Вопрос и ответы на него

Як атестувати вихователів, працюючих не за фахом?

Оксана
вихователь ДНЗ, освіта вища педагогічна, спеціальність за дипломом "викладач біології", стаж роботи 8 років. Під час чергової атестації у 2010 році була присвоєна кваліфікаційна категорія "спеціаліст II категорії". Чи можна під час чергової атестації у 2015 році розраховувати на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст II категорії" (враховуючи Типове положення про атестацію педагогічних працівників)

Вилен (МОДЕРАТОР)
Оскільки у ДНЗ не могли знайти на посаду вихователя особу з відповідною педосвітою, то прийняли на посаду вихователя вчителя біології. Така ситуація підпадає під п. 3.26. Положення про атестацію - особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за
умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як
такі, що мають відповідну освіту.

Отже, можна не лише зберегти категорію, а й підвищити її (за умови проходження курсів підвищення кваліфікації для вихователів ДНЗ).

Оксана
Чи існує якийсь документ (наказ, розпорядження, лист, зміни) в якому говориться, що право підвищувати свою категорію мають тільки ті педпрацівники працюючі не за фахом, які були прийняті на роботу до 2003 року.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ні, такого положення немає.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua