Osvita.ua Вопросы Среднее образование Итоговая аттестация
Вопросы
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

Юлия
Результаты IELTS влияют на годовую оценку 11класса? 

В 2018 году мой ребенок заканчивает 11 класс. Летом 19 августа 2017 года он сдал тест IELTS и получил сертификат с результатами 6.5. Может ли повлиять результаты теста на годовую оценку 11 класса по английскому языку?

Олена
ЗНО у форматі ДПА 

Якщо я здаю ЗНО у форматі ДПА, то в цьому випадку ЗНО з цього предмету вважається зданим на той самий бал (оцінку), що і бал ДПА, чи взагалі не оцінюється, чи вважається таким , що не здавалось з цього предмету? Це уточнення мені потрібне для вступу за кордон, де я маю зазначити у документах свої результати ЗНО окрім атестату з оцінками по ДПА. І мені потрібно визначитись чи здавати ЗНО у повні й формі чи у формі ДПА? Дякую

Iryna
золотая медаль 

У моей дочери на протяжении 10 лет в годовом оценивании знаний были только 10-12 баллов. В первом семестре 10 класса у неё было «9» по пяти предметам. Если у неё в первом семестре 11 класса будут только 10-12 баллов по предметам, может ли она претендовать на золотую медаль?

natalia.bohdaniuk
Данные ID карты (паспорта) для получения свидетельства об окончание 9-го класса 

Добрый день, подскажите, пожалуйста, какая реальная необходимость подавать в администрацию школы данные ID карты (паспорта) для выпуска свидетельства об окончание 9-го класса? Могут ли выписать данное свидетельство на основании ИНН и свидетельства о рождение? Какими нормативными документами регламентируется данный вопрос? Спасибо за ответ.

Антоніна
Атестація шкіл 

Добрий день! Скажіть, будь ласка, після підписання ЗАКОН УКРАЇНИ Про освіту (Прийняття від 05.09.2017. Набрання чинності 28.09.2017 ) в українських школах було скасовано атестації шкіл Районними відділами освіти. А в Московському районі міста Харкова на даний момент проводяться атестації шкіл. Чи правомірна ця дія?

Julia Knobel
чи входить у бал ДПА оцінка за власне висловлювання 

Як я зрозуміла, оцінку (бал) ДПА буде надіслано в навчальний заклад, де навчається учасник ЗНО. Якщо тестовий бал студента коледжу, наприклад, менший 18-ти балів, то студент автоматично буде відрахований з навчального закладу. Чи це так і чи має він право на поновлення й за яких умов?

Ranysha Kazbekova
Потрібно сдавати ДПА другий раз, якщо сдавав його також на 2 курсі коледжу? 

Якщо я у коледжі писала ДПА, то треба буде писати його ще раз разом із ЗНО?Наскільки я пам'ятаю, то ,наприклад, ЗНО з історії України містить питання з ДПА. Але в мене вже написане ДПА з 11 клас на другому курсі коледжа.

Pasha
меньше 4 в аттестат 

Может ли учитель физкультуры поставить в аттестат

Pasha
Оценки со спецпредметов техникума, если уходишь после 2 курса 

1. Собираюсь уходить после 2курса техникума, написав ЗНО. Интересно, куда пойдут оценки с таких предметов, как мат.аналіз и прочие предметы по специализации. Ведь таких нет за школьной программой. 2. И еще один вопрос, может ли учитель физкультуры поставить

Oleh Onopriichuk
Звільнення від ДПА в 11 класі 

Чи не вплине на медаль, якщо я заільнюсь від ДПА в 11 класі?

Liudmila Misikova
Чи будуть учні коледжу здавати ЗНО після другого року навчання? 

Необхідно якнайшвидше отримати відповідь щодо можливої здачі ЗНО після другого року навчання у коледжі за умови, що учень залишається вчитися у коледжі ще два роки. Які предмети треба готувати? Музичний коледж. Дякую

laradolinuk
Чи можна оскаржити необ'єктивне виставлення оцінок? 

Моя донька претендувала на медаль. У першому семестрі учитель поставив 10 балів, у другому _ - 4 бали, аргументуючи тим, що ЗНО вона не складе на високі бали. В результаті ЗНО 9 балів, а річна 4 бали Чи правильно учитель поставив оцінку? На мою думку, учитель свідомо занизив оцінку, що стало причиною виключення її з претендентів на нагородження медаллю. Чи можна оскаржити необ'єктивне виставлення оцінок? Дякую

Наталія Шейко
Щодо навчальних програм 

Поясніть, чи залишилися без змін навчальні програми з географії 10 клас та економіка 11 клас (профілю немає)? На сайті МОНУ не можу знайти. У червні були ці програми на обговоренні, чи зробили до них зміни? Дякую за відповідь!

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!