Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей Чи можна позачергово атестуватися на вищу категорію?
Вопрос и ответы на него

Чи можна позачергово атестуватися на вищу категорію?

Лидия Голоцукова
38 років працювала вчителем початкових класів за дипломом педучилища, категорії не мала. У 2018 році здобула вищу освіту (магістр) за спеціальністю "укр мова, медіаосвіта". Чи маю право атестуватися у поточному році позачергово на вищу категорію чи потрібно спочатку на 2, потім на 1 тощо...??? Підкажіть, будь ласка, яким пунктом Типового положення про атестацію це регламентується. Дякую

Ħลדล  ♛
п.4.8. Педагогічні працівники, які не мають повної вищої освіти й працюють на посадах педагогічних працівників, після отримання відповідної повної вищої освіти атестуються на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії» за наявності стажу роботи на педагогічній посаді не менше двох років; «спеціаліст першої категорії» – не менше п’яти років; «спеціаліст вищої категорії» – не менше восьми років.

Лидия Голоцукова
Дякую!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!