Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей Які строки проходження атестації?
Вопрос и ответы на него

Які строки проходження атестації?

мария
з 2007р працювала соціальним педагогом.3 2009р перевелась за фахом .в якому році проходити атестацію якщо ще жодного разу не проходила.

Nika
Уже в наступному році (це буде 5-ий рік вашої фахової діяльності). Ви вже могли атестуватися. Згідно п.3.13 положення про атестацію: "Особи, прийняті на посади педагогічних працівників після закінчення вищих навчальних закладів, атестуються не раніш як після двох років роботи на займаній посаді".

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!