Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей
Вопросы
vita
Чи можна атестуватись позачергово ставши лауреатом обласного туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року"? 

Чи може бути присвоєно вищу категорію та звання "старший вчитель" ? Мій стаж роботи 10р., І категорія, цьогоріч стала лауреатом обласного туру всеукраїнського конкурсу"Учитель року", чи можуть атестувати цього 2018р.? якщо планова атестація має бути 2018-2019 н.р.? ДЯКУЮ)

Сумна
Маю повну педагогічну освіту, але за фаховою (предметом викладання) - бакалавр. Як бути з атестацією? 

Я маю повну вищу педагогічну освіту, але за предметом викладання (укр. мова.) я - бакалавр. Магістратуру закінчила в тому ж університеті, але на педагогіці. Скажіть, будь ласка, як мені атестуватися цього року? Чи можна отримати ІІ категорію? Виникло питання, бо одну подругу з такою ж ситуацією лишили на 11 розряді. А інших, хто вчився з нами, - атестували на ІІ категорію. Дякую.

Світлана Зосім
Чи потрібен учителю сертифікат для викладання предмету "Основи здоров"я"? 

Чи існує документ, який підтверджує необхідність отримання учителем, який викладає Основи здоров"я сертифікату? Якщо учителі початкових класів викладають Основи здоров"я, чи потрібні їм такі сертифікати? Хто має повноваження видавати Сертиифікати? І чи потрібно отримувати новий сертифікат, якщо термін дії попереднього ще незакінчився? Напрклад: Сертифікат виданий 25 квітня 2013 року(термін дії 5 років). Мають вказувати на закінчення терміну дії у січні 2018 року?

Андрій Бондаренко
Не пройдені курси 

2017-2018 навч. року я атестуюся на вищу категорію, але останні курси були 2012 року, найближчі курси які є, це у травні, чи можуть мене не атестувати? А якщо атестують то як будуть платити по травень?

Нвк Бандурський
Працюю 5 років практичним психологом в школі. Цього року атестуюся. Документи на атестацію (на присвоєння категорії"спеціаліст ?... 

Працюю 5 років практичним психологом в школі. Цього року атестуюся. Документи на атестацію (на присвоєння категорії"спеціаліст ІІ категорії) подані відповідно до Типового положення до атестаційної комісії І рівня. В районному відділі освіти сказали, що атестуватися маю на рівні області (атестаційною комісією ІІІ рівня), хоча Типове положення про атестацію говорить протилежне. Якою ж комісією атестується практичний психолог на присвоєння ккваліфікаційної категорії"спеціаліст ІІ категорії"?

Teacher
Коли настае право на атестацію? 

23.02.2015 почав працювати вчителем з дипломом бакалавра , 30.06.2016 отримав диплом магістра ,коли я маю право атестуватись на 2 категорію???і чи потрібні курси взагалі на 2 категорію?!)дякую

gipard
Чи зберігається кваліфікація і звання пед. працівника після перерви в 3 роки 

У 2011 р. я звільнилась з посади викладача з категорією "викладач вищої категорії" та педзванням "старший викладач"(викладала літературу), у 2013 повернулась на посаду методиста метод.каб., у 2015 почала працювати на педагогічній посаді (Методика ознайомлення дітей з природою) за суміщенням, чи збереглась за мною категорія попередньої атестації на яку із посад?

Анатолій
перенесення атестаціії 

У зв"зку з сімейними обставинами і захворюванням особисто до якої комісії необхідно написати заяву про перенесення атестації на слідуючий рік.Навчальний заклад 1-111ст.Хто приймає рішення?Дякую за відповідь

ольга
позачергова атестація на пятий рік після отримання диплому 

У 2014 отримала диплом, у 2017 - ІІ категорію. Маю багато досягнень. Хочу у 2018-2019 н.р. позачергово атестуватись на І категорію. Чи потрібно проходити курси підвищення кваліфікації? Дякую.

Леся Дидяк
Чи можна атестувати педагогічного працівника у березні 2018року, який вийшов з декретної відпустки у січні 2018року? 

Чи можна атестувати педагогічного працівника у березні 2018 року, який вийшов з декретної відпустки у січні 2018 року? ( Курси є)

Galja Nadachkovska
Якщо адміністрація не зробила замовлення на курси. 

В 2010 році закінчила ВНЗ "початкове навчання" і з листопада 2012року була прийнята на посаду педагога-організатора школи-інтернату. З березня 2015р. - по лютий 2017р. перебувала у декретній відпустці. З 2017р. продовжила працювати педагогом-організатором і сподівалась пройти курси підвищення кваліфікації та в березні 2018 атестуватись на ІІ категорію, але адміністрація не зробила замовлення на курси і говорить, що до березня неможливо пройти курси та внести мене у списки атестуючих і відповідно атестуватись не можу, тільки у 2019 році. Чи правомірні дії адміністрації та чи можу я всі ці роки працювати без категорії - спеціалістом

Лилия Мирошниченко
Атестація після магістратури 

Викладач закінчив магістратуру у 2017р., а в 2018р. - термін чергової атестації на відповідність кваліф.катег."спеціаліст вищої категорії" і відповідність педаг.званню "викладач -методист". Чи потрібно атестуватись, чи можна через 5 років. І чи потрібно проходити курси підвищення кваліф., якщо викладає у ВНЗ І-ІІр.а. "Неврологію", а в магістратурі навчався за спеціальністю Педагогіка вищої школи????

Vika Mula
Чи маю право атестуватись як музкерівник ? 

В 2017 р. отримала диплом зі ступенем вищої освіти бакалавр отримавши кваліфікацію "бакалавр дошкільної освіти. вихователь дітей дошкільного віку". На даний момент маю педагогічний стаж 2 роки 8 місяців. З 1 вересня 2017 р. працюю тимчасово на посаді музкерівника ДНЗ на основі цього ж диплому та диплому з музичної школи. Підкажіть, будь ласка, чи маю я право піти на курси, як музкерівник та в подальшому атестуватись на категорію ? Дякую

Руслан
Доброго дня! Я хотів спитати щодо роботи вчитетлем. 

Я чув про курси при деяких ВНЗ, що дозволяють, після їх проходження, за наявності вищої освіти, викладати у школі профільний предмет. У моєму випадку це інформатика, економіка і математика. Чи достовірна інформація про такі курси? І, якщо це дійсно так, напишіть, будь ласка, у яких ВНЗ є ліцензія на їх проведення?

Наталя
Завуч відправляє на курси мене обов'язково. Працюю я з 2000 року, в дипломі у мене зазначено: спеціаліст з географії та економік... 

Завуч відправляє на курси мене обов'язково. Працюю я з 2000 року, в дипломі у мене зазначено: спеціаліст з географії та економіки, біології. 2014 року я пройшла і курси, і атестувалася на вищу категорію з географії, а курси з біології проходила під кінець 2011 року. Чи треба мені їхати на курси з біології, чи я маю якесь право на відстрочку. Мені немає куди подіти мого 2-річного сина. А завуча це не цікавить

Elena Litovchenko
На що впливають не пройдені курси підвищення кваліфікації? 

Керівник гуртка в позашкільному закладі освіти. Атестація в 2018р. У 2017 були курси підвищення кваліфікації які за деяких причин не були здані. Як це впливатимиме на атестацію і чи допустять до неї?

Yana Berezen
Чи потрібно мені проходити курси підвищення кваліфікації для того щоб атестування? 

Працюю вчителем англійської мови(педагогічний стаж 10 років). Маю повну вищу освіту (перекладач з англійської та французької мов, викладач). Влітку 2018 закінчую другу вищу освіту ( спеціальність: вчитель англійської мови та літератури). Атестувалася в 2012 р. на спеціаліста другої категорії. Цього року прийшов час чергової атестації. Чи обов'язково мені потрібно проходити курси підвищення кваліфікації? Чи можна вважати другу вищу освіту в даному випадку достатньою підставою для присвоєння мені першої категорії? Чи можна буде на підставі двох вищих освітніх та стажу через 2 роки притендувати позачергово на вищу категорію?

Анна Собко-Хавчук
Чи може психолог проатестуватися як соцпедагог.? 

Доброго вечора. Маю вищу освіту за спеціальністю Вчитель початкових класів та практичний психолог в закладах освіти. Працювала 1 рік практиним психологом в школі, потім 5 вихователем у днз, потім у цьому ж ДНЗ 1,5 року практичним психологом. З 1 січня цього року переведена на посаду соціального педагога. Чи маю я право проатестуватися на 2 категорію за спеціальністю соцпедагог?

НатаР
Чи можу працювати в школі 

Маю атестат кандидата істор.наук (КНУТШ), працюю у ВНЗ пед.профілю (з 2008), підвищ.кваліфікації було в 2014р., була наук.опонентом на 5 захистах, наук.публікації маю. Чи можу працювати вчителем в школі, що від мене вимагатиметься (атестація, підвищ.кваліфікації, сертифікація), на що можу розраховувати при прийнятті? Дякую.

Olga Taranenko
Атестація при ліквідації навчального закладу 

Доброго дня! Я - викладач інформатики першої категорії, у 2017-2018 н.р. чергова атестація. У вересні 2017-го написала заяву про бажання атестуватися на вищу категорію. Курси підвищення кваліфікації через бажання методиста пройшла ще в 2015-му. В листопаді 2017-го міськрада прийняла рішення про ліквідацію навчального закладу, де я працюю, до березня 2018 року. Чи можу я подати заяву на підтвердження першої категорії?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!