Osvita.ua Вопросы Среднее образование Аттестация учителей Чи застосовується Закон "Про професійний розвиток працівників" при атестації педагогів?
Вопрос и ответы на него

Чи застосовується Закон "Про професійний розвиток працівників" при атестації педагогів?

Ольга
Чи застосовується Закон \"Про професійний розвиток працівників\", а саме Стаття 12. Категорії працівників, які не підлягають атестації... одинокі матері або одинокі батьки, які мають дітей віком до чотирнадцяти років... при атестації педагогічних працівників? Де можна отримати кваліфіковану консультацію з цього питання?

Вилен
Атестація педагогічних працівників здійснюється відповідно до відомого Положення про атестацію.... На практиці ст. 12 ЗУ "Про професійний розвиток працівників" при атестації педпрацівників не застосовується. Чому? Запитайте про це в МОНМС. Для цього необхідно заповнити електронну заяву и за 10 днів отримаєте письмову відповідь.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!