Вопрос и ответы на него

Атестація на вищу категорію

Виктория Оксаниченко
З 1 вересня 2019 р. до Коледжу з Академії за переводом перейшли 2 викладача. Обидві мають пед.стаж понад 16 років. Вченого ступеня не мають. Чи можуть вони бути атестованими у Коледжі у 2020 році на вищу категорію?

Володимир Мініч
4.9 Спеціалісти, які перейшли на посади педагогічних працівників до професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з виробництва або сфери послуг, а також науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, які перейшли на педагогічні посади, атестуються на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії» за наявності не менше двох років стажу роботи на виробництві, у сфері послуг або стажу науково-педагогічної діяльності; «спеціаліст першої категорії» – не менше п’яти років; «спеціаліст вищої категорії» – не менше восьми років.

Виктория Оксаниченко
Я правильно зрозуміла, що відповідно п 4.9. викладачі можуть бути атестовані на вищу категорію у 2020 році не зважаючи на те, що зараз їх кваліфікаційна категорія- спеціаліст?

Володимир Мініч
Так, правильно зрозуміли

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua