Вопрос и ответы на него

Чи потрібно проходити курси підвищення кваліфікації?

Завуч
Чи повинен вчитель, який закінчив інститут в 2010 році (відповідно, працює на цей час чотири роки) та буде атестуватися у 2015 році (тобто ще не буде 5 років роботи), проходити перед атестацієй курси підвищення кваліфікації? Не зовсім зрозуміла трактовка п.1.8 Типового положення про атестацію: "1.8. Умовою чергової атестації педагогічних працівників є обов'язкове проходження не рідше одного разу на п'ять років підвищення кваліфікації на засадах вільного вибору форм навчання,
програм і навчальних закладів.
Ця вимога не розповсюджується на педагогічних працівників,
які працюють перші п'ять років після закінчення вищого навчального
закладу". А у вчителя ще не буде 5 років після....на момент атестації.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Немає потреби направляти вчителя на курси, якщо від дати видачи диплома до дня атестації не минуло 5 років.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!