Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
Alina Cheremisinova
Чи можу я отримати вищу категорію після закінчення пед. унівеситету, маючи 9 тарифний розряд? 

Я працюю в дошкільному закладі інструктором з фізичного виховання. Маю 9 тарифний розряд. Пед. стаж 22 роки: 13 років працювала вихователем і 9 років - інструктором фізичного виховання. В цьому році закінчила пед. університет і здобула кваліфікацію: освітньо-кваліфікаційний рівень - Спеціаліст, спеціальність -Дошкільна освіта, спеціалізація - Фізичне виховання, професійна кваліфікація - Організатор дошкільної освіти. Вихователь дітей дошкільного віку. Інструктор з фізичного виховання дітей дошкільного віку.

Ольга Шрай
як мені можна атестуватись 

як мені можна атестуватись. як що в мене перша освіта молодший спеціаліст до дошкільне виховання а друга освіта бакалавр з економіки поясніть будь-ласка

Юлія
Коли має бути чергова атестація 

Підкажіть, будь ласка, як бути в такій ситуації: педагог закінчила інститут у 2012 році і працювала аніматором, педагогічний стаж їй ніде не враховувався, атестацій не було. В нашій організації (державний позашкільний навчальний заклад) працює 2 роки (з 2015). Коли має бути чергова атестація у цьому випадку?

Юлія
Коли проводити атестацію 

Доброго дня! У положенні про атестацію пед. працівників вказано, що атестація проводиться раз на 5 років. При прийомі на роботу працівника цей термін необхідно відраховувати від дати атестації на попередньому місці роботи, чи від дати прийому на роботу? Наприклад, якщо працівника прийняли на роботу у 2016 році, попередня атестація на іншому місці роботи буда у 2013 році. Чергову атестацію призначати на 2018 чи 2021 рік?

Тетяна
Дві спеціальності одна атестація. 

Доброго дня. Я вже запитувала, але є ще одне запитання. Під скажіть, будь ласка: я маю спеціальності вчитель допоміжної школи та логопед. Працюю логопедом від міського відділу освіти на 0,75 ставки, та від школи за довантаженням 4,5 годин та 4,5 за сумісництвом - вчителем дефектологом. Основна робота - логопед шкільного логопункту. Чи можу я не аттестуватись як дефектолог, маючи аттестацію як логопед у 2015 роц, а тільки пройти курси підвищення кваліфікациіїі? Дякую.

Олена Морська
Відмова в позачерговій атестації 

Я лауреат Чернігівськог МІСЬКОГО конкурсу "Вчитель року" (2016-2017 н.р.) Атестувалася у 2016р. Написала заяву на позачергову атестацію, аргументуючи п.1.8 Тип полож про атестацію -отримала відмову, поки усну - що конкурс має бути організований "центральними органами виконавчої влади". Поясніть, будь ласка, що саме є цими ОРГАНАМИ?????

Тетяна
Обласна премія 

Доброго дня! Поясніть, будь ласка, чи маю я право на обласну премію за рішенням районної атестаційної комісії за вагомий внесок в розвиток освіти, якщо лист обласного департаменту район одержав 01.09, школа отримала районний наказ 04.09. Та за станом здоров'я я після 30 років стажу розрахувалась. Чи маю право я на премію, яку заробила за 30 років?

Елена
аттестация школы 

Предусматривает ли новый закон об образовании отмену аттестации школ. Если да, то с какого года

Lora
Атестація вчителя початкових класів з освітою Учитель укр мови 

Можлива атестація вчителя початкових класів з освітою вчитель української мови на 2 , 1 категорію? курсова підготовка вчителів початкових класів пройдена. Вчителем початкових класів працюю з 2008 року , педстаж - 19 років.

Тетяна
Сумісництво та догрузок і атестація 

Доброго дня. Працюю шкільним логопедом гна 0,75% від ставки. Атестована у 2015 році. Маю 4,5 години сумісництва вчитель допоміжної школи за індивідуальною формою навчання, та 4,5 годин догрузки. В цілому дефектологом працюю близько 6 років, але з великими перервами. З останнім учнем працюю 4 рік. Чи можу я не атестуватися як дефектолог?

Тетяна
Аттестация по совмещению 

Здравствуйте.Я имею специальность" учитель вспомогательной школы, логопед",работаю логопедом.В 2015 году аттестовалась. По совмещение работаю дефектологом ( индивидуальная форма обучения в школе). Должна ли я аттестовываться и как дефектолог тоже. В общей сложности работаю 5 лет, но с перерывами в несколько лет. Спасибо.

Tata12
Получение второй категории 

Здравствуйте, в 2009 году я окончила Педуниверситет по специальности учитель украинского языка и литературы, английского языка и зарубежной литературы и получила квалификацию Специалист. Сразу после окончания не работала, так как на момент окончания старшему ребенку был всего год, а в 2010 году родился второй ребенок. В 2015 году я устроилась работать в детский сад по специальности воспитатель, где и работаю по сей день. В 2018 году меня подают в списках на аттестацию (тема над которой я работаю "Английский язык в ДОУ") на подтверждение категории Специалист. Имею ли я право претендовать на получение второй категории? Спасибо

Евгенія Андріївна
Заступник директора відмовила від атестації 

Маю я право на атестацію?І на яку категорію?Пед.стажу 5р..Атестувалась в 2015-2016р на Гпд на 2 категорію, потім в2016-2017 навч.році перейшла на посаду асистента вчителя,і пройшла курси 02.2017р.,а вже з березня перейшла на 1клас та залишили 0.25 асистента. Завуч казала що в 2018 піду на курси початк.класи. А тепер вияснила,що на курси не поїду в2018, сказали немає коштів,що я вже була на курсах!

Дмитрий Артюхов
имею ли я право на внеочередную аттестацию в 2017-2018 уч.г. и могу ли претендовать на первую категорию? 

Добрый вечер, уважаемые педагоги. Обращаюсь к Вам за помощью. Дело вот в чем: я учитель украинского языка (диплом специалиста, 2006г.), педагогический стаж 10 лет. С 2011 г. работаю воспитателем в детском саду (стаж на должности 6 лет). В 2017 г. закончила университет и получила второе высшее образование (диплом бакалавра, специальность "Воспитатель детей дошкольного возраста") и сразу же (2017 г) поступила в магистратуру на эту же специальность(воспитатель). В 2014-2015 уч.г. аттестовалась (подтверждение категории "специалист"). Скажите, пожалуйста, имею ли я право на внеочередную аттестацию в 2017-2018 уч.г. и могу ли претендовать на первую категорию? Заранее благодарна.

Ирина Кобзарь
Педагогічні звання 

До 2016 року я працювала у професійно-технічному закладі. За результатами атестації мені присвоїли педагогічне звання "викладач - методист". У цьому році я працевлаштувалася у ЗОШ, де мені відмовляються платити за педагогічне звання тому, що в школі є звання "вчитель-методист". Чи відрізняються ці педагогічні звання?

Ольга
Маю 2 дипломи : спеціаліста і бакалавра 

Доброго дня. Маю 2 дипломи .спеціаліста за спеціальністю історія, та бакалавра за спеціальністю географія. я підвищила кваліфікаційну категорію і розряд при атестації як історик і чи буде розповсюджувати отримана категорія і розряд на предметні години з географії(маю курсову підготовку з обох предметів.)

Ирина
позачергова атестація 

Доброго дня. Я працюю у школі з вересня 2010 року. За дипломами: вчитель початкових класів (2014 рік) та інженер - системотехнік (2010 рік). Курси підвищення кваліфікації пройшла. Була прийнята на посаду вчителя інформатики. У 2014 - 2015 н. р. атестувалась як вчитель інформатики та отримала "Спеціаліст II категорії". З січня 2016 року працюю ще вчителем початкових класів. У 2016 - 2017 році атестувалась як вчитель початкових класів та підтвердила "Спеціаліст II категорії". Чи можу я у цьому навчальному році (2017-2018) подати заяву на позачергову атестацію на вчителя початкових класів та вчителя інформатики та встановлення "Спеціаліст I категорії" та претендувати на педагогічне звання «Старший вчитель»? Якщо ні, то чому? І коли можна буде? Чи поширюється оплата за звання «Старший вчитель» на все педагогічне навантаження? Чи потрібно його отримати за кожною спеціальністю окремо (інформатика та початкові класи)? Чи одного достатньо?

Viktoria Roman
атестація керівників 

Чи може керівник ВНЗ І-ІІ рівня атестуватися відразу на "спеціаліста вищої категорії" і на підставі якого документа. Дякую!

Ann Philimonova
атестація К.п.н. у МНВО 

Добрий день. Проконсультуйте будь-ласка з такого питання. Я кандидат педагогічних наук з січня 2015 року. Працюючі в 2013 році в технікумі я пройшла атестацію та отримала категорію "спеціаліст першої категорії", зараз я працюю сумісником в Міжшкільному навчально-виробничому об*єднанні та маю там спеціаліста першої категорії (бо в мене є даний атестаційний лист). Для того,щоб мати "вищу категорію" мені сказали необхідно мати відповідний атестаційний лист - і відповідно я повинна атестуватись в цьому році (з 2013 року пройшло 5 років).Чи вірно мені все пояснили?Чи я маю атестуватись у 2020 році (5 років з моменту захисту дисертації)? Сьогодні гол.бухгалтер надала таке пояснення: "необхілно,щоб в дипломі було вказано з якого предмету захищалась". В дипломі такого не вказано, тому що я викладач інформатики і тема була відповідна, а захищалась по спец. 13.00.09 - теорія навчання. Як мені їм довести, що я маю право на вищу категорію і не маю проходити атестацію. Дякую

Світлана Юрійчук
атестація педпрацівників 

Стаж роботи в ДНЗ 3 роки, у 2016 році закінчила ВНЗ, отримала спеціальність "Дошкільна освіта". Чи можу я атестуватися в цьому році?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!