Вопрос и ответы на него

Працюю вчителем початкових класів.Маю стаж педагогічної роботи 32 роки.У січні стала фіналістом конкурсу "Вчитель року-2019"у номін...

Оля
Працюю вчителем початкових класів.Маю стаж педагогічної роботи 32 роки.У січні стала фіналістом конкурсу "Вчитель року-2019"у номінації "Вчитель інклюзивного класу" у ІІ турі (обласному). Чи може це бути підставою для присвоєння звання "Старший вчитель"? Члени жюрі нам , фіналістам,сказали ,що при атестації атестаційна комісія повинна присвоїти або категорію (у мене є), або присвоїти звання "Вчитель-методист"( це вже по термінах не підходить), або "Старший вчитель".Методист райвно говорить,що слова до справи не пришиєш. Що я маю робити?Засідання комісії сьогодні.

Володимир Мініч
Потрібно подання директора або педради про присвоєння звання оформлене до 10 жовтня 2018 року. Якщо нема - нема звання.

Оля
До 10 жовтня директор не знала, що я стану лауреатом обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019" і не зробила подання.https://atestaciya.wordpress.com/2017/10/18/наказ-про-організацію-та-проведення-в/ Це обласний наказ ,у пункті 5.6 це відмічено при черговій атестації присвоєння пед.звань.

Оля
Чому атестаційна комісія І рівня , вивчивши роботу вчителя ,не може у своєму рішенні записати:присвоїти педагогічному працівнику педагогічне звання "старший
учитель" та порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про присвоєння педагогічному працівнику педагогічного звання або про
відповідність працівника раніше присвоєній кваліфікаційній
категорії "спеціаліст вищої категорії",

Володимир Мініч
Може, якщо є відповідне подання або якби Ви стали переможцем зазначеного конкурсу на всеукраїнському рівні, то й подання не треба було б. Якщо комісія запропонує зазначене Вами рішення без подання до 10 жовтня, то вона порушить норми Типового положення.
3.1. Щороку до 10 жовтня керівники навчальних та інших закладів, працівники яких атестуються, подають до відповідних атестаційних комісій списки педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації, із зазначенням строків проходження підвищення кваліфікації. У цей самий строк до атестаційних комісій подаються заяви педагогічних працівників про позачергову атестацію, про перенесення строку атестації, подання керівника або педагогічної ради закладу про присвоєння працівнику кваліфікаційної категорії, педагогічного звання та у разі зниження ним рівня професійної діяльності.
Якщо Ви творчо і професійно виконуєте свої обов'язки, то директору необов'язково було чекати поки Ви займете місце в обласному турі конкурсу, а подавати подання.
Ситуацію можна виправити через рік. Присвоєння звання не вимагає дотримуватися якихось термінів атестації і його можна присвоювати вже в наступному році, звісно, якщо до 10 жовтня буде відповідне подання.
І останнє. Якщо Вам зараз буде присвоєно звання без подання, то це буде порушення через яке з Вас згодом вирахують гроші. Вам це треба?

Володимир Мініч
До речі, зазначене Вами рішення АК І рівня взагалі не має права приймати. Вона може порушити клопотання перед АК ІІ рівня.

Оля
Директор працює на посаді другий рік, перед тим 1 рік працювала у НВК і 2 роки була у відпустці по догляду за дитиною

Оля
Дякую за відповіді!А чому присвоєння звання не вимагає дотримуватися якихось термінів атестації і його можна присвоювати вже в наступному році? Хіба звання не присвоюють тільки при атестації?А позачергово атестуватися можна через два роки.

Оля
Знайшла наказ № 277 від 2.11.2018 року .Чому пункт 6.6 не можна було застосувати при моїй атестації?http://teacher2019.ippo.edu.te.ua/assets/files/normdoc/nakaz_277.pdf

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua