Вопрос и ответы на него

Які особливості звільнення від ДПА.?

Віталій
Моя учениця закінчує 9 клас (з українською мовою навчання). Є переможницею ІІІ (обласного) туру олімпіади з російської мови та літератури (диплом третього ступеня). П'ятою ДПА для цього класу педрада визначила англійську мову. Що треба прописати в рішенні педради чи в наказі, щоб звільнити ученицю від п'ятої ДПА?

DOCENT
У 9-х класах державна підсумкова атестація проводитиметься з 2 по 16 червня з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти учасники міжнародних предметних олімпіад та турнірів, конкурсів, переможці III (нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів) та учасники IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад звільняються від атестації з предметів, з яких вони стали переможцями (у відповідних випускних класах).

Вилен (МОДЕРАТОР)
Педрада визначає один предмет для кожного класу, якщо педрада визначила англійську мову, то які можуть бути ще питання?

Віталій
Дякую за відповідь. Я знайомий з цими нормативними документами. Але ж для всього класу в рішенні прописана ДПА з англійської мови... Так розумію, що окремим пунктом для цієї учениці в рішенні педради треба прописати, що педрада вибрала російську мову?

Віталій
Для Вилен. Дякую за відповідь. Але таким чином ми перекреслюємо можливість учениці реалізувати своє право, зазначене у положенні про ДПА.

Вилен (МОДЕРАТОР)
За випусниками 9 класу не закріплено право на вибір предмету, не варто перекручувати Положення про ДПА.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua