Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Олена
Коли може атестуватися педпрацівник після втрати категорії? 

Мала І категорію. Із ряду причин години не викладала і втратила категорію. В який термін можу атестуватися знову.

Елена Дьякова
Атестація при переході на іншу посаду 

Добрий день! Працівник має категорію спеціаліст зі спеціальності "Дошкільне виховання", стаж роботи 4 роки. Восени 2017 року переїхала на нове місце служби чоловіка і стала працювати інструктором з фізкультури. Чи може працівник атестуватись в 2018-19 н.р. ? Чи потрібні курси?

Марина Стасюк
атестація соціального педагога 

Я маю педагогічну освіту (англійська мова та зарубіжна література) та диплом Харківського університету ім В.Н. Каразіна (соціальна робота), працюю на посаді соціального педагога в ЗНЗ. Чи маю я право атестуватися як соціальний педагог?? Дякую.

СТУДЕНТ
Відтермінування атестації. 

Чи можу я на один рік перенести атестацію з 2019р. на 2020р. у зв'язку з тим, що в 2020 у мене буде диплом магістра. На даний час в мене диплом бакалавра.

Ħลדลภนค ♛
Атестація вихователей гуртожитку 

Добрий день.Підкажіть ,будь ласка, чи мають вихователі гуртожитку педагогічні звання ? В п.5.2 та п.5.4 Положення про атестацію згадується про вихователів. Це про дошкільні навч.заклади чи на вихователів гуртожитку теж розповсюджується?

Ірина
Позачергова атестація 

У 2016-2017 н.р. я атестувалася на ІІ категорію. У 2017-2018 н.р. перемогла у районному етапі конкурсу "Вчитель року 2018". Чи можу я позачергово атестуватися у 2018-2019 н.р.?

maria
Атестація музичного керівника 

чи маю право атестуватись на 2категорію з дипломом бакалавра 2017,який вже є вищою освітою

Валентина Крижанівська
Чи може вихователь який отримав диплом Бакалавра у 2018 р атестуватися на 2 категорію 

У 2018 році Закінчила педагогічний інститут отримала диплом бакалавра. Стаж роботи вихователя ДНЗ 3 роки. Чи можу я атестуватися на 2 категорію?

Андрій Ручаковський
присвоєння звання 

Добрий вечір. Дайте, будь ласка, відповідь на таке запитання: Чи можна одночасно атестуватись на присвоєння І кваліфікаційної категорії та педагогічного звання "старший учитель"?

Svetlana Dyakova
Моє запитання про атестацію мене як вчителя початкових класів (за дипломом), викладаю англійську мову (нефахівець) 

Доброго дня, чи можу я проатестуватись як вчитель початкових класів (за дипломом) працюючи вчителем англійської мови (як нефахівець),чи достатньо для цього викладати англійську мову в початкових класах? курси перекваліфікації пройдені і як вчителя англ. мови і як вчителя початкових класів. Якщо так, то чи можу я отримати вищу кваліфікаційну категорію? і чи не можу я всетаки проатестуатись як вчитель англійської мови (стаж викладання 18 років, загальний педстаж 30 років) , дякую.

Svetlana Tsyma
Позачергова атестація на присвоєння ІІ категорії 

У мене диплом магістра (2015 рік). Рік не працювала за фахом. Влаштувалася у школу вчителем математики (мій фах за дипломом) у 2016-2017 навчальному році. Чи можу я у 2018-2019 навчальному році пройти позачергову атестацію на присвоєння ІІ категорії? На початок цього навчального року стаж роботи 2 роки. Пройшовши вдало цю атестацію, яким чином мені будуть оплачуватися години інформатики (не мій фах за дипломом)? Курсів з інформатики поки не проходила.

galina
Атестація 

Доброго дня! Працюю на посаді соціального педагога, стаж 8,5 років з яких, 6 років перебувала у декретній відпустці.Цього року, вийшовши з декретної відпустки хочу атестуватися.Чи маю на це право? На які посилання посилатися?

Оксана Радимська
Онлайн курси 

Доброго дня! Потрібна кваліфікована консультація. Чи можуть такі дистанційні курси "Додатки Google в професійній діяльності викладача" за сприяння МОН, "Критичне мислення освітян" на платформі Prometheus, вважатись підвищенням кваліфікації для атестації вчителя математики?

Татьяна Мосейчук
Чи можна проатестувати вчителя за дипломом біолога, який викладає основи здоровя 

Чи можна проатестувати вчителя за дипломом біолога, який викладає основи здоровя

Татьяна Мосейчук
Термінова атестація 

Чи має право директор школи забрати години біології у вчителя біології, який прийнятий на посаду по наказу, щоб проатестувати іншого вчителя біолога за дипломом?

Катя
атестація психолога 

Працюю в школі на 0,25 психологом і на 0,5 (можливо з нового навчального року на 0,75) соціальним педагогом. Чи можу я атестуватися як психолог?

Sergij Bilous
позачергова атестація 

Педагог з 14 грудня 2018 року виходить в дикретну відпустку. Чи буде їй зараховуватись період роботи до позачергової атестації з 01.09 по 14.12.2018 року?

Nadiia
Атестація педпрацівника, який працює та одночасно вчиться 

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, якщо педагогічний працівник працює в закладі вже три роки, наразі має диплом бакалавра, вчиться, в червні 2019 року отримає диплом магістра. Чи можна в наступному році, після отримання диплома магістра, атестувати? Чи необхідно чекати два роки? Дякую

AlinaLutsiva
Чи можливо отримати вищу категорію після другої категорії?? 

Доброго вечора!З 2009 по 2012 працювала на ГПД,а з2012 працюю вчителем поч. класів.У 2014 отримала 2 категорію,а в 2018-2019 чергова атестація,чи можу я отримати вищу категорію,пропустивши 1??

Tetyana
Чи можна атестуватись після декретної відпустки? 

Доброго дня! Працюю в школі з 2010р. Позачергово атестувалась на 2 категорію у 2013/2014н.р. Пішла у декретну відпустку з листопада 2014р. Вийшла з відпустки у вересні 2017. Проходитиму курси підвищення атестації у вересні 2018. Скажіть, будь ласка, чи маю я право атестуватись на 1 категорію у 2018/2019 н.р. ?