Osvita.ua Вопросы Среднее образование Итоговая аттестация
Вопросы
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

Тетяна
атестація музичного керівника закладу дошкільної освіти 

Згідно з п.5.4. Типового положення про атестацію педпрацівників "Педагогічним працівникам, які мають базову або неповну вищу педагогічну освіту, можуть присвоюватися педагогічні звання "вихователь-методист" (для музичних керівників, і далі по тексту)." Музкерівник закінчила культурно-освітнє училище, спеціальність: культурно-освітня робота; кваліфікація: клубний працівник, керівник самодіяльного хорового колективу. На посаді музкерівника з 2006 року. Має 9 тарифний розряд. Чи може такий музичний керівник претендувати на звання "вихователь-методист"? Базова освіта - це будь-яка, чи повинна бути базова педагогічна? У даному випадку освіта може вважатися базовою?

Світлана Бондаренко
Звільнення від ДПА 

Чи звільняється від ДПА у формі ЗНО учениця, яка навчається за індивідуальною формою навчання (порушення слуху) та зареєструвалася на ЗНО для вступу до ВНЗ?Оскільки в Положенні про ДПА у розділі V п.1.1. учениця звільняється, а відповідно до листа МОН №1 /9-66 від 31.01.2018, дана особа повинна проходити ДПА у формі ЗНО на загальних засадах.

Tatyana Yachnick
Засчитывается ли в ДПА сертификат об успешной сдаче международного экзамена TOEFL, проведенного на базе университета LCC? 

После сдачи экзамена, мне сообщили, что набранное мной количество баллов достаточно высокое как для абитуриента в университет LCC, так и для человека, желающего подтвердить свой высокий уровень владения языком. Можно ли на основании полученного сертификата получить оценку в ДПА?

Микола Мартинюк
Чи буде нормативний документ про ДПА 2018 року? 

Чи буде нормативний документ із МОНу про ДПА 2018 року?

Елена Фей
Свідоцтво з відзнакою 

За І семестр в табелі "9", від ДПА звільнена за станом здоров"я.Чи може дитина за результатами ТІЛЬКИ РІЧНОГО ( не враховуючи семестрові оцінки) оцінювання (10 та 11 балів) претендувати на свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою?

Ira Skirun
Звільнення від ДПА Золотого медаліста 

Чи може бути золотий медаліст звільнений від ДПА по стану здоровя і при цьому отримати золоту медаль.????

Людмила Воинова
Де буде проходити ДПА в формі ЗНО для учнів профтехосвіти.За місцем прописки чи за фактичним місем проживання , навчання Дякую 

Де буде проходити ДПА в формф ЗНО З української мови для учнів профтехосвіти за пропискою, чи за місцем навчання

Наталія Зігунова
Чи можна здати ДПА на базі ЗЗСО не реєструючись на ЗНО? 

До мене, директора ЗЗСО, надійшла заява від мами випускниці 11 класу 2018 р про відмову від реєстрації на ЗНО і "надання можливості здачі ДПА у традиційній формі на базі загальноосвітнього навчального закладу та отримати атестат на раніше встановленому бланку, без присвоєння їй та використання цифрових, штрихкодових, інших ідентифікаторів" . взято із заяви із посиланням на їхні права як віруючих

Olenka
Що треба для атестації вчителю зарубіжної літератури. 

Скажіть будь ласка,які документи треба для атестації на ІІ категорію ,як вчитель зарубіжної літератури?Працюю не повні 3 роки.Дякую

Юлия
Результаты IELTS влияют на годовую оценку 11класса? 

В 2018 году мой ребенок заканчивает 11 класс. Летом 19 августа 2017 года он сдал тест IELTS и получил сертификат с результатами 6.5. Может ли повлиять результаты теста на годовую оценку 11 класса по английскому языку?

Олена
ЗНО у форматі ДПА 

Якщо я здаю ЗНО у форматі ДПА, то в цьому випадку ЗНО з цього предмету вважається зданим на той самий бал (оцінку), що і бал ДПА, чи взагалі не оцінюється, чи вважається таким , що не здавалось з цього предмету? Це уточнення мені потрібне для вступу за кордон, де я маю зазначити у документах свої результати ЗНО окрім атестату з оцінками по ДПА. І мені потрібно визначитись чи здавати ЗНО у повні й формі чи у формі ДПА? Дякую

Iryna
золотая медаль 

У моей дочери на протяжении 10 лет в годовом оценивании знаний были только 10-12 баллов. В первом семестре 10 класса у неё было «9» по пяти предметам. Если у неё в первом семестре 11 класса будут только 10-12 баллов по предметам, может ли она претендовать на золотую медаль?

natalia.bohdaniuk
Данные ID карты (паспорта) для получения свидетельства об окончание 9-го класса 

Добрый день, подскажите, пожалуйста, какая реальная необходимость подавать в администрацию школы данные ID карты (паспорта) для выпуска свидетельства об окончание 9-го класса? Могут ли выписать данное свидетельство на основании ИНН и свидетельства о рождение? Какими нормативными документами регламентируется данный вопрос? Спасибо за ответ.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!