Вопрос и ответы на него

атестація вихователя-студента

Анна Гармония
Атестується вихователь дошкільного підрозділу НВК, який має освіту за напрямком "вчитель початкових класів" і зараз навчається заочно,щоб отримати вищу освіту за напряком "Логопедія". Який тарифний розряд може бути встановленний?чи вірно,що навчання у вищі може бути зараховано,як курсова перепідготовка в міжатестаційний період?якщо так,то як це прописати в атестаційному листі?

Володимир Мініч
Це буде вірно, коли він отримає диплом. До цього Ви не можете йому записати зазначене. Але його атестацію можна відтермінувати згідно п.3.21 . Чергова атестація педагогічних працівників, які поєднують роботу з навчанням у вищих навчальних закладах за напрямами (спеціальностями) педагогічного профілю, за їх згодою може бути відстрочена до закінчення навчання. Присвоєні їм попередньою атестацією кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання зберігаються до чергової атестації. Типового положення про атестацію.
Якщо ж Ви все-таки його атестуєте, то можете встановити 11 т.р.

Анна Гармония
Дякую. Якщо ми все ж таки комісією закладу хочемо цього педагога атестувати,ми повинні рекомендувати йому пройти курси?чи що тоді буде зазначено в графі "підвищення кваліфікації"? попередньо педагог не атестувався.

Володимир Мініч
Я б його все-таки не атестував. Бо в нього нема курсів по дошкільному. Має спеціальність вчителя початкових класів, а не дошкільне виховання. То для теперішньої атестації йому треба обов'язково мати відповідні курси, так як він не має відповідної спеціальності. Курси - обов'язкова умова атестації. Це не стосується осіб, які працюють перші 5 років після закінчення зво, але при умові, що людина працює по спеціальності. Тому найкращий вихід перенесення атестації до закінчення навчання.

Анна Гармония
а якщо атестувати за умови проходження курсів з дошкільної освіти до кінця навчального року,наприклад?

Володимир Мініч
Курси - це одна з необхідних і обов'язкових умов атестації. Тому, нема курсів на момент атестації, постане питання про відповідність займаній посаді.

Алёнка Радомская
Доброго дня! Працюю вихователем, маю рівень освіти бакалавр, напрям підготовки корекційна освіта, дефектолог, вихователь дітей з вадами психофізичного розвитку. Зараз заочно навчаюсь в магістратурі на економічному факультеті, за спеціальністю 073 менеджмент, управління та адміністрування. Чи вподальшому можливо присвоєння мені кваліфікаційних категорій, чи для цього потрібна магістратура із педагогічного напряму?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua