Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Natalie
Позачергова атестація 

Доброго дня! Я атестувалася у березні 2017 року і мені була присвоєна перша категорія. Чи можу я атестувалася у 2018/2019 навчальному році позачергово на вищу категорію, коли у мене є переможці і призери другого та третього етапу Всеукраїнської олімпіади, а також брала участь у другому етапі конкурсу '' Учитель року''?

juliya
Атестація кандидата наук. 

Доброго дня! Роз'ясніть, будь ласка, ситуацію. З 1 вересня 2018 р. на роботу в коледж прийняли кандидата наук. Відповідно Постанови №1109 від 23.12.2015 р. Пункт 5. Кваліфікаційна категорія присвоюється у разі призначення на посаду пед.працівника, на якій передбачено її присвоєння: особі, яка має науковий ступінь,- "спеціаліст вищої категорії". Запитання: такого працівника необхідно внести до списку працівників чергової атестації і він має пройти усю процедуру атестації відповідно до діючого Положення про атестацію пед.працівників???

ЛТІ
Атестація керівників філій опорних закладів та їх заступників 

Чи атестуються керівники філій опорних закладів та їх заступники? Чи відноситься дана категорія педагогічних працівників до керівних кадрів закладів освіти, що підлягають атестації?

Elena
Чи можно перенести атестацію до закінчення навчання 

Працюю вихователем в ДНЗ 5 років, в 2018 році здобула освіту вихователь(бакалавр) і продовжую навчання на здобуття магістра. Чи можно перенести атестацію до закінчення навчання.

Марина
Атестації майстра виробничого навчання 

Добрий вечір. Можливо отримати 14 т.розряд і другу категорію одночасно? Якщо за 4 роки береш участь в усіх заходах, як районних, так і обласних? Маєш вищу освіту, вільний користувач пк, проводиш майстер класи на обласному рівні, маєш публікації в журналах та гарні практичні навички на підприємствах? Брала участь в семінарах, де показувала практичні свої набуття.Проводила відкрите виробниче навчання при іноземцях ( Польська делигація ). Стаж роботи в ліцеї 8 років та на підприємстві 6 років. Дякую за відповідь!

Наталія Тимофіїв
Позачергова атестація 

Які документи підтверджують, що атестуватись на звання можна і на наступний рік після попередньої атестації? Керівництво вимагає від мене юридичного роз'яснення або документального підтвердження.

Шорнікова Олена
чи має право студент магістратури працювати психологом в днз 

Особа має диплом бакалавра як вихователь та є студентом магістратури за напрямом психологія. Чи має вона право працювати психологом в дит. садку?

Андрей Сергиенко
Чи маю я право атестуватися, якщо не маю пед.освіти? 

У 2014 закінчив Харківський політех. за спеціальністю "Комп'ютерні системи та мережі". Працюю вчителем інформатики, педагогічний стаж-більше трьох років. Чи маю я право атестуватися? Адже зараз педосвіта не є обов'язковою, щоб викладати у загальноосвітніх закладах.

Марія Бузак
Чи маю я право атестуватися в поточному навчальному році, якщо на момент подачі заяви мій педагогічний стаж складає 1 рік, 11 місяців і 20 днів. 

Я приступила до роботи у навчальному закладі 1 листопада 2016 року. У цьому навчальному році я хотіла пройти атестацію, але керівництво не дозволяє зробити це у 2018—2019 навчальному році через те, що мені не вистачає 10 днів до 2 років педагогічного стажу на момент подачі заяви. Чи правомірні дії керівництва школи?

masha
чи потрібні курси? 

Підкажіть, а курси мені проходити потрібно?адже я в 2015 році закінчила університет і одразу атестувалась на другу категорію а зараз хочу на першу.ще не пройшло 5 років.

Валентина Чемерис
Чи прирівнюється звання в ПТУ ст.викладач до звання ст. учитель в школі 

Чи прирівнюється звання в ПТУ ст.викладач до звання ст. учитель в школі

Аліна Скрипчук
ЧИ Можна атестуватись після декретної відпустки? 

Чи маю я право атестуватись, якщо 12.02.2018 я пішла на лікарняне пов‘язане з вагітністю на 120 днів, коли мала виходити на роботу, пішла у відпуск, і з 14 серпня 2018 року вийшла на роботу, заяву я не писала по догляду за дитиною, хотіла атестуватись та мені сказали, що немаю права, лише через рік, тому що я народила?

Ксения Андерс
Чи можна згідно нового закону пройти курси ІППО з трьох предметів протягом одного року? 

За дипломом вчитель географії, викладаю фізику і хімію, чи може адміністрація направити на курси з трьох предметів, протягом одного року?

Татьяна Гайдамака
Чи потрібно проходити додатково курси підвищення кваліфікації, якщо є курси по НУШ та EdEra? 

У 2018-2019 н.р. проходжу атестацію і адміністрація школи подала подання про присвоєння мені звання "Старший вчитель". Чи потрібно проходити ще додатково курси підвищення кваліфікації, якщо я проходила курси по НУШ. Адміністрація говорить, що вони не дійсні.Працюю учителем початкових класів. 1 клас.

Юлия Кладикова
Вийшла з декретної відпустки і дуже хочу атестуватися. Чи можу? (пед стажу 5 років , жодного разу не атестувалася). 

Маю пед.стажу 5 років, до цього жодного разу не атестувалася, в декретній відпустці була один рік, вийшла з декрету і хочу атестуватися. Чи маю я право чи чекати рік?

Лана
Як можуть змінюватися кваліліфікаційні категорії та педагогічні звання 

ЯК можуть змінюватися кваліліфікаційні категорії та педагогічні звання присвоєні педагогічним працівникам: 1) за рішенням атестаційної комісії ІІІ рівня або 2)за рішення атестаційної комісії І, ІІ, ІІІ рівнів ?

Ната
Атестація на двох посадах 

Доброго дня! Скажіть, чи можу я проатестуватися як вчитель початкових класів на ІІ категорію та вчитель іноземної мови на ІІ категорію одночасно у 2018-2019 н.р.

Natali
Через скільки років маю атестуватися як вихователь ГПД? 

30 років працюю вчителем початкових класів і маю вищу категорію. Також четвертий рік працюю на 0,33 ставки вихователем ГПД в цьому ж класі. Чи обов'язково проходити курси та атестацію по ГПД. Дякую.

Dima
Газові балони 

хто повинен розробляти інструкцію з режиму роботи і безпечного обслуговування посудин

Тетяна
Які вимоги до освіти викладача фізкультури? Чи може викладади з вакансії (в ПТНЗ) фізкультуру людина, яка закінчила вище училище культури? Як її атестувати? 

Які вимоги до освіти викладача фізкультури в ПТНЗ? Чи може викладади з вакансії (в ПТНЗ) фізкультуру людина, яка закінчила вище училище культури? Як її атестувати?