Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань?
Вопрос и ответы на него

Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань?

147258369
Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ні, ці вимоги незаконні, ігноруйте їх

Андрей Ч
А що тоді потріібно писати в атестаційному листі про результативність учителя в міжатестаційний період???І хто повинен вчитель чи завуч збирати відомості про результативність самого вчителя в міжатестаційний період? Що невеличкий звіт чи інформація про результативність роботи вчителя яка потрібно в атестаційному листі - це заборонено. Є значна категорія вчителів які мають майже "нольову" або таку собі для галочки результативність (участь в якомусь там конкурсі від пожежників чи ще щось таке). Вони мають усі регалії, а результативність за мої колишні заслуги 20-30 річної давності...Образив і відразу скарги в профспілк, інспекцію праці, в облуправління і скрізь куди можна...То як бути в цій ситуації????

Вилен (МОДЕРАТОР)
Пошукайте і інтернеті зразки А Л, вони допоможуть.

Андрей Ч
Поможуть в чому??? Зануритися в ще більший формалізм?А індивідуальний підхід? Конкретно результативність? Що там писати з інета? ???Про що у Вас мова?

КОЛЯ
Формалізм- це написання купи непотрібних паперів. В неті допоможуть скласти характеристику

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!