Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей Чи можна проатестуватись зразу на І категорію після закінчення ВНЗ?
Вопрос и ответы на него

Чи можна проатестуватись зразу на І категорію після закінчення ВНЗ?

Топольницька Олександра Ярославівна
Я працюю вчителем інформатики з 2007 року. У 2012 році закінчила навчання в університеті (магістр з інформатики ЧНУ ім. Федьковича) У 2013 році брала участь у конкурсі \"Вчитель року\" (номінація інформатика) де зайняла І місце у районному етапі та маю подяку обласного управління освіти за участь у обласному етапі конкурсу. Крім того у мене є учні переможці районних етапів конкурсу-захисту робіт Малої академії наук ( 2012 рік - 2 учні, 2013 рік - 3 учні), у районних олімпіадах два перших місця у 8 класі, третє місце у 10 класі і третє місце в 11 класі ( це 2012-2013н.р.) Крім того класний керівник, адміністратор в освітній мережі \"Щоденник\", голова профспілки в школі.
В заяві на атестацію просила звернути увагу на п.4.8 та проатестувати мене на 1 категорію. Чи маю я таке право?

Вилен
Так.

Юлія Хайчіна
Якщо у Вас є 2 категорія, то маєте, якщо категорії немає, то ні. Позачергове отримання категорії, без додержання черговості, можливе лише за досягнення на всеукраїнському чи міжнародному рівнях. З повагою методист ВПУ 7.

Вилен
Юлія Хайчіна, а п.4.8 ви читали?

Юлія Хайчіна
п. 4.8 знаю напам'ять, зверніть увагу на п.4.7.

Вилен
Пункт 4.7 не має відношення до п.4.8. У п.4.8 мова йде про тих людей, що почали працювати з вакладах освіти і не мали вищої освіти. Є випадки, коли педагог закінчив педучилище і 15-20 років пропрацював вчителем і тільки-но закінчив ВНЗ. Саме для них і розроблено положення цих вимог. Отже, п. 4.8. педагогічні працівники, які не мають повної вищої освіти й працюють на посадах педагогічних працівників, після отримання відповідної повної вищої освіти атестуються на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст другої категорії" за наявності стажу роботи на педагогічній посаді не менше двох років; "спеціаліст першої категорії" - не менше п'яти років; "спеціаліст вищої категорії" - не менше восьми років.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!