Вопрос и ответы на него

Чи може бути звільнений учень дев'ятого класу від ДПА?

Anton Gluschenko
Прошу дати повну і вичерпну відповідь на запитання чи може бути звільнений учень дев'ятого класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови номер 15 міста Києва від державної підсумкової атестації з англійської мови на підставі отримання сертифікату Cambridge Language Assessment (FCI) рівня В2 у поточному навчальному році. Ксерокопії сертифікату до 15 травня я передав у школу, але вчитель з англійської мови відмовилася ставити 12 балів аргументуючи це тим, що за рік у мене виходить 11. На рахунок звільнення від ДПА за чотири дні до екзамену мені заявили, що я маю писати екзамен. У школі немає пояснень з цього приводу, я знайшов лише один аргумент, а саме: державний нормативний акт, тобто "Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти", не містить у собі чіткої інформації зі звільнення учнів 9 класу від ДПА з англійської мови.
Дякую за увагу.

DOCENT
Згідно Листа МОН № 1/9-115 від 14.02.14 року "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2013/2014 навчальному році"

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту у поточному навчальному році (Deutches Sprachdiplom (DSD), Goethe-Zertifikat B1, Goethe-Zertifikat B2 — німецька мова; DELF/DALF — французька мова; IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment (FCI), Pearson Test of English (PTE) — англійська мова; D.E.L.E. — іспанська мова), рівня B-1 для загальноосвітніх навчальних закладів, B-2 для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів.

Текст листа за посиланням

Anton Gluschenko
Прошу звернути вашу увагу той факт, що у листі МОН № 1/9-115 від 14.02.14 року "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2013/2014 навчальному році" написано: "У додаток до атестата про повну загальну середню освіту". Я учень 9 класу і при закінченні навчального року отримаю свідоцтво про неповну загальну середню освіту. Чи дійсний сертифікат за цих умов?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, дійсно випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту у поточному навчальному році Cambridge English Language Assessment (FCI) рівня B-2 для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів.

Для реалізації цього права необхідно подати заяву на ім*я директора школи, копію сертифіката та пред*явити сертифікат особисто. Зробити це потрібно до дня проведення ДПА з англійської мови.

Ніяких підстав для відмови у разі пдання відповідних документів директору школи за чотири дні до ДПА немає, вчитель-предметник не має ніякого відношення до оформлення документів щодо цього питання.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Мова йде про випускників загальноосвітніх навчальних закладів, а ви є таким випускником.

Anton Gluschenko
Я особисто пред'являв даний документ завучу і директору, відповідні ксерокопії передав ще 15.05.2014. Якими повинні бути мої подальші дії?

Вилен (МОДЕРАТОР)
4814760 - Сергій Миколайович, зателефонуйте до нього в понеділок і запитайте все що вам робити

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua