Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей Чи присвоюються педагогічні звання вчителям-логопедам при атестації?
Вопрос и ответы на него

Чи присвоюються педагогічні звання вчителям-логопедам при атестації?

Nikolaychuk Natasha
Добрий день всім! Звертаюся до Вас за допомогою. У 2013 -2014 н. р. у мене наступна чергова атестація на підтвердження вищої категорії. Маю багатий досвід роботи у цьому році зайняла І місце у конкурсі "Творчий пошук". Коли постало питання про присвоєння звання вчитель - методист, то атестаційна комісія ІІ рівня відмовила, спираючись на Положення про атестацію педагогічних працівників, що у пункті V цього положення про умови та порядок присвоєння педагогічних звань не внесені вчителя - логопеди, а також соціальні педагоги. Тож виходить, що ми не такі педагоги і звання нам не положені? Залишається кожні 5 років лише підтверджувати свою вищу категорію???

Вилен
Зверніться із запитом до МОН.

Вилен
Сьогодні спеціально подивився наказ РУО "Про підсумки атестації" (м.Київ) - звання "старший учитель" та "учитель-методист" учителям-логопедам присвоюються та підтверджують.

Nikolaychuk Natasha
спасибо за подсказку, но согласно положению про аттестацию, РУО г. Киева нарушает это же положение ))

Вилен
Маємо те, що маємо. Порада залишається - зробітьзапит до МОН.

Nikolaychuk Natasha
на поставленный мною вопрос, мне ответили - цитирую: "На Ваш лист від 29.07.2013 року щодо атестації на підтвердже­ння вищої
категорії вчителя-логопеда повідомляє­мо:

Згідно наказу Міністерст­ва освіти і науки України від 01.06.2013 року № 665
«Про затверджен­ня кваліфікац­ійних характерис­тик(посад)­ педагогічн­их
працівникі­в навчальних­ закладів» внесено до довідника кваліфікац­ійних
характерис­тик працівникі­в посади вчителя-логопеда (Код КП-2340,), а також
соціальног­о педагога (Код КП - 2340). Випуск 77 «Професії(­посади)
працівникі­в закладів освіти». Випуск 73 «Наука та вища школа», розіл «Вища
школа»."
На данный момент ни одного документа (Наказ №665 и Довідник випуск 77 и випуск 73) в интернете я не нашла.
Буду надеяться, что эти документы на переработке и в скором времени их можно будет прочитать. Но конкретного ответа на свой вопрос я не увидела.........

Вилен (МОДЕРАТОР)
Стоит все-таки перезвонить автору ответа.

Nikolaychuk Natasha
Да, если бы еще знать их номер телефона...... Я ждала ответ на этот вопрос от них почти что три месяца.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так в письме есть внизу телефон того, кто готовил ответ и его координаты.

Nikolaychuk Natasha
МОН України внесло зміни (Наказ МОН № 1135 від 08.08.2013р.) до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, але не врахувала знов вчителів - логопедів. Як ще треба поступити, щоб Вони нас почули???

Вилен (МОДЕРАТОР)
Співчуваю, проте керівникам гуртків взагалі категорії не дають. А тепер ще будуть атестовувати і керівників закладів, тільки ні категорій, ні звань їм теж не дадуть

Nikolaychuk Natasha
доброе время суток всем! снова возвращаюсь к вопросу по присвоению званий учителям -логопедам. На присвоение званий логопедам я уже добилась... А теперь возникает следующий вопрос: МОЖНО ЛИ УЧИТЕЛЮ-ЛОГОПЕДУ ВЫСШЕЙ КАТЕГОРИИ ПРИСВОИТЬ ЗВАНИЕ УЧИТЕЛЬ - МЕТОДИСТ, НЕ ИМЕЯ ПРИ ЭТОМ ЗВАНИЯ СТАРШИЙ -УЧИТЕЛЬ? (все требования согласно положения про аттестацию п.5.2 присуще)

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!