Вопрос и ответы на него

Чи можливо вчителю мати два педагогічні звання?

Галина
Доброго вечора! Маючи вищу категорію та звання "старший учитель", при присвоєнні звання "вчитель-методист" зберігається звання "старший учитель" чи залишається одне?

Володимир Мініч
Одне.

Галина
Чим це регламентується? Яким нормативно-правовим актом?

Володимир Мініч
Вам присвоїли звання вч.-методист?

Володимир Мініч
Чи читали Ви свій атестаційний лист?

Володимир Мініч
Навіть, якщо Вам підтвердили старшого і дали методиста, доплачувати будуть лише по методисту.
Згідно з п.п. «г» п. 5 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102 (далі — Інструкція № 102), присвоєні звання дають право на підвищення ставок. За звання «учитель-методист» ставки заробітної плати підвищуються на 15 %, а за звання «старший учитель» — на 10 % (пп. «г» і «д» п. 24 Інструкції № 102). При цьому у випадках, коли працівник одночасно має право на підвищення ставок заробітної плати (посадових окладів) за наявність звань, передбачених п. 24 Інструкції № 102, за двома і більше підставами, підвищення здійснюється за однією з них у максимальному розмірі (п. 24 Інструкції № 102).

Галина
Дякую за відповідь. Не читала, атестація 04.04, за оплату знаю, а питання виникло чи може бути два звання, адже критерії різні до кожного із звань. Якщо правильно зрозуміла, то може бути два звання. Ще раз дякую.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua