Osvita.ua Вопросы Среднее образование Итоговая аттестация Чи можу я бути звільнена одразу з двох предметів ДПА?
Вопрос и ответы на него

Чи можу я бути звільнена одразу з двох предметів ДПА?

Катя Власик
я зайняла ІІІ місце на всеукраїнському конкурсі-захисті МАН з біології та ІІІ місце на обласній олімпіаді з хімії

aladdin85
Формально не заборонено. Пункт 8.7 Положення про ДПА встановлює можливість звільнення від атестації для переможців III етапу Всеукраїнської олімпіади (обласний рівень) та учасників IV. Пункт 8.8 — для переможців II етапу захисту та учасників III з предмета. Інших обмежень немає. Тому, якщо Ви маєте право здавати ДПА саме з хімії і біології, то можете бути звільнені від цих предметів.

Вилен
Так, якщо одни з предметів є профільним (хімія або біологія), то в такому випадку ви можете бути звільненою з двох предметів, якщо ж профільний предмет інший, тобто хімія і біологія є непрофільними, то тоді ви маєте право на звільнення лише з одного предмета за вашим вибором.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!