Вопрос и ответы на него

Чи може вчитель відразу атестуватися по двох предметах?

Наташа Мельник
Доброго дня. Чи може вчитель атестуватися відразу по двох предметех - англійська та німецька зі стажем роботи 2 роки?

Володимир Мініч
Ні

Володимир Мініч
Атестуватися тільки з одного. На другий категорія поширюватиметься за умови наявності курсів. Педагогічні працівники атестуються за різними посадами, але не предметами. Напр., Педагог-організатор + вчитель. Атестація за двома предметами є порушенням п.3.25 Типового положення про атестацію педагогічних працівників
. Вчителі та викладачі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти.

Наташа Мельник
Щиро дякую. Можливо можете підказати де я можу переглянути все що стосується атестації

Володимир Мініч
Можу. Типове положення про атестацію педагогічних працівників

Наташа Мельник
дякую

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua