Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Марія
Чи можна присвоювати музичному керівнику педагогічне звання "старший вихователь"? 

Доброго дня, підкажіть будь ласка чи можна присвоювати музичному керівнику ЗДО з 10 тарифним розрядом педагогічне звання "старший вихователь"?

Tatyana Svetlova
про платні тренінги та атестацію вчителя 

Чи мають право заставляти вчителя проходити платні(300 грн) тренінги, які ніде не враховуються. Кажуть, що якщо не приймаемо участь в таких тренінгах - то,нібито вчителів не атестують? Кошти не повертають, сертифікати - фікція.

Венера
Чи потрібен відкритий урок? 

Добрий вечір!Чи потрібно давати відкритий урок для вчителів ОТГ, якщо у вчителя, що атестується 1 категорія і звання «Старший вчитель»

Ольга Огиенко
Позачeргова атeстація 

Здравствуйтe!Я була проатeстована 16 бeрeзня 2017 року, як виховатeль-мeтодист (підтвeрдили 9 розряд). Проходила КПК у 2015 році. В січні 2019 року отримала диплом магістра. До 10 жовня 2018 року я подала заяву на присвоєння ІІ катeгоріі. Зараз адміністрація, пeрeд атeстацією говорять, що я нe маю права на позачeргову атeстацію. Говорять, що потрібні заслуги. Я за два роки для районну провeла майстeр-клас і отримала сeртифікат, очолюю батьківський клуб в нашому закладі. Постає запитання: чи маю я права в цьому навчальному році на позачeргову атeстацію?Дякую

Олена
Атестація викладача та методиста за сумісництвом 

Добрий день! Працюю викладачем медичного училища (основна посада) та методистом (за сумісництвом) в цьому ж навчальному закладі. Підвищення кваліфікації було пройдено з обох посад у 2018 році. У 2019 році чергова атестація. Чи потрібно атестуватися з кожної із займаних посад і чи потрібно оформляти два атестаційні листи.

Mary
Чи можливо атестувати заочно? 

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як діяти в ситуації. Цього року планово атестуюсь, період закінчення атестації збігається з початком декретної відпустки. На курсах підвищення кваліфікації сказали, що в такому разі вчитель має право на заочну атестацію, тобто що уроки не відвідують члени атестаційної комісії, щоб не створювати стресові ситуації, а матеріали роботи подають на розгляд комісії. Чи можу скористуватись таким правом, і на які документи можна ссилатись в такому разі?

Оксана Шевченко
Чи можна атестувати вчителя? 

Доброго дня. Чи можна атестувати вчителя в березні ,якщо курси підвищення кваліфікації будуть проходити в травні цього року?Дякую

Evgenia Natsevych
Чи можу я працювати практичним психологом спеціальної школи? 

Я отримала освіту за спеціальністю " Корекційна освіта " та здобула кваліфікацію викладача спеціальної психології. Чи можу я працювати на посаді практичного психолога спеціальної школи-інтернату?

marina
Чи можлива атестація без курсів 

Попередні курси вчителя закінчуються 14 березня 2019 р. Атестація чергова. Чи можна проатестувати вчителя з умовою, що курси він пройде у 2019-2020 році.

Василь
Чи сумується кількість годин курсової перепідготовки, якщо вчитель проходить курси підвищення кваліфікації з кількох предметів? 

Чи сумується кількість годин курсової перепідготовки, якщо вчитель проходить курси підвищення кваліфікації з кількох предметів?

Леся
Підтвердження педагогічного звання "викладач-методист" 

До 2014 року працювала на посаді викладача коледжу, маю кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "викладач-методист". З 2017 року перейшла працювати вчителем до загальноосвітньої школи. У поточному році маю атестуватися на відповідність раніше присвоєній категорії "спеціаліст вищої категорії" та підтверджувати педагогічне звання. Але ж у школі присвоюється/підтверджується педагогічне звання "учитель-методист". Як бути в цьому випадку? Чи можна підтвердити раніше присвоєне педагогічне звання "викладач-методист"? Чи треба подавати на присвоєння "вчителя-методиста"? Як бути в цій ситуації? Усі вимоги до педагогічного звання "Учитель-методист" виконувала. Маю методичні розробки, публікації в освітній пресі, участь і перемоги у фахових конкурсах та ін.

walja
Позачергова атестація, присвоєння категорії 

Вчитель подав заяву на позачергову атестацію на І категорію, в цей же рік підготував переможця обласного етапу робіт МАН,чи може атестаційна комісія І рівня подать клопотання до атестаційної комісії ІІ рівня на присвоєння вищої категорії. Педагогічний стаж - 8 років

Nika
Чи потрібно заповнювати методичні книжки 

Чи не відмінили при атестаціі методичні книжки?

Рома Романченко
Чи може вчитель з освітую бакалавра атестуватися на підвищення категорії? 

Чи може вчитель з освітую бакалавра атестуватися на підвищення категорії?

Lyudmila Chichirko
Скільки мінімально треба мати стажу після закінчення ВУЗу для того, щоб мати можливість атестуватися на ІІ категорію? 

Педагог закінчив вуз, працює у школі 7 місяців і уже хоче атестуватися на ІІ кваліфікаційну категорію. Чи має він таку можливість у цьому навчальному році? Якщо так, то на який документ можна зіслатися?

Irina Gordienko
атестація педагога з науковим ступенем 

До закладу освіти (ЗЗСО) прийшов працювати учителем історії молодий кандидат наук - політолог (педагогічний стаж 3 місяці) і претендує на вищу категорію. На якій підставі адмінстрація школи може задовольнити вимогу вчителя? Який алгоритм дій атестаційної комісії закладу? Чи це має діяти атестаційна комісія ІІ рівня?

Вероніка
Підтвердження вищої категоріі при черговій атестації 

Доброго дня! За дипломом маю дві спеціальності - вчитель географії та англійської мови. У 2014 році атестувалась як вчитель англійської мови, отримала «вищу категорію». При цьому викладала два предмети - англійську та географію. З 2015 року викладаю тільки географію. Як географ ніколи не атестувалась, але курси з підвищення проходила кожні 5 років. Чи зберігається категорія під час атестації у 2019 році. Тобто , атестуюсь на підтвердження вищої категорії чи ні? Чи є зміни в законодавстві, які не дозволяють мені атестуватись на підтвердження категорії? Адміністрація вважає, що треба атестувати на другу категорію, оскільки до цього я не атестувалась як вчитель географіі. Дякую.

Нана
Чи можуть атестувати викладача коледжу на спеціаліста вищої категорії без педосвіти. 

Чи можуть атестувати викладача коледжу на спеціаліста вищої категорії без педосвіти? Наперед дякую.

Директор
Як атестувати? 

Вчитель початкових класів перейшла на посаду ГПД 01.09.2017 року остання атестація була у 2013 році: підтверджено кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та звання "старший вчитель". Прошу роз’яснити: 1. Коли їй атестуватися? 2. На яку кваліфікаційну категорію? 3. Яке звання?

Катерина Сергіївна
Вчитель початкових класів 

У яких конкурсах чи заходах повинен приймати участь вчитель початкових класів, щоб були напрацювання для підвищення категорії?