Osvita.ua Вопросы Среднее образование Итоговая аттестация
Вопросы
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

Liudmila Misikova
Чи будуть учні коледжу здавати ЗНО після другого року навчання? 

Необхідно якнайшвидше отримати відповідь щодо можливої здачі ЗНО після другого року навчання у коледжі за умови, що учень залишається вчитися у коледжі ще два роки. Які предмети треба готувати? Музичний коледж. Дякую

laradolinuk
Чи можна оскаржити необ'єктивне виставлення оцінок? 

Моя донька претендувала на медаль. У першому семестрі учитель поставив 10 балів, у другому _ - 4 бали, аргументуючи тим, що ЗНО вона не складе на високі бали. В результаті ЗНО 9 балів, а річна 4 бали Чи правильно учитель поставив оцінку? На мою думку, учитель свідомо занизив оцінку, що стало причиною виключення її з претендентів на нагородження медаллю. Чи можна оскаржити необ'єктивне виставлення оцінок? Дякую

Наталія Шейко
Щодо навчальних програм 

Поясніть, чи залишилися без змін навчальні програми з географії 10 клас та економіка 11 клас (профілю немає)? На сайті МОНУ не можу знайти. У червні були ці програми на обговоренні, чи зробили до них зміни? Дякую за відповідь!

Vladislav Stryukov
Какие условия получения золотой медали в ВВНЗ ? 

В первом семестре сдавал высшую математику на "80 (В) 4" экзамен, а во втором "89 (А) 5" в итоге какую будут считать при окончании ВВНЗ?

Женя
ДПА з предмета "Історія України" 

Я писав ДПА з предмета "Історія України",але заповнив бланк А і Б.Мені зарахують бали ЗНО,якщо при реєстрації вибрав тільки ДПА? І чи можу я подавати документи на втсуп в такому випадку?

Богдан Войтанівський
то крім інформаційної картки до сертифікату більше нічого нетреба? 

то видрукувати картку і все, і сертифікат можна здавати так?

Богдан Войтанівський
то крім інформаційної картки до сертифікату більше нічого нетреба? 

то видрукувати картку і все, і сертифікат можна здавати так?

Іван
Про оцінки 

Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи має право відділ освіти порівнювати річні оцінки та ДПА/ЗНО уч.11класу та давати догану вчителю, директору за розбіжність у 3 бали. А також, якщо претендент на золоту медаль здав ДПА/ЗНО на 8 балів? дякую

Альбина Павленко
не здав ЗНО 

Якщо випускник не здав ЗНО - відповідно і ДПА - як він отримає атестат про ПЗСО?

Надя
Получу ли я атестат 

Не пришла на зно(которое идёт в дпа).смогу ли я получить атестат,или смогу переписать дпа в школе до момента поступления,так как есть 3 основных зно?это решает школа?смогу ли я поступить в вуз,если мне не выдадут атестат?

Наталия Кузьменко
фінансування друку додатків до свідоцтв 

Хто повинен фінансувати друк додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту, та яка організація цим друком займається? Дякую

Ольга Клокол- Галушко
які навчальні предмети записуються до свідоцта про базоу середню освіту? 

які навчальні предмети записуються до свідоцта про базоу середню освіту?

Vlad Makarov
Дпа по математики 

Здравствуйте, вопрос в том, что если у меня выбрана математика как ДПА и по ДПА по математики у мен выходит по тому году 3 балла, это играет роль при поступлени если мне нужно 100 баллов для поступления по математики.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!