Osvita.ua Вопросы Среднее образование Итоговая аттестация
Вопросы
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

Anton
Незрозуміла ситуація щодо ЗНО 

Доброго дня. Чи можна на ЗНО здавати біологію замість історії України та математики. Я читав, якщо ВУЗ потребує обов'язковий предмет - біологію, то можна. Допоможіть мені вирішити це питання.

Юлія
Чи повинні в цьому році зарахувати 12 балів до атестату? 

Відповідно до наказу МОН № 94 від 08.02.2016, випускникам, які отримали міжнародний сертифікат мовного іспиту у поточному навчальному році, (в нашому випадку Cambridge English Language Assessment рівня В-2), у додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляється атестаційна оцінка 12 балів. У зв’язку з відміною у 2017 році ДПА, прошу повідомити, чи впливає наявність сертифікату Cambridge English Language Assessment рівня В-2 на бал атестату у 2017 році. Якщо вказаний сертифікат не зараховується як 12 балів атестаційної оцінки, прошу вказати якими чинними нормативними документами це передбачено.

Veronica
Навіть якщо до вступу ні математика ,ні історія не потрібна? 

Тоді треба вирішувати - або змагання, або атестат.

Veronica
А якщо у період долаткової сесії є міжнародні збори і змагання і є звільнення від додаткової сесії? 

Не звільняється, а реєструється на додаткову сесію разом із підтверджуючими документами, якщо в період основної бере участь у міжнародних змаганнях.

Veronica
Чи звільняється з Дпа в 11класі з історії України та математики,якщо є звільнення(участь у міжнародних змаганнях)? 

Чи звільняється з Дпа в 11класі з історії України та математики,якщо є звільнення(участь у міжнародних змаганнях)?

Надія  Руденко
Чи звільняються від ДПА з історії України в 11 кл. школи переможці обласного конкурсу захисту наукових робіт МАН? 

Чи звільняються від ДПА з історії України в 11 кл. школи переможці обласного конкурсу захисту наукових робіт МАН?

Superkoter
Що буде якщо не сдати ДПА У 9 класi 

Що буде якщо не сдати ДПА З Iсторії України в 9 класi

Наташа Лігоцька
Про звільнення від ДПА 

ЧИ буде зараховуватись сертифікат рівня В2 з англійської мови як ДПА в 2017 році на 12 балів без складання ДПА у формі ЗНО

Olga Rustamova
Чи звільняється від ДПА мати дитини до 3 років? 

Добрий день! Дочка заміжня, вчиться на екстернаті, здала всі заліки з предметів за 11 клас. В неї однорічна дитина. Чи звільняється вона від ДПА? Вступати до вишу поки не має наміру. Дякую

Мирослав Микитюк
Чи може людина одночасно навчатися у технікумі та бути екстерном у загальноосвітньому навчальному закладі щоб отримати атестат про... 

Чи може людина одночасно навчатися у технікумі та бути екстерном у загальноосвітньому навчальному закладі щоб отримати атестат про повну середню освіту?

Марина Шетеля
Як повинні складати ДПА 2017 медалісти,які їдуть навчатися за кордон? 

Для навчання за кордоном результати ЗНО є недійсними.Оскільки я являюся призеркою на золоту медаль,то хотілося б її підтвердити.Для цього я повинна скласти ДПА на відмінно.Чи можливе складання на ЗНО лише частини ДПА з Історії України й Української мови та літератури?

вячеслав
Оцінки ДПА з математики на основі ЗНО 

Дитина вивчає математику за рівнем стандарт.Чи вірно , що вона не має права в атестаті з математики виставляти оцінку ЗНО. Адже різні критерії оцінювання рівня стандарту і переведення балів ЗНО в шкалу 12 балів . В якому нормативному документі це записано?

Alex Bobin
документи учня 9 клас 

Добрий день. У школі вимагають нотаріально завірено свідоцтво про народження (дитина народилася у Мінську) та ІНН. Наскільки це є правильнім? Де можно почитати про перелік документів? Бо якщо я розумію, документ має підтвердити законність находження на території України. А таким документом для сина є посвідка на постійне проживання моєї дружини, куди він вписаній (з фото, ПІП, да датою народження). Дякую!

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!