Вопрос и ответы на него

Курси підвищення кваліфікації після декретної відпустки

Світлана
Доброго дня! Я працюю вчителем математики та інформатики в загальноосвітньому навчальному закладі. У 2014 році пройшла курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики. У 2015 році пройшла курси підвищення кваліфікації для вчителів математики. У березні 2016 року пройшла чергову атестацію. З вересня 2016 року - декретна відпустка. У 2019 - 2020 н. р. маю пройти курси підвищення кваліфікації. Декретна відпустка закінчується у вересні 2019 року. Адміністрація навчального закладу пропонує пройти курси у лютому 2019 року. Я маю право відмовитися, оскільки перебуваю у декретній відпустці? Як правильно вирішити це питання, щоб не втратити категорію?

Володимир Мініч
Ви ніяк не втратите категорію. Період перебування у зазначеній відпустці не враховується у стаж для атестації. І курси зараз проходити немає потреби. Чергова Ваша атестація буде не у 2021 році, а в 2024. Хіба що напишете заяву на позачергову.
3.19. На час перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (якщо дитина потребує домашнього догляду – до досягнення дитиною шестирічного віку) за педагогічними працівниками зберігаються кваліфікаційні категорії (тарифні розряди), педагогічні звання. Час перебування у таких відпустках не враховується при визначенні строку чергової атестації.

Світлана
Дякую Вам за відповідь

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua