Вопрос и ответы на него

Атестація через категорію

elena
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна атестувати учителя з категорії "спеціаліст" одразу на "першу категорію"? Підстава: 1 місце на рівні міста у конкурсі "Учитель року".

Володимир Мініч
Ні.

elena
Дякую. Немає жодної пiдстави для того, щоб атестувати через категорiю?

Володимир Мініч
Є. Для цього треба перемога або дітей, яких Ви вчите, або Ваша перемога у фаховому конкурсі на загальноукраїнському рівні.
4.7. Присвоєння кваліфікаційних категорій за результатами атестації здійснюється послідовно.

Педагогічні працівники, які в міжатестаційний період підготували переможців ІІІ етапу всеукраїнських або міжнародних учнівських та студентських олімпіад з базових навчальних предметів; переможців ІІІ етапу всеукраїнських або міжнародних спортивних змагань; переможців всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, переможців всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, а також педагогічні працівники, які стали переможцями або лауреатами конкурсів фахової майстерності, що проводяться центральними органами виконавчої влади, мають наукові ступені, вчені або почесні звання, якщо їх діяльність за профілем збігається з наявним науковим ступенем, ученим (почесним) званням, атестуються без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних категорій та строку проведення позачергової атестації.

elena
Дякую, Володимир!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua