Вопрос и ответы на него

Оцінювання учнів з рівнем B2 з англійскої

Костянтин Левицький
Я навчаюсь у Політехнічному ліцеї КПІ на математичному профілі. Цього року нам оголосили, що ми можемо скласти FCE (First Certificate of English) на рівень B2(навіть В1), і отримати 12 балів як річну оцінку з ангійської та 12 балів за третій тест ДПА. Але зараз, вже склавши тест, наші завучі кажуть, що це розповсюджується тільки на лінгвістичний профіль у ліцеї, а ми ПОВИННІ "вибрати" ДПА з фізики. Тому я хочу дізнатися, чи можу я претендувати на законних підставах хоча б на річну?

DOCENT
Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту у поточному навчальному році (Deutches Sprachdiplom (DSD), Goethe-Zertifikat B1, Goethe-Zertifikat B2 — німецька мова; DELF/DALF — французька мова; IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment (FCI), Pearson Test of English (PTE) — англійська мова; D.E.L.E. — іспанська мова), рівня B-1 для загальноосвітніх навчальних закладів, B-2 для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів

Додаток 1 до листа МОН № 1/9-115 від 14.02. 2014
ІІІ. Державна підсумкова атестація у старшій школі

При вивченні двох профільних предметів (наприклад, фізики і математики у фізико-математичному профілі) атестацію складають із одного з них замість предмета за вибором.

Костянтин Левицький
Добре, а з питання про 12 балів річної? Бо також наголосили, що вони "подумають" з цього приводу. Просто я вважаю, що з їх боку некоректно було дезінформувати нас.

DOCENT
Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали міжнародний сертифікат рівня B-1 для загальноосвітніх навчальних закладів,

y додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються РІЧНА оцінки з цих предметів 12 балів

DOCENT
Крім того.
Якщо у Вас просто математичний профіль, як Ви написали в першому повідомленні, то Ви маєте право вибрати Англійську, як предмет за вибором на ДПА

Вилен (МОДЕРАТОР)
Отже, якщо профіль математичний, то за наявності сертифікату з іноземної мови, що вичається як предмет, ви можете написати заяву про зарахування сертифікату як ДПА та отримати 12 за рік та ДПА в додаток до атестату, але, якщо профіль фізико-математичний, то такої можливості у вас не буде.

DOCENT
Право на річну оцінку "12" з англійської, при наявності сертифікату рівня В2 у Вас є в незалежності від профілю

Костянтин Левицький
А з профілем також невідомо що. В ліцеї 3 профіли (ІФ, М, ФМ). Коли я сказав, що я ж математик, а не фізмат, мені аргументували тим, що в мене 7 годин фізики на тиждень замість 3-х, і виходить я профільно вивчаю фізику. Також кажуть, що при перевірці з РОНО можуть запитати звідки в нас такі оцінки, і не хочуть з цим зв'язуватись. Дякую за відповідь.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua