Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Ольга
Як атестується Заслужений вчитель України? 

Термін чергової атестації-2019 рік.Звання Заслуженого вчителя одержала в 2017 році. Курсову перепідготовку пройшла в 2018 році. Говорять, що присвоєння звання "Заслужений вчитель України" прирівнюється до чергової атестації. Чи так це?Дякую за відповідь.

Юлія
Онлайн-курси 

Доброго дня! Запитання. Для наступної атестації (учитель укр. мови та літ., педагог-організатор - осн. навантаження)проходжу онлайн-курси на освітній платформі Уміти вчити; слухаю вебінари на сайті Наурок; брала участь в Едкемпі як слухач.Проходжу дистанційне навчання у Національному університеті "Львівська політехніка" - Використання інтернет-сервісів у роботі вчителя" Маю сертифікати. Чи будуть вони зараховуватись при атестації? Дякую))

валентина
за якою категорією здійснювати оплату за предмет інформатика 

Основний предмет вчителя-математика,додатково викладає інформатику, має вищу категорію,курси з інформатики пройшов в 2012 році "вища категорія",чи залишається оплата за години інформатики по вищій категорії в 2018 році,термін курсів закінчився в 2017 році?

lara0476
Як вийти зі складу атестаційної комісії І рівня? 

Підкажіть, будь ласка, як за власним бажанням вийти зі складу атестаційної комісії? Якого змісту заяву треба писати, які вагомі аргументи наводити. Чи може адміністрація не задовольнити моє прохання? Усні звернення дирекція ігнорує, посилаючись на наказ про створення атестаційної комісії.

Zorjanka
На яку категорію я можу атестуватися..? 

З 2007 року по 2017 працювала викладачем німецької мови в університеті. З 2017 пішла вчителем німецької мови у школу. На яку категорію я можу атестуватися? Чи можу я «пропускати» категорії? Дякую.

Юлія Ткач
Чи зберігається звання? 

Доброго дня! До 2017 року працювала на посаді вихователя-методиста ДНЗ (категорія вища, звання "старший вихователь"). У 2018 році перейшла на посаду вихователя ДНЗ. Чи маю право на збереження звання "старший вихователь" до наступної атестації?

Umka
Проходження курсів підвищення кваліфікації 

Я отримала вищу освіту у 2013 році, атестувалась у 2015, отримала вищу категорію, наступна атестація у 2019- 2020 році, на курси підвищення кваліфікації мене досі не посилали. Коли я повинна пройти курси підвищення кваліфікації, я постійно питаю у керівництва, але відповіді не отримую. Чи не знімуть з мене категорію за несвоєчасне проходження курсів підвищення кваліфікації не з моєї провини

Лідія Лисенко
КУРСИ 

Чи будуть зараховувати курси ЕД ЕРА для свідоцтва про підвищення кваліфікації вчителя в Інститутах підвищення кваліфікації

Евгения
Перезвоните 

Перезвоните пожалуйста по телефону +7 (495) 248-01-88 Евгения

Ирина Феленко-Стогорнюк
Чи має право вчитель атестуватися позачергово за один рік до чергової атестації на підтвердження вищої категорії. 

За рік до чергової атестації вчитель написала заяву про позачергову атестацію на підтвердження вищої категорії аргументуючи це тим, що в наступному році буде працювати в 1 класі НУШ, де часу на атестацію не залишиться. Чи потрібно такому вчителю проводити якісь заходи, а саме, семінар - практикум чи майстер-клас, якщо за 4 роки не було ніяких перемог і жодних методичних доробок чи власних робіт не написано. Крім цього вчитель бажає отримати педагогічне звання "старший вчитель"

Tata
Атестація 

У 2018-2019 навчальному році я атестуюсь на підтвердження категорії як вчитель і повинна була атестування як вихователь. Але тарифіковане навантаження як вихователя мені не дали, зараз мене виключили зі списків на атестацію як вихователя, сказали,що вже пізно довантажувати. Чи можливо щось змінити, можливо з нового року, коли переглядається тарифікації?

Mikka
Вчитель правознавства 

Чи підлягає пункту 3.26 положення вчитель який викладає тільки правознавство, педагогічна освіта з іншого предмету

Mikka
Чи правильно мені відмовляють в атестації? 

У мене стаж роботи 16 років, маю першу освіту юридичну спеціалізація "правознавство", друга педагогічна "вчитель географії". Посада у школі ЗДВР 13 років, викладаю тільки "правознавство" 16 років. За роки роботи маю призове місце на вчитель- року "правознавство" , призові місця на олімпіадах з предмету, курси проходу з правознавства ... Атестація остання у 2015 році, цього року подала заяву на позачергову атестацію на вищу категорію. Спеціаліст відділу освіти відмовляє мені в атестації, мотивуючи тим, що у мене не має відповідної педагогічної освіти з правознавства... Чи правильно так як вони кажуть? І що мені робити далі?

Я
контроль за роботою вчителя 

Як здійснювати контроль за роботою вчителя директору та його заступнику, якщо відповіідно до Новаї Інструкції зі шкільного діловодства можна не складати та вессти книги записів внутрішкільного контролю.

Світлана Левченко
через скільки років я маю право атестуватись 

Я маю 9 років педстажу.7 років вчителем поч.класів і 2роки гпд(через скільки я маю право атестуватись як вихователь гпд

наталя
Атестація вчителя 

Чи може директор школи прийняти на посаду вчителя музичного мистецтва людину, яка має дві освіти: 1. Закінчила у 2017році КЗЛОР «Дрогобицький музичний коледж імені В.Барвінського», здобула кваліфікацію: освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст спеціальність «Музичне мистецтво», професійна кваліфікація артист камерного ансамблю, концертмейстер, викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів; 2. Закінчила у 2018р. ЛНУ імені І.Франка, здобула кваліфікацію ступінь вищої освіти, бакалавр, професійна кваліфікація «вчитель польської мови та літератури. Вчитель української мови та літератури». І найголовніше: під час атестації цей вчитель музичного мистецтва буде атестуватися на встановлення кваліфікаційної категорії чи на тарифний розряд? дякую

Мар'яна Микитюк
Позачергова атестація 

Доброго вечора. Чи є на сьогоднішній день чинним, що учитель може бути атестованим на кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» за наявності стажу роботи на педагогічній посаді не менш як 8 років. Дякую.

Валентина Валентина
Чи потрібні курси підвищення кваліфікації ? 

Перша освіта за спеціальністю "Початкове навчання".Другу вищу здобула в 2016 році "Психологія".Працюю вч.поч.класів 24 роки.Чи потрібні курси підвищення кваліфікації ?

Лариса Владимировна
оплата за звання "Учитель-методист" 

Вчитель вищої категорії, "Учитель -методист"має години російської та української мови, оплату за звання отримує тільки за години російської мови. Спеціальність має "російська мова та література". Багато років викладає українську мову, має курси.Чи вірно?

Анастасія
Як атестується психолог на 0,25 ставки 

Зараз психологи проходять атестацію на рівні з пед.працівниками в своєму закладі освіти? Психологом в своїй школі працюю вже 5-ий рік, в перший рік роботи в мене було 0,5 ставки (зменшилась кількість дітей). Попередні роки психологи нашого району разом із методистом для атестації їздили до області. А зараз говорять, що атастація психологів (спеціаліст І категорії, спеціаліст ІІ категорії) відбувається в школі, це так?