень за власним бажанням або рішення педагогічної ради?

Лариса Павлова
Доброго дня!
Шукаю відповідь на питання: яким (або якими) документом буде регламентуватись проведення ДПА для учнів дев'ятого класу в 2019 році? Хочу дізнатися, в дев'ятому класі третій предмет ДПА обирає учень за власним бажанням чи це вирішує педагогічна рада? Який документ це визначає?

Володимир Мініч
Обирає педрада, так було завжди. Листи МОН щодо цього питання будуть пізніше, після Нового року. На зараз є лише Положення про ДПА (і те найпевніше зазнає змін, бо його проект знаходиться на громадському обговоренні).

Лариса Павлова
Дякую за відповідь. Прикро. Залишається лише сподіватись, що в Положення про ДПА будуть внесені зміни, які дозволять учням в 9 класі обирати предмети самостійно (окрім обов'язкових), як це дозволено учням в 11 класі. Коли раніше я чула про два обов'язкових предмета і один "на вибір", то навіть думки не мала, що той "вибір" буде робити хтось інший замість учня. А тепер, скоріше за все, доведеться здавати історію, як кажуть в нашій школі. Мій син з власної волі ніколи б не обрав історію. Це була б англійська мова, або фізика, або російська мова(яку, до речі, з якогось дива цього року відмінили у нас зовсім) чи біологія. Дуже важкий іспит, нелегко шукати вірну відповідь на історичні питання учням, якщо навіть історики продовжують сперечатися між собою з багатьох питань.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua