Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
Alla
Атестація учителя під час декретної відпустки 

у 2018 році я повинна пройти атестацію. З вересня 2017 року я йду у декрет. Чи можна мені атестуватися? Чи атестують мене?

Инесса Мельник
атестація кандидата наук 

Прошу дати роз'яснення до якої категорії відноситься учитель. якщо він має звання кандидата наук?

Люба
коли мене атестуватимуть? 

працювала в школі 4 роки вихователем ГПД, проатестована не була. Звільнили, бо була на декретному місці. Через 3 місяці мене візьмуть знову на роботу у цю ж школу на ту ж посаду. Хочу запитати: мене атестуватимуть цього року чи треба знову чекати 4 роки?

Светлана Карасюк
Перша атестація 

Працюю в школі четвертий рік вчителем початкових класів. Перший рік працювала та навчалася на індивідуальному навчанні. Хотіла атестуватися, але мені відмовили. Коли маю право атестуватися та отримати 2 категорію? Дякую!!!

ksenia
перескочити 2 категорію 

Доброго вечора! В цьому році мене відправляють на курси підвищення кваліфікації так, як вже пройшло 5 років. Зараз в мене звання спеціаліста, - чи маю я право отримати зразу вчителя 1 категорії (маю 5 років стажу)?

vhutel
досвід роботи відсутній (минуло 5 років по закінченню університету) 

У 2012 році закінчила педагогічний університет (повна вища), по спеціальності не працювала. На що я можу розраховувати, якщо звернуся зараз на роботу в школу? Чи потрібно цього року проходити атестацію?

Юлія Бакайчук
Вчитель з дипломом бакалавра 

Я в 2018 році закінчую навчання (вч.географії). Чи можу я з дипломом бакалавра йти працювати до школи? Чи все ж таки треба магістратури?

Наталия Ростоцкая
Чи можуть мені встановити 9 розряд без атестації? 

Я працюю бібліотекарем в школі 9 років, без вищої освіти. Оплата праці по 8 розряду. В цьому році отримала диплом про вищу педагогічну освіту "спеціаліст". Чи можуть мені тепер з вересня поставити 9 розряд до атестації в березні, так як в березні я планую атестуватися на 2 категорію. Дякую

Мирослава Серветник
Чи можна атестуватися вчителем інформатика? 

Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можу я атестуватися вчителем інформатики, якщо освіта в мене вчителя початкових класів, інформатику викладаю у початкових класах, маю курси вчителя початкових класів, включаючи інформатику

Vika Mula
Чи можна атестуватись на другу категорію вихователя з стажем 2 роки? 

Я працюю в ДНЗ 2 роки вихователем (з 2015р), цього року закінчила університет і отримала освіту "бакалавр дошкільної освіти". Чи маю я право атестуватись в 2018 році на другу категорію ?

Qwertyu
В цьому році отримала категорію, але платити надбавку будуть тільки після проходження курсів. Поки платять по 2 розряду тільки... 

В цьому році отримала категорію, але платити надбавку будуть тільки після проходження курсів. Поки платять по 2 розряду тільки за зарубіжну літ. хоча за спеціальністю викладаю ще й укр,мову. Чи може закінчення університету вважатись підвищенням кваліфікації, оскільки 5 років ще не пройшло?

alla
Чи зберігається категорія, якщо я не працювала 18 років ? 

В 1987 році закінчила Дніпропетровське педагогічне училище по спеціальності викладання в початкових класах. В 1994 році закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю географія. З 1994 року працювала в дитячому садку вихователем . В 1999 році переведена вихователем 2 категорії. В 2000 році звільнилась. Працювала в інших закладах. Перерва 18 років. Маю 14 років педстажу. Зараз подала заяву на роботу вихователя. Чи можуть мені знизити категорію до спеціаліста, чи я маю право на спеціаліста 2 категорії? Я втратила атестаційний лист маю тільки запис у трудовій книзі. Коли я повинна проходити атестацію і на яку категорію?

Roman
Про перевагу диплома магістра для роботи у школі. 

Напишіть будь ласка, що дає диплом магістра працюючи у школі? Він щось відіграє при атестації?

Qwertyu
Категорія поширилася тільки на зарубіжну літ., але за спеціальністю я викладаю ще й укр. мову 

Після закінчення університету отримала диплом за кваліфікацією ""вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури", через два роки роботи атестувалась, але доплату за отриману категорію виплачують лише з зарубіжної. Аргументують це тим, що прийняли мене на роботу, як вчителя зарубіжної. В трудовій запис "вчитель російської мови та зарубіжної літератури". Чи можу я отримувати зарплату як вчитель другої категорії з усього пед навантаження без проходження курсів, оскільки після закінчення університету не пройшло 5 років?

Игорь и Маринка Швага
Вища освіта 

Я закінчила у2008 році університет. Диплом бакалавра. Вчитель англ.мови та світовов літератури. Працюю в школі. Мене не атестують тому що я не маю вищоі освіти. В інтернеті читала що прийняли закон яким диплом бакалавра прирівняли до вищоі освіти. Хотіла запитати чи це так і чи мені не потрібно йти вчитися далі і чи можу я йти атестуватися цього року на другу категорію. Дякую.

Bezmenova Natalya
Чи зможу я атестуватися з інформатики? 

Я - вчитель української мови та літератури І категорії (вища освіта). В цьому році закінчила бакалавріат за спеціальністю "Інформатика". 1. Чи обов'язково вступати до магістратури, щоб атестуватися з інформатики? 2. Чи можливо атестуватися з інформатики, закінчивши магістратуру з математики?

Оксана
з дипломом бакалавра 2017р. чи можу я підвищувати свій розряд? 

здобула кваліфікацію:ступінь вищої освіти бакалавр у 2017р.

катерина
підвищення кваліфікації докторанта 

Зараз навчаюсь в докторантурі, за сумісництвом працюю на посаді доцента. Керівництво зобов'язує пройти підвищення кваліфікації. Чи потрібно це робити, якщо навчання в докторантурі і є основною формою підвищення кваліфікації (Закон України про вищу освіту)

Тася
Чи можу працювати ? 

Доброго дня! Я працюю у ДНЗ на посаді помічника вихователя, маю вищу пед. освіту, "спеціаліст", вчитель трудового навчання. Зараз є студентом, навчаюсь заочно на спеціальність "дошкільна освіта", в 2018р. закінчую навчання(перекваліфікація), термін навчання 2р. Чи можу я працювати вихователем? На основному місці або підмінному, за виробничою необхідністю? Якщо ні, то коли саме зможу працювати? Якщо так, як це доказати, якщо відділ освіти та завідувач закладу, твердять що повина бути повна освіта, так як немає стажу на даній посаді. Дуже сподіваюсь на Вашу відповідь.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!