Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей Коли і на яку категорію атестувати?
Вопрос и ответы на него

Коли і на яку категорію атестувати?

Тетяна
2. Педагог з повною вищою педагогічною освітою (спеціальність – «Початкове навчання», кваліфікація – «вчитель початкових класів», рік закінчення вищого навчального закладу – 2001) з 02.09.1996р. по 01.09.2015р. працювала на посаді вчителя трудового навчання у школі. З 01.09.2015р. по 31.08.2016 р. - учитель початкових класів, а з 01.09.2016р. прийнята на посаду викладача спецдисциплін з професії «Кухар». За результатами атестації (20.03.2015р.) має кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» як учитель початкових класів, та «спеціаліст І категорії» як учитель трудового навчання (атестаційні листи додаються).
Викладач має робітничу професію «Кухар» 3 розряду (Свідоцтво про присвоєння робітничої професії видане 27.05.2016 р.), це 3-місячні курси. На даний час (з лютого по червень 2018р.) проходить 4-місячні курси для встановлення вищого робітничого розряду, а саме «Кухар» 4 розряду. З лютого по червень 2018 р. є слухачем курсів підвищення кваліфікації як викладач спецдисциплін. Прийнята на посаду з оплатою праці за кваліфікаційною категорією «Спеціаліст», так як не має повної вищої фахової освіти. У план курсової підготовки включена на 2020 рік як викладач спеціальних дисциплін, у план атестації на 2021 рік з атестацією на відповідність займаній посаді.

Запитання. Чи зберігається за викладачем спецдисциплін право на оплату праці за кваліфікаційною категорією «Спеціаліст І категорії», якщо педагог не має повної вищої фахової освіти? Чи має право педагог атестуватися на більш високу категорію,

Вилен
Про яку вищу фахову освіту мова? Про вчителя трудового навчання? Так перепрошую, якби у вас черга стояла б людей з цією спеціальністю, то зрозуміло б було б. А у вас вакансія була, яку заповнила людина з величезним стажем роботи за фахом. Звісно, що і категорія їй зберігається 2 роки з моменту прийняття, і оплату людина має отримувати за І категорією і атестуватися може навіть на вищу. Читайте Положення про атестацію.

Тетяна
ПЕРЕПРОШУЮ, АЛЕ ПРИЙНЯТА НА ПОСАДУ ВИКЛАДАЧА СПЕЦДИСЦИПЛІН З ПРОФЕСІЇ "КУХАР"

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!