Вопрос и ответы на него

Чи зараховуються мовні сертифікати як результати ДПА з іноземних мов?

Руслан Бондаренко
Коли з'явиться наказ від 2014 року щодо зарахування результатів мовних іспитів (таких як Cambridge ESOL) з іноземних мов рівня B1 чи B2, які зараховуються як державна підсумкова атестація.

DOCENT
В минулому (і попередніх роках) це регламентувалось листом Міністерства з приблизно такою назвою "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах", який було надіслано до виконання 8 лютого 2013р.


Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які мають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту (Deutches Sprachdiplom (DSD), Goethe-Zertifikat B1, Goethe-Zertifikat B2 - німецька мова; DELF/DALF - французька мова; IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, Pearson Test of English (PTE) рівня (B-1, B-2) - англійська мова; D.E.L.E. - іспанська мова), зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінки з цих предметів 12 балів.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua