Osvita.ua Вопросы Среднее образование Итоговая аттестация
Вопросы
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

Лариса С
Предмет по выбору на ДПА 

В 2017 году выпускники сдают ДПА в форме ЗНО по трём предметам: украинский язык, математику или историю Украины и один предмет по выбору ученика. Объясните, пожалуйста, могу ли я выбрать третьим предметом французский язык, если в школе я изучала английский язык и в учебном плане школы нет французского, но мне нужен сертификат по французскому языку. Я его изучала самостоятельно и хочу выбрать его третьим предметом на ДПА. Мне в школе сказали, что я не могу сдавать ДПА по французскому языку, так как в учебном плане школы такого предмета нет. Права ли администрация школы, которая предложила мне выбрать другой предмет, а французский сдавать только на ЗНО? Спасибо за ответ.

Stacey Lindeman
Заплуталась в темі, коли відносини, а коли відношення. Чи правильно я вжила словосполучення 

Допоможіть будь ласка. Заплуталась в темі, коли відносини, а коли відношення. Чи правильно я вжила словосполучення Відношення попиту і пропозиції, зовнішньоторговельні відносини, договірні відносини, відношення товару і грошей, кредитні відносини, ринкові відносини, фінансові відносини, госпрозрахункові відносини.

Світлана
Звільнення від ДПА 

Доброго дня.Скажіть,будь ласка,чи звільняється учениця 9 класу від ДПА у якої видалена щитоподібна залоза?

la_la_la
зно и дпа 

Учусь в школе с английским уклоном, поступаю в мед. Сдаю химию, биологию и укр. язык и лит-ру. Четвертый предмет хочу что бы был математика, ее соответственно и должны поставить в аттестат как третий предмет ДПА. Может ли школа потребовать что бы вместо математики был англ.я.? Спасибо.

Карина
Чи можно складати дпа з історії України та математики одночасно 

Чи можу я обрати як другий предмет ДПА математику, а третій на вибір - історію? чи на вибір треба складати інші предмети?

Анна Скребцова
Річна 9 ДПА 10 чи отримає медаль 

У випускника укр.м. річна 10 ДПА 9, матем.річна 9 ДПА 10, англ. річна 9 ДПА 9 .З інших предметів 11. Всі інші вимоги щодо положення про медаль виконано. Чи отримає срібну медаль

Наталия Вовк
Атестація 

Працюю в ДНЗ на посаді вихователя, педстаж 4,5 роки. Подала на атестацію"Спеціаліст 2 категорії" .Мені відмовили, посилаючись на те, що я не фахівець (учитель історії та географії)Чому до мене не може бути застосовано" Про атестаці.працівників ДНЗ, які працюють не за фахом" Лист МОНУ від 19,12,2013 №1/9-259, адже дошкільників у нашому місті(Кропивницький) не вистачає. Якщо я можу атистуватися на вище зазначену категорію вишліть будь ласка наказ на який можна посилатися!

Ганна
Чи можна скласти ДПА в інші дати? 

У моєї дитини планується важлива поїздка до Європи з 2-го по 6-е червня 2017 року. Чи є можливість скласти ДПА в інший час, раніше або пізніше? Які документи для цього потрібні? Які кроки необхідно зробити завчасно?

Анастасія Безносюк
Обязательно ли сдавать ЗНО 

Добрый день! Интиресует обязательно ли сдавать ЗНО если ребёнок поступает в Польский университет.

Колежанка
Чи потрібно складати ДПА (у 2017р) студенту 2-го курсу коледжу, якщо він планує складати ЗНО для втупу у ВНЗ? 

Я навчаюся на 2-му курсі коледжу (на базі 9 класів). Планую у 2017р. складати ЗНО з предметів укр.мова та літ-ра, англ.мова, історія Укр.

Masha
ДПА у 4класі 

Завдяки реформі навантаження в молодшій школі зменшили, а от що буде з ДПА не зрозуміло. ДПА це теж додаткове навантаження. Тому дуже цікавить питання чому не відмінили ДПА?

Lera Kakovkina
Індивідуальний графік складання ДПА 

У 2016-2017 н.р. я проходитиму програму 11 класу в якості екстрена. Для отримання атестату про повну загальну освіту треба скласти ДПА з трьох предметів, і, згідно із останніми положеннями Мін Освіти, складати їх потрібно у формі ЗНО. Чи існує можливість складання екзамену в індивідуальні строки у зв'язку з перебуванням за кордоном під час проведення основної та додатвокої сесій ЗНО? P.S. Саме ЗНО не складатиму, питаю виключно про ДПА.

Elen Bila
За якою програмою будуть складати ДПА з історії України одинадцятикласники 2016-2017 року? 

На сайті МОН у розділі "Навчальні програми" викладено нову редакцію програми з історії України для учнів 10-11 класів. Інших (тогорічних) програм на сьогодні немає. Отже, слід розуміти, що чинною в цьому році буде саме ця програма, яка має досить суттєві зміни. Мої учні, що вивчали історію України на профільному рівні, в кінці року мають складати ДПА та ЗНО. За якою програмою вони мають готуватися до ДПА - старою чи оновленою? За якою програмою я маю підготувати календарно-тематичне планування, а отже і викладати? Звичайно, програми мають однаковий навчальний матеріал, але по-іншому розтавлені акценти щодо основних вимог до знань та умінь, та й деяким питанням приділено більше уваги, ніж в минулорічних програмах. Тож хотілося б зорієнтуватися правильно і розпочати підготовку до нового навчального року та ДПА і ЗНО вчасно. Дякую за розуміння. Сподіваюсь на чітку відповідь.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!