Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Наталія Тимофіїв
Атестація на присвоєння звання. 

Проатестувалась позачергово у 2018 році. Вища категорія і звання "старший вчитель". Чи маю я право атестуватися у 2019 році на присвоєння звання "вчитель-методист", якщо є посібник затверджений МОН?

masha
позачергова атестація 

Допоможіть будь ласка розібратися. Вийшло нове положення про атестацію яке вступає в силу з 1.09.18р. Я атестувалася в 2015 році, присвоєно другу категорію. зараз Через два роки на третій хочу позачергово атестуватись, але я перебувала з січня по травень в допологовій та післяпологовій відпустці, потім взяла щорічну відпустку і в липні вийшла на роботу. Чи можна мені атестуватись позачергово на присвоєння першої категорії?

Tanya Teremko
Позачергова атестація за дипломом 

Скажіть,будь ласка,якщо це мій третій рік викладання у школі,ніяких призових місць учні в олімпіадах не займали і досягнень інших також не маю,університет закінчила у 2016 році. Чи маю я право проходити цього року(2018-2-19) позачергову атестацію за дипломом.

Teacher-I
Одночасна атестація на І категорію та звання "старший учитель" 

Чи має право учитель під час чергової атестації претендувати на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст першої категорії" з одночасним присвоєнням педагогічного звання "старший учитель"? Відповідно до пункту 5.3 типового положення про атестацію педагогічних працівників: педагогічні звання "старший викладач", "старший учитель", "старший вихователь" можуть присвоюватися педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційні категорії "спеціаліст вищої категорії" або "спеціаліст першої категорії" та досягли високого професіоналізму в роботі, систематично використовують передовий педагогічний досвід, беруть активну участь у його поширенні, надають практичну допомогу іншим педагогічним працівникам. Відповідно на момент присвоєння звання "старший учитель" буде присвоєна І категорія, що відповідає змісту тексту пункту 5.3 Положення. Високий професіоналізм в роботі можна підтвердити учнями-переможцями конкурсів (від районного до всеукраїнського етапу, міжнародні), публікаціями у фахових виданнях (друковані та електронні), участю у фахових заходах (освітня академія Intel, Keiv EdFest), співавтор двох методичних рекомендацій для позашкілля.

Tanya Teremko
Позачергова атестація за дипломом 

Скажіть,будь ласка,якщо це мій третій рік викладання у школі,ніяких призових місць учні в олімпіадах не займали і досягнень інших також не маю,університет закінчила у 2016 році. Чи маю я право проходити цього року(2018-2019) позачергову атестацію за дипломом.Ще ніразу не проходила атестацію

Svitlana Patrikeeva
Атестація під час навчання 

6 років працюю вихователем, вступила до магістратури. Мене цікавить, якщо я навчаюся, тоби о під час навчання атестацію маю проходити обов'язково чи за бажанням?

Мама Вчитель
Курси підвищення кваліфікаціі',атестація після декретноі' відпустки 

З 2006 року після закінчення пед.училища працюю вчителем англ.мови,паралельно вступила до університету,який закінчила 2010 року,у 2012р. позачергова атестація на 2 категорію,у грудні 2014 р.-курси підвищення кваліфікаціі',березень 2017-чергова атестація на 1 категорію,з грудня 2017-допологова і після пологова відпустка,з березня 2018-декретна відпустка.Чи можуть позбавити мене категоріі',так як у 2018-2019 році я повинна була б поі'хати на курси,але перебуваю у декреті. Як мені правильно вирішити це питання?Якщо з декрету вийду раніше,з 1 вересня 2019,планую на перспективу,чи не буде запізно для курсів. Підскажіть,будь ласка.

Тетяна
Чи потрібно атестуватися з різних предметів? 

Якщо вчитель має спеціальність "Початкове навчання і біологія", атестований на вищу категорію як вчитель початкових класів та має додаткове навантаження у 5 класі - природознавство 2 год, то як ці дві години йому оплачуються? При цьому вчитель пройшов курси вчителів біології, природознавства. Чи потрібно йому ще атестуватися як вчителю біології?

Тетяна
Чи потрібно атестуватися з різних предметів? 

Якщо вчитель має спеціальність "Початкове навчання і біологія", атестований на вищу категорію як вчитель початкових класів та має додаткове навантаження у 5 класі - природознавство 2 год, то як ці дві години йому оплачуються? При цьому вчитель пройшов курси вчителів біології, природознавства. Чи потрібно йому ще атестуватися як вчителю біології?

Оксана
Право на отримання звання 

Працюю практичним психологом. Останню атестацію проходила в березні 2016, маю вищу категорію. В червні 2016 посіла друге місце в обласному фаховому конкурсі, в грудні 2017 - переможець конкурсу при ІППО, за перемоги є дві грамоти ОДА. Чи маю право достроково атестуватся на звання "практичний психолог методист" в цьому навчальному році?

Uch1-2
Атестація за другим дипломом 

Учитель має 2 вищі освіти, спеціаліст 1 категорії - атестувався за першим дипломом. Перейшов працювати в іншу школу за другим дипломом. Як буде проходити чергова атестація? Присвоять категорію спеціаліст з предмета за другим дипломом чи вищу?

Ірина Гордієнко
Атестація магістра 

За новим законом освіта бакалавра дає право атестуватись на 2-гу категорію. Чи дає право освіта магістра атестуватись одразу на 1 категорію? І, якщо до прийняття нового закону магістр атестувався на 2 категорію, то зараз можливо (у зв'язку з новими змінами) атестуватись йому одразу на вищу категорію.

Marta
Атестація при отриманні Бакалавр 

Добрий день. У мене на роботі в днз, вихователь цього року закінчила пед. університет і отримала «бакалавра». Чи може вона атестуватись на кваліфікаційну категорію « спеціаліст І категорії»( стаж роботи 20 років). Дякую

наталія
позачергова атестація. 

чи можу атестуватись позачергово на I категорію 2018-2019 н.р. без проходження курсів, якщо диплом спеціаліста отримала в січні 2014 року, а попередня атестація 2016р. на II категорію?

HalynaKy
позачергова атестація 

Я працюю вчителем з вересня 2014року, ще жодного разу не атестувалась,немаю жодних особливих заслуг, немаю ніяких призерів олімпіад. Перша атестація має бути у 2019-2020 навчальних роках. Скажіть, будь ласка, чи маю я право атестуватися у 2018-2019навчальних роках? Де саме можна ознайомитись із офіційними наказами про позачергову атестацію?

Ivanka
Чи можу я атестуватися на 2 категорію з диплом бакалавра? 

Я працюю вчителем початкових класів. Закінчила університет і здобула кваліфікацію "вчителя початкових класів" стутінь вищої освіти "бакалавр". Далі здобула ступінь "магістра" але спеціальність" соціальний педагог". Чи можу я атестуватися з цим дипломом чи потрібно мати диплом "магістра" спеціальності "початкова освіта"?

elena
Атестація без курсів 

Вчитель працює на посаді вчителя зарубіжної літератури та російської мови. Атестувався в 2014 р. як учитель зарубіжної літератури та російської мови вищої категорії. Пройшов курси підвищення за предметом зарубіжна література у 2018 р., а за предметом російська мова проходити курси відмовляється. Атестуватися має в цьому році, а курси з російської мови дійсні до вересня 2018р. По-перше, чи має вчитель з жовтня отримувати зарплатню за уроки російської мови по категорії спеціаліст (так як термін курсів вийшов), чи до наступної атестації за ним зберігається зарплата вищої категорії? По-друге, чи зможе учитель на атестації підтвердити вищу категорію маючи курси лише з предмету зарубіжна література?

Sergij Bilous
Проходження атестації 

В 2014 році педагог атестувалася як вихователь. Впродовж 13 років працює кеівником дошкільного закладу. В 2019 році чергова атестація, особа атестується як керівник чи вихователь?

Нана
Чи можна позачергово атестуватися два рази підряд? 

Чи можна позачергово атестуватися два рази підряд? В Положенні про атестацію вказано, що позачергова атестація з метою підвищення кваліфікаційної категорії може проводитися не раніше як через два роки після присвоєння попередньої, як розуміти 2 роки: від дати атестації до дати атестації чи від дати попередньої атестації до написання заяви на позачергову атестацію? Наперед вдячна.

Нана
Позачергова атестація 

Викладач математики , педагогічний стаж 20 років, атестувалась позачергово у 2016-2017 н.р., 24 березня 2017 р рішенням атестаційної комісії присвоєно першу кваліфікаційну категорію. Чи маю право на позачергову атестацію у 2018-2019 н.р. на здобуття вищої категорії ? Чи можу писати заяву на атестацію зараз? Як переконати адміністрацію закладу, що позачергову атестацію можна проходити і два рази підряд . Наперед вдячна!