Вопрос и ответы на него

атестація вчителя з неповною вищою освітою

marina
У положенні п.5.4 сказано, що вчитель з неповною вищою педосвітою може отримати звання "старший учитель", якщо має 8 років стажу та 11 тарифний розряд. Нас запевняють, що є зміни і такий вчитель після 2013 р. не може мати звання, а до цього пункту уже відносяться педпрацівники з вищою категорією. Чи настправді п.5.4 змінено, ми не знайшли. Допоможіть нам розібратись у питанні, чи може отримати вчитель з неповною вищою освітою, маючи 13 років стажу та 11 т.р. звання "старший вчитель".

marina
Вибачте, потрібно правильно було мені написати "а до цього пункту відносяться педпрацівники з вищою освітою"

Володимир Мініч
Вам обманюють. Цей пункт Типового положення незмінний з 2010 року. Враховуючи Ваш стаж та найвищий можливий тарифний розряд, Вам можна присвоювати звання ,, старший вчитель''.
5.4. Педагогічним працівникам, які мають базову або неповну вищу педагогічну освіту, можуть присвоюватися педагогічні звання «вихователь-методист» (для музичних керівників, інструкторів з фізкультури та вихователів дошкільних навчальних закладів), «старший учитель», «старший вихователь», якщо стаж їх педагогічної діяльності становить не менш як 8 років та якщо вони мають найвищий тарифний розряд.

marina
Дякую.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua