Osvita.ua Вопросы Среднее образование Итоговая аттестация
Вопросы
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

Альбина Павленко
не здав ЗНО 

Якщо випускник не здав ЗНО - відповідно і ДПА - як він отримає атестат про ПЗСО?

Надя
Получу ли я атестат 

Не пришла на зно(которое идёт в дпа).смогу ли я получить атестат,или смогу переписать дпа в школе до момента поступления,так как есть 3 основных зно?это решает школа?смогу ли я поступить в вуз,если мне не выдадут атестат?

Наталия Кузьменко
фінансування друку додатків до свідоцтв 

Хто повинен фінансувати друк додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту, та яка організація цим друком займається? Дякую

Ольга Клокол- Галушко
які навчальні предмети записуються до свідоцта про базоу середню освіту? 

які навчальні предмети записуються до свідоцта про базоу середню освіту?

Vlad Makarov
Дпа по математики 

Здравствуйте, вопрос в том, что если у меня выбрана математика как ДПА и по ДПА по математики у мен выходит по тому году 3 балла, это играет роль при поступлени если мне нужно 100 баллов для поступления по математики.

Тетяна Покаленко
Оцінка в атестат залежно від ЗНО 

Чи може вчитель підвищити оцінку, якщо учень склав ЗНО на 9, проте протягом року отримував 11?

Евгений Волков
Получить копию работы ребенка после написания 

Добрый день. Имеют ли родители право получить копию написанной ДПА ребенка после её проверки и оглашения результатов по школе?

Таня
Як оцінюється зно-дпа для різних рівнів? 

Чи критеріі оцінювання дпа 2017 з англійськоі мови однакові для рівня стандарт і для поглибленого вивчення? Програми ж різні .

Наталія Манзюк
табель успішності учня 4 класу 

Чому в табелі навчальних досягнень учня в колонці ДПА виставлені оцінки такі ж як річні, а не справжні оцінки за ДПА. Наприклад дитина склала ДПА з математики на 11, а в табелі стоїть 8? Які справді оцінки треба ставити в колонці ДПА в табелі?

марина
ДПА в коледжі 

Моя донька навчається в коледжі н а 2 курсі, в цьому році здавала ДПА з історії 11 клас, ій сказали прийти на перездачу, на 4 вона знає (12 бальній), але ій викладач не ставе, скільки раз вона може здавати і чи можуть за цей предмет вигнати. Вчимось на платному.

Tatyana Kryvonos
Влиляет ли дпа на похвальный лист? 

Ребёнок закончил год круглым отличником, одно дпа написал на 9 , остальные два на отлично. Является ли ребёнок отличником? И дают ли похвальный лист ? Спасибо

Ольга Шевченко
Влияет ли ДПА на получение "серебряной" медали? 

Здравствуйте. Сейчас есть перспектива получить "серебряную" медаль. Возможно ли то, что я лишусь этой "серебряной" медали после прохождения ЗНО, которое засчитывается как ДПА, если будет получено 9 баллов или ниже?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!