Вопрос и ответы на него

Де взяти завдання для ДПА 9 клас "іноземна мова" (письмова форма)?

Людмила Иваненко Гуринович
Учні обрали письмову форму здачі ДПА з іноземної мови. ОІППО завдань не підготував. Є тільки стандартний варіант рекомендованого МОН збірника з білетами письмово-усних завдань, що містять завдання трьох видів: читання тексту та виконання післятекстового завдання; письмова робота; бесіда за пропонованими ситуаціями.

DOCENT
В залежності від того яка саме іноземна мова.
Якщо англійська то за посиланням

20 Англійська мова 9 письмова робота за збірником завдань

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас» (авт. Коваленко О. Я., Чепурна О. В., Ворон Г. Л., Шопулко М. Н.)

За іншим посиланням електронні версії всіх збірників ДПА-2014 у 9 класі

DOCENT
Подивившись у середину збірника, на який дав посилання зрозумів, що його Ви і описували. За таких умов альтернативи передбаченої п.1.2 Наказу МОН № 1658 від 29.11.13 року у в Вас на жаль немає.

Наказ МОН № 1658 від 29.11.13 року
Про строки, форми, зміст і підготовку державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2013/2014 навчальному році

1¹. Рекомендувати Інститутам післядипломної педагогічної освіти розробити завдання для проведення Державної підсумкової атестації у формі письмової роботи з урахуванням строків, зазначених у підпункті 1.1 цього наказу.

1.2

Взяти до відома, що загальноосвітні навчальні заклади мають право обирати форми проведення Державної підсумкової атестації відповідно до форм, визначених у додатку 1 цього наказу, за збірниками завдань, визначених у додатку 2 до цього наказу, або у формі письмових робіт за завданнями, розробленими Інститутами післядипломної педагогічної освіти та погодженими з Міністерством

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua