Вопрос и ответы на него

Атестація вихователя-методиста без додержання послідовності.

Наталія Чумаченко
Останній раз атестувалась у 2016 році на ІІ категорію, за три роки маю сертифікат на перемогу у міжнародному проекті "Відображененя цінностей української та німецької дошкільної освіти у взаємному порівняння" організованого міністерством закордонних справ Німеччини, готувала досвіди роботи від закладу які отримали золоті медалі на Всеукраїнському рівні Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті" та "Сучасні заклади освіти", виступала на міжнародній виставці в якості доповідача. Маю статті у наукових збірках, велику кількість сертифікатів. Керівник закладу пише клопотання для атестаційної комісії ІІ рівня а вона вимагає на ці всі сертифікати накази з міністерства освіти. Чи маю я право атестуватися? Дякую за відповідь.

Володимир Мініч
4.7 . Присвоєння кваліфікаційних категорій за результатами атестації здійснюється послідовно.

Педагогічні працівники, які в міжатестаційний період підготували переможців ІІІ етапу всеукраїнських або міжнародних учнівських та студентських олімпіад з базових навчальних предметів; переможців ІІІ етапу всеукраїнських або міжнародних спортивних змагань; переможців всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, переможців всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, а також педагогічні працівники, які стали переможцями або лауреатами конкурсів фахової майстерності, що проводяться центральними органами виконавчої влади, мають наукові ступені, вчені або почесні звання, якщо їх діяльність за профілем збігається з наявним науковим ступенем, ученим (почесним) званням, атестуються без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних категорій та строку проведення позачергової атестації.

Володимир Мініч
Педагогічні звання «викладач-методист», «учитель-методист», «вихователь-методист», «практичний психолог-методист», «педагог-організатор-методист», «керівник гуртка-методист» можуть присвоюватися педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» (для педагогічного звання «керівник гуртка-методист» – найвищий тарифний розряд та повну вищу освіту), здійснюють науково-методичну і науково-дослідну діяльність, мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами або професійними об'єднаннями викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, закладів післядипломної освіти.
Зверніть увагу, що вихавателя-методиста можна присвоїти тоді, коли у людини вже є вища категорія. Без дотримання послідовності Ви можете атестуватися, якщо Ви здобули перемогу на республіканському рівні у фаховому конкурсі організованому МОН

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua