Вопрос и ответы на него

Чи повинні в цьому році зарахувати 12 балів до атестату?

Юлія
Відповідно до наказу МОН № 94 від 08.02.2016, випускникам, які отримали міжнародний сертифікат мовного іспиту у поточному навчальному році, (в нашому випадку Cambridge English Language Assessment рівня В-2), у додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляється атестаційна оцінка 12 балів.
У зв’язку з відміною у 2017 році ДПА, прошу повідомити, чи впливає наявність сертифікату Cambridge English Language Assessment рівня В-2 на бал атестату у 2017 році.
Якщо вказаний сертифікат не зараховується як 12 балів атестаційної оцінки, прошу вказати якими чинними нормативними документами це передбачено.

DOCENT
Ні не впливає. Таке зарахування не передбачено ЖОДНИМ чинним нормативним документом.

Згаданий Вами Наказ МОН № 94 від 08.02.2016 «Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році»
стосується виключно ДПА у 2015/2016 році.

Відповідно до п.3 розділу ІІ
Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого Наказом МОН №1547 від 30.12.2014
"3. Атестація може проводитися у формі зовнішнього незалежного оцінювання. У такому випадку порядок її проведення визначається порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, який встановлюється Кабінетом Міністрів України. "


Відповідно до Наказу МОН №889 від 27.07.2016
у 2017 р. ДПА з усіх предметів проводиться у формі ЗНО.

DOCENT
Перепрошую. Ситуація дещо інша.

Згідно п.6 Розділу V, положення про атестацію, право на звільнення від атестації з іноземної мови може бути за наявності визначеного МОН переліку сертифікатів які у 2017 р зараховуються як атестація. Що цікаво, що на відміну від переможців олімпіад, для цієї категорії немає обмежень пов'язаних із ЗНО.

Але, якщо Вам потрібно ЗНО з іноземної мови для вступу, то Вам все ж доведеться його складати, навіть за наявності міжнародного сертифікату.

V. Звільнення від атестації

"6. Учні (вихованці) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які у ПОТОЧНОМУ навчальному році отримали сертифікат (диплом) міжнародного мовного іспиту з іноземної мови рівня B-1 для загальноосвітніх навчальних закладів та рівня B-2 для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов, ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ від атестації з цих предметів. Результати зазначених іспитів ЗАРАХОВУЮТЬСЯ як результати атестації. ПЕРЕЛІК міжнародних мовних іспитів ЩОРОКУ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ Міністерством освіти і науки України. У додаток до атестата з цих предметів ВИСТАВЛЯЄТЬСЯ оцінка за атестацію 12 балів."

Юлія
Дякую

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua