Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
Ħลדลภนค ♛
атестація методиста 

Методист навчального закладу претендує на встановлення вищої категорії. А як викладач екології вона має І категорію(атестувалась минулого року). Як що проатестують її як методиста на вищу категорію... як поступитати з категорією як викладача? Вона теж буде вищою?

Lig
Чи законна атестація на ІІ категорію з пройденими курсами за спеціальністю бакалавра? 

Вчора Вам задавали запитання: Педагогічний працівник має дві освіти: бакалавр (педколедж, іноземна мова) та спеціаліст (університет, укр. мова та л-ра). Читає в 1-4 класах іноземну, у 5-6 - українську. Чи може атестуватися на ІІ категорію зі "спеціаліста", якщо пройдено тільки курси іноземної мови освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, а університет закінчив у 2012 році?. Дякую. Вибачте, хочу ще уточнити. Можливо, задали некоректно Вам запитання. Тобто на сьогоднішній день курси з української не є обов'язковими? Тому що нам зробили зауваження: нема курсів з тої спеціальності, з якої є вища освіта, тому й не можна проатестувати на ІІ категорію. Треба пройти курси з того предмета, з якого є вища освіта. Чи це так?

Джаная Мамедова
Вчитель сумісник атестується лише на основному місці роботи? 

Вчитель сумісник атестується лише на основному місці роботи?

Lig
Чи законна атестація на ІІ категорію з пройденими курсами за спеціальністю бакалавра? 

Педагогічний працівник має дві освіти: бакалавр (педколедж, іноземна мова) та спеціаліст (університет, укр. мова та л-ра). Читає в 1-4 класах іноземну, у 5-6 - українську. Чи може атестуватися на ІІ категорію зі "спеціаліста", якщо пройдено тільки курси іноземної мови освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, а університет закінчив у 2012 році?. Дякую.

Вероніка
коли ж можна атестуватись перший раз? 

Вибачте, але я отримала двічі різні відповіді, тому пишу ще раз. Закінчила вуз у 2013 році за спеціальністю "математика", прийнята на роботу вихователем ГПД 1 вересня 2013. 1.09.2014 переведена на посаду вчителя математики, але викладала і викладаю в основному інформатику. У 2016 році здобула другу вищу освіту за спеціальністю "інформатика". 1 вересня 2017 року переведена на посаду вчителя математики і інформатики. Цього року (працюю в школі п'ятий рік) мене атестувати відмовилися. Але у положенні про атестацію п. 4.8 сказано: "За педагогічними працівниками, які отримали другу повну вищу педагогічну освіту й перейшли на посаду за отриманою спеціальністю, зберігаються присвоєні попередньою атестацією кваліфікаційні категорії. Атестація таких працівників здійснюється НЕ ПІЗНІШЕ ніж через два роки після переходу на іншу посаду." То можна атестуватися аж коли пройде 2 роки з моменту переходу на нову посаду чи раніше згідно п. 4.8?

олег
Оплата праці 

у мене є кваліфікація організатора початкової освіти, вчителя початкової школи. Але я працюю педагогом організатором і цього року мене атестують на 2 категорію. Ще я маю 8 годин інформатики в початкових класах, пройшла курси вчителів інформатики.Але мене не атестують як вчителя інформатики. Чому? Чи це так? Яка буде оплата праці?

Вероніка
Перша атестація за другою освітою (уточнення) 

Але ж у положенні про атестацію п. 4.8 сказано: "За педагогічними працівниками, які отримали другу повну вищу педагогічну освіту й перейшли на посаду за отриманою спеціальністю, зберігаються присвоєні попередньою атестацією кваліфікаційні категорії. Атестація таких працівників здійснюється НЕ ПІЗНІШЕ ніж через два роки після переходу на іншу посаду." Чому ж тоді можна атестуватися аж коли пройшло 2 роки з моменту переходу на нову посаду? Чому не рахуються ті роки, які працювала на іншій посаді? Таким чином, я проатестуюся перший раз через 6 років після закінчення першого вузу і на 7 рік роботи в школі. Чи не суперечить це положенню про атестацію?

Вероніка
Перша атестація за другою вищою освітою 

Закінчила вуз у 2013 році за спеціальністю "математика", прийнята на роботу вихователем ГПД 1 вересня 2013. 1.09.2014 переведена на посаду вчителя математики, але викладала і викладаю в основному інформатику. У 2016 році здобула другу вищу освіту за спеціальністю "інформатика". 1 вересня 2017 року переведена на посаду вчителя математики і інформатики. Цього року мене атестувати відмовилися. Чи я можу бути проатестована на 2 категорію у наступному навчальному році? Чи потрібно мені пройти курси, так як 5 років після закінчення вузу вже пройде, і чи обов'язково проходити курси з математики і інформатики, якщо я викладаю зараз тільки інформатику?

олег
як здійснюється оплата праці? 

У 2014 році здобула кваліфікацію організатора початкової освіти, вчителя початкової школи. у 2018 мене атестують тільки як вчителя початкових класів (стаж роботи 5 років), але ще маю 0.5 ставки педагога-організатора з травня 2017 року. Чи могли мене ще атестувати, як педагога організатора? І як буде здійснюватися оплата праці?

Евгений Калинка
Чи правомірним є рішення атестаційної комісії про присвоєння мені ІІ кваліфікаційної категорії 

Стаж педагогічної роботи 19 років. Маю 3 вищі освіти. З 1999 по 2011 рік працювала вчителем початкових класів.Як вчитель початкових класів здобула почергово ІІ, І та вищу категорію. З 2011 року переведена на посаду заступника директора з НВР. 01.01. 2015 року, в звязку з скороченням посади, переведена на посаду вихователя - методиста. З 01.09.2015 року переведена на посаду педагога - організатора. В 2014 році за результатами атестації, атестаційною комісією мені присвоєно вищу кваліфікаційну категорію. У 2017 році пройшла курси педагогів - організаторів. В цьому році атестуюсь на посаді педагога - організатора. Мені повідомили, що присвоють ІІ кваліфікаційну категорію, мотивуючи це тим, що стаж роботи на посаді 2,5 роки і що на цій посаді я теж маю почергово здобувати категорії, не перескакуючи.

Людмила Мефанік
Атестація вчителів початкових класів 

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можу я атестуватись з присвоєнням 2 категорії, якщо я працюю на посаді вчителя початкових класів, а диплом маю молодший спеціаліст "Початкове навчання" і спеціаліст "Соціальний педагог."

Валентина
Чи є законними вимоги відділу освіти щодо надання документів закладом 

Чи зобов'язана адміністрація школи станом до 20 жовтня подати до атестаційної комісії ІІ рівня в списку вчителів, які атестуються, укладеному за вимогами, зазначеними у п. 3.1., інформацію про те, на яку кваліфікаційну категорію буде атестований працівник, наприклад , що він буде атестований на вищу категорію. Яким пунктом Типового положення надання такої інформації передбачено?

Валентина
Атестаційна комісія ІІ рівня відмовилася розглядати клопотання АК І рівня 

На яку кваліфікаційну категорію може бути атестований учитель, якщо атестаційна комісія ІІ рівня не задовольнила клопотання атестаційної комісї І рівня про присвоєння вчителю вищої кваліфікаційної категорії? Або відмовилася навіть розглядати питання про підвищення кваліфікаційної категорії учителя, пояснюючи, що у списку , який надав директор до відділу освіти відсутнє подання директора школи, що учитель може бути атестований на вищу кваліфікаційну категорію? Дякую.

vilena
чи правомірні дії атестаційної комісії І рівня 

Працюю соціальним педагогом 6 років, категорія "спеціаліст", чи правомірні будуть дії атестаційної комісії, проатестувавши мене на І категорію

Зінаїда
Чи правомірні дії атестаційної комісії 

Працювала вчителем історії з відповідною освітою, маю першу категорію. За життєвих обставин перейшла на посаду соцпедагога. При черговій атестації знизили категорію до другої, мотивуючи відсутністю фахової освіти на даній посаді . Чи правомірні дії атестаційної комісії? Дякую

Olga Maksimova
Скільки атестаційних листів потрібно оформити, якщо вчитель атестується як предметник і як керівник гуртка 

Учитель англійської мови , має кваліфікаційну категорію спеціаліст, в цьому році атестується на другу категорію. Також має гурток з англійської мови. Як оформлювати атестаційний лист ? Один і як вчителя і керівника гуртка ?Чи на кожну посаду окремо?

Віра Іванців
Чергова атестація. 

Прошу вибачення. Дайте ,будь ласка, ще одну відповідь. Я хочу внести деяке уточнення. Я працювала на групі продовженого дня. У 2015 році проатестована,як вихователь "спеціаліст I категорії". У 2016-2017 році я працювала вихователем і вчителем математики . А у 2017-2018 я працюю вчителем математики у цьому навчальному закладі. У 2017 році пройшла курси підвищеної кваліфікації,як вчителя математики.Скажіть ,будь ласка, коли моя наступна атестація і на яку кваліфікаційну категорію я претендую.Дякую.

Джаная Мамедова
Вчитель сумісник атестується лише на основному місці роботи? 

Чи і в школі де сумісник. В обох школах викладає той самий предмет.

Тетяна
Атестація музичного керівника закладу дошкільної освіти 

Згідно з п.5.4. Типового положення про атестацію педпрацівників "Педагогічним працівникам, які мають базову або неповну вищу педагогічну освіту, можуть присвоюватися педагогічні звання "вихователь-методист" (для музичних керівників, і далі по тексту)." Музкерівник закінчила культурно-освітнє училище, спеціальність: культурно-освітня робота; кваліфікація: клубний працівник, керівник самодіяльного хорового колективу. На посаді музкерівника з 2006 року. Має 9 тарифний розряд. Чи може такий музичний керівник претендувати на звання "вихователь-методист"? Базова освіта - це будь-яка, чи повинна бути базова педагогічна? У даному випадку освіта може вважатися базовою?

наталя
атестація вчителя хореографії 

Доброго дня. Дайте мудру пораду. Вчителька прийнята на посаду вчителя хореографії у 2015р. ЇЇ дипломи: диплом спеціаліста (спеціальність початкова освіта, кваліфікація – організатор початкової освіти, вчитель початкової школи, керівник дитячого хореографічного колективу; цей диплом виданий 30.06.2015р) також має диплом магістра (спеціальність – початкова освіта, кваліфікація – викладач педагогіки та методики початкової освіти), який виданий також 30.06.2015р. Вчителька пройшла курси як вчитель хореографії та керівник гуртка та має атестуватися у цьому навч.році. 1. Який диплом (який освітній рівень)записувати їй в атестаційний лист? 2. Чи має право атестаційна комісія І рівня атестувати вчителя на відповідність займаній посаді, якщо по диплому магістра вона не є фахівцем (не вчитель хореографії)? Дякую

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!