Osvita.ua Вопросы Среднее образование Итоговая аттестация Чи можуть бути присутні батьки учнів на ДПА?
Вопрос и ответы на него

Чи можуть бути присутні батьки учнів на ДПА?

Полина
Про можливість присутності батьків учнів на ДПА

Вилен
Відповідно до п. 3.5 ПОЛОЖЕННЯ про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти під час проведення атестації, крім членів комісії, можуть бути присутніми особи, уповноважені органами управління освітою. Отже, батьки мають звернутися до управління освіти за дозволом.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!