Вопрос и ответы на него

Проведення ДПА у вигляді ЗНО в коледжах

Надія
Де можна ознайомитись з інформацією про проведення ДПА у вигляді ЗНО.Чи будуть студенти коледжу відрахавані при умові що ЗНО не здали , якщо так то як діяти далі?

DOCENT
Ні. Надається ще один шанс. Але тільки один.

Надія
Я так розумію,
що є можливість здавати ЗНО ще раз, але вже в 2019р?

DOCENT
Так.

"8. Студенти, які одержали під час атестації 1, 2, 3 бали відраховуються з навчального закладу.

У період з 2018 року по 2019 рік такі студенти мають право повторного складання атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання в наступному році.

{Пункт 8 розділу II в редакції Наказу Міністерства освіти і науки № 47 від 17.01.2018}"

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua