Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
Тетяна Савченко
Чи має право проходити атестацію в цьому навчальному році вчителька яка вийшла з декретної відпустки? 

Вчителька вийшла з декретної відпустки.Претендує на присвоєння звання "Старший учитель"

Тетяна Савченко
Які зміни в атестації педпрацівників 17-18 н.р. 

Учителька вийшла на роботу після декретної відпустки.Виявила бажання атестуватися на підтвердження вищої категорії та присвоєння звання "Старший учитель". Попередня атестація 2013 році. Учителька- пенсіонерка вийшла на роботу на рік ( 2 роки не працювала, попередня атестація 2016 році) виявила бажання атестуватися.

Олеся Петрюк
Чи можу я атестуватись відразу на вищу категорію( згідно Типового положення про атестацію педагогічних працівників, пункт 4.9)? 

Добрий день. В школі працюю на посаді вчителя математики 3 роки. В цьому році хочу атестуватися. До школи працювала 10 років у вищому навчальному закладі ІІІ-IV рівнів акредитації, на посаді асистента. За цей період була здобувачем на кафедрі економіко-математичного моделювання КНЕУ, здала кандидатські іспити з іноземної мови, філософії та спеціальності. Маю методичні розробки та публікації. Чи можу я атестуватись відразу на вищу категорію( згідно Типового положення про атестацію педагогічних працівників, пункт 4.9)?

Елена
публікаціїї,участь у форумах, вебінарах 

В этом году прохожу внеочередную аттестацию на высшую категорию и звание старший учитель. Имею сертификаты об участии в вебинарах "Основа", публикации в интернет ресурсах " Супер урок", форум педагогический идей "Урок" от "Освіта", участие во всеукраинском конкурсе "Оскар- 2017", игре "Соняшник". Вопрос : Cтолкнулась с тем, что в городском отделе образования не все эти сертификаты и грамоты имеют "вес", арументируют тем, что некоторые из них платные и так каждый может. Не знаю какие доводы приводить. Помогите ,пожалуйста, разобраться.

Лана
Позачергова атестація на встановлення відповідності 

У 2013 році встановлено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "Спеціаліст вищої категорії", у 2015 році встановлено відповідність присвоєному раніше педагогічному званню "Старший учитель". Чи можу я, атестуючись в 2018 році і підтверджуючи вищу категорію, одночасно підтвердити і звання? Чи мені і надалі доведетья атестуватися кожні 3 і 2 роки окремо на категорію і окремо на звання?

Еріка Огарь
Присвоєння звання вчитель - методист 

Чи можуть присвоїти звання вчитель - методист працівнику, який працює за внутрішнім сумістництвом: основна робота касир і на 0,25 ставки займається педагогічною діяльністю

Лариса
Атестація вихователя ДНЗ 

Вихователь ДНЗ, з вищою освітою за фахом учитель укр. мови, стаж 3 роки. На яку категорію чи розряд має право атестуватися в цьому навчальному році?. Після закінчення вишу пройшло 5 років.

Светлана
Чи можна відмовити в позачерговій атестації після прийняття заяви від педпрацівника? 

Викладач атестувався в 2016г., присвоєна 1 категорія. Зараз подав заяву на позачергову атестацію и присвоєння вищої категорїї. Особливих досягнень немає, окрім пари статей в матеріалах конференцій, зато є проблеми с дисципліною і проведенням занять. Питання: 1) Чи може атест.комісія не включити такого викладача в списки на атестацію (прийняти таке рішення на першому засіданні), чи тільки по результатам атестації (в березні 2018г.) не присвоїти вищу категорію? 2) Якщо вища категорія не буде присвоєна - що писати в аттест.листі? - адже така атестація не є підтвердженям існуючої 1 категорії? Голосувати комісія буде "за" чи "проти" вищої категорії, а не за підтвердження 1-ї? 3) Якщо "вища" не буде присвоєна - чи буде це взагалі вважатись атестацією і коли потім атестувати викладача в черговому порядку?

Ірина
Атестація методистів 

Доброго дня! Я працюю в технікумі, маю вищу кваліфікаційну категорію, звання "викладач-методист". Стаж - 25 років. З 1 вересня 2015 року мене переведено на посаду методиста технікуму. У 2017-2018 навчальному році планувала атестуватися як методист на вищу категорію. У департаменті освіти мені відмовили в атестації, пояснюючи, що запізно (у Типовому положенні зазначено "не пізніше ніж через 2 роки після переведення на посаду"). Натомість запропонували атестуватися на І категорію. Чи можу я атестуватися у 2017-2018 р. як методист на вищу категорію? Якщо так, то якими нормативними документами я маю керуватися? Дякую.

Юля Романік
Вчитель фізкультури переможець обласного конкурсу "Інноваційний урок з елем.футболу" та учасник фіналу Всеукраїнського. Має ІІ... 

Вчитель фізкультури переможець обласного конкурсу "Інноваційний урок з елем.футболу" та учасник фіналу Всеукраїнського. Має ІІ категорію. Чи можна позачергово атестуватися і на яку категорію?

добрий препод
атестація вихователя інтернату як вчителя 

Маю педагогічне звання "старший вихователь", працюю в інтернаті для розумово відсталих дітей-сиріт. Водночас викладаю навчальний предмет "Трудове навчання". Маю диплом спеціаліста за фахом "спеціальна освіта". Чи можу я атестуватись як "старший вчитель", чи потрібно проходити всі попередні щаблі атестації як вчителю? Підкажіть, будь ласка, нормативні акти, на які спиратись.

Юлія
Атестація керівних кадрів 

1.Чи обов"язкова атестація директора та заступника позашкільного навчального закладу? У яких випадка керівники можуть не атестуватися? 2. У позашкільному навчальному закладі є відділ соціально-профілактичної роботи, на чолі якого стоїть завідувач. Чи повинен атестуватися завідувач відділу та на яких умовах (на тих самих умовах, що і директор та заступник, чи можливо прирівняти його до методистів)?

Ħลדลภนค ♛
Атестація за умови... 

Добрий день. Підкажіть,будь ласка, якщо викладача атестували "за умови виконання ним заходів,визначених атестаційною комісією". Віідбувається додаткове засідання атестаційної комісії... потрібно буде оформлювати новий атестаційний лист за результатами розгляду ? Дякую.

Alina Cheremisinova
Чи можу я отримати вищу категорію після закінчення пед. унівеситету, маючи 9 тарифний розряд? 

Я працюю в дошкільному закладі інструктором з фізичного виховання. Маю 9 тарифний розряд. Пед. стаж 22 роки: 13 років працювала вихователем і 9 років - інструктором фізичного виховання. В цьому році закінчила пед. університет і здобула кваліфікацію: освітньо-кваліфікаційний рівень - Спеціаліст, спеціальність -Дошкільна освіта, спеціалізація - Фізичне виховання, професійна кваліфікація - Організатор дошкільної освіти. Вихователь дітей дошкільного віку. Інструктор з фізичного виховання дітей дошкільного віку.

Ольга Шрай
як мені можна атестуватись 

як мені можна атестуватись. як що в мене перша освіта молодший спеціаліст до дошкільне виховання а друга освіта бакалавр з економіки поясніть будь-ласка

Юлія
Коли має бути чергова атестація 

Підкажіть, будь ласка, як бути в такій ситуації: педагог закінчила інститут у 2012 році і працювала аніматором, педагогічний стаж їй ніде не враховувався, атестацій не було. В нашій організації (державний позашкільний навчальний заклад) працює 2 роки (з 2015). Коли має бути чергова атестація у цьому випадку?

Юлія
Коли проводити атестацію 

Доброго дня! У положенні про атестацію пед. працівників вказано, що атестація проводиться раз на 5 років. При прийомі на роботу працівника цей термін необхідно відраховувати від дати атестації на попередньому місці роботи, чи від дати прийому на роботу? Наприклад, якщо працівника прийняли на роботу у 2016 році, попередня атестація на іншому місці роботи буда у 2013 році. Чергову атестацію призначати на 2018 чи 2021 рік?

Тетяна
Дві спеціальності одна атестація. 

Доброго дня. Я вже запитувала, але є ще одне запитання. Під скажіть, будь ласка: я маю спеціальності вчитель допоміжної школи та логопед. Працюю логопедом від міського відділу освіти на 0,75 ставки, та від школи за довантаженням 4,5 годин та 4,5 за сумісництвом - вчителем дефектологом. Основна робота - логопед шкільного логопункту. Чи можу я не аттестуватись як дефектолог, маючи аттестацію як логопед у 2015 роц, а тільки пройти курси підвищення кваліфікациіїі? Дякую.

Олена Морська
Відмова в позачерговій атестації 

Я лауреат Чернігівськог МІСЬКОГО конкурсу "Вчитель року" (2016-2017 н.р.) Атестувалася у 2016р. Написала заяву на позачергову атестацію, аргументуючи п.1.8 Тип полож про атестацію -отримала відмову, поки усну - що конкурс має бути організований "центральними органами виконавчої влади". Поясніть, будь ласка, що саме є цими ОРГАНАМИ?????

Тетяна
Обласна премія 

Доброго дня! Поясніть, будь ласка, чи маю я право на обласну премію за рішенням районної атестаційної комісії за вагомий внесок в розвиток освіти, якщо лист обласного департаменту район одержав 01.09, школа отримала районний наказ 04.09. Та за станом здоров'я я після 30 років стажу розрахувалась. Чи маю право я на премію, яку заробила за 30 років?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!